REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

W jakim sklepie w Warszawie są raty na agd

# milla

15.04.2016 08:58

Bo bylam w kilku i nie ma darmowych rat a ja nie mam kasy na to aby kupić za gotówkę :( Czy gdzieś jeszcze są jakieś darmowe raty?

# relle

15.04.2016 11:04

Byłaś moze w rtv Euro agd? Tam na bank są darmowe raty na sprzęty bo jakiś czas temu kupowałam nowe meble do kuchni i wymieniałam trochę agd i tam właśnie dostałam takie raty. Moga Ci tam zaproponować ubezpieczenie ale w przeciwieństwie do innych sklepów jest ono dobrowolne. Ilość rat z tego co widziałam to zależy od danego sprzętu. Czasami jest to 10 rat a czasami 50 rat.
Kiedyś faktycznie było więcej darmowych rat w sklepach. Obecnie już z tym trudno ale cóż zrobić? ;)

# britta

28.06.2016 07:27

Ja jakis czas temu kupowałam sprzęt w Euro. Na początku planowałam wprawdzie kupić za normalną kaskę ale coś mnie przypiliło i musiałam kupic sprzęcik duzo wczesniej co było poza moim zasięgiem finnansowym :D
Na początku broniłam się przed ratami ale tak jak pisałam już musiałm je wziąc. Rozejrzałam sie, kilka osób poleciło mi Euro i tam wzięłam. I nie jest to takie złe. Co miesiąc równa rata. Na pewno łatwiej jest spłacać sprzęt niż w przypadku brania sprzętu za gotówke.

REKLAMA

 Lucjana

08.03.2017 13:28

Ja też polecam sklep ero agd. Sama u nich często kupuję, mniejsze lub większe produkty agd. A do tego koleżanka podsunęła mi stronę z bonami do nich https://blip.pl/rtv-euro-agd/ dzięki czemu mogę jeszcze więcej zaoszczędzić. Ostatnio kupowałam zmywarkę u nich i trzeba przyznać, że w sumie zapłaciłam taką cenę jak za zmywarkę używaną. A w większości sklepów nadal są darmowe raty ale musi być ich określona ilość, a do tego zawsze doliczają ubezpieczenia i inne takie.

# wikor0m

08.03.2017 15:42

Ciekawe propozycje sklepów internetowych na najwyższym poziomie !
------
http://www.wynajemautolawety.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy