REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Ucieczka przed smogiem

# Galaretka

02.03.2017 01:28

Gdzie z Warszawy uciekać przed smogiem.

# Godzillunia

02.03.2017 04:16

Dobre pytanie. Nie ma co liczyć na to, że szybko rozejdzie się smog. Na wiosnę może będzie trochę lepiej, ale przyjdzie jesień i znowu wzrośnie zanieczyszczenie powietrza. Najlepiej, to będzie pewnie wyprowadzić się nad morze. W Trójmieście jest czyste powietrze i można znaleźć ładne mieszkanie. Zobacz mieszkania e Wrzeszczu https://www.eurostyl.com.pl/ Scena Apartamenty dewelopera Euro Styl to kameralny budynek zaprojektowany w duchu modernizmu, który znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz przy ulicy Szymanowskiego 12.

# onion

03.03.2017 13:39

to nie ma co uciekać, tylko trzeba walczyć o to, żeby nam drzewa przestali wycinać... bo jak i one zniknął to ja nie wiem czym my będziemy oddychać ;/ dobrze, że idzie już wiosna to sytuacja sie zmieni ale nie mozemy zapomnieć, że stan powietrza wpływa też na naszą skórę, ostatnio gadałam o tym własnie z pania z paradizzo jak byłam na masażu, że normalnie dramat jest... i żeby doprowadzić się do porządku po takiej zimie to też trzeba czasu

REKLAMA

 ludwisiaMisia

28.07.2017 18:29, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 28.07.2017 18:30

warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza , który np jest zaopatrzony w specjalny filtr , który zatrzymuje składniki smogu . Ja mam oczyszczacz powietrza z sharpa a dokładniej jest to KcD 40EuW , zakupiony na GoodAir.pl https://goodair.pl , osobiście bardzo sklep polecam . Selekcja najwyższej klasy urządzeń ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024