REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

trakt nadwiślański

# magda

16.03.2004 20:03

Czy kotokolwiek orientuje się jak ma przebiegać trasa traktu nadwiślańskiego na terenie tarchomina? być moze taka gigantyczna trasa łącząca most północny z modlińską i przebiegająca wzdłóż tarchomina rozwiązała by problemy mieszkańców białołęki z korkami i dojazdem do centrum?

# as

17.03.2004 15:56

Światowida ma być poszerzona do czterech pasów i połączona z Modlińską. To dopiero rewelacja!

 Rudolf

17.03.2004 20:22

Światowida??? Ciekawe na jakim odcinku (chyba że przeoczyłem jakiś moment). Wiem że mają wyburzyć całą starą fabryke domów i reszta dookoła.

REKLAMA

# m23

18.03.2004 00:34

skąd wy macie takie info??? podobno swiatowida wogole nie dojdzie do modlińskiej!!

# as

18.03.2004 15:27

było spotkanie ze Smoczyńskim chyba z miesiąc temu. Tam wszystkie plany zostały w miarę dokładnie omówione, ale mnie tam nie było. Mam informacje z drugiej ręki.

# magda

18.03.2004 18:49

as, a mógłbys te plany przynajmniej po krótce przedstawić?? tzn będzie ten trakt czy nie??

REKLAMA

 Rudolf

20.03.2004 09:13

Tylko te plany do momentu rozpoczęcia budowy to sie zmienią jeszcze z 10 razy albo i więcej.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA