REKLAMA

Forum › Legionowo i Jab³onna

REKLAMA

# Katia

07.05.2014 19:02

Jestem matk± dziecka, które pójdzie do przedszkola od nowego roku, mia³am nadziejê ¿e gminnego w Jab³onnie. Informacja ¿e bêd± uczy³y siê tu dzieci ze szko³y podstawowej zelektryzowa³a rodziców którzy chcieli pos³aæ swoje pociechy do przedszkola.
Przedszkole jeszcze nie zaczê³o pracy, a ju¿ je chcieli zapchaæ dzieæmi ze szko³y. Kto wpad³ na tak genialny pomys³? Teraz wiem ¿e radni przeciwstawili siê temu i bêdzie przedszkole w Jab³onnie. Wreszcie.
Zobaczcie niebawem ju¿ kolejne bloki oddaj±. Jab³onna sta³a siê "wylêgarni± dzieci" to dobrze dla pañstwa, ale pañstwo tez powinno zadbaæ o warunki do nauki. Dobrze ¿e bêdzie przedszkole.

# Oleena

07.05.2014 20:24

Ja jestem mniej zadowolona. Moje dziecko bêdzie je¼dziæ do Chotomowa do gimnazjum. Najm³odsza córka bêdzie za to uczyæ siê na jedn± zmianê w podstawówce. Trudno by³o znale¼æ z³oty ¶rodek. Patrz±c ch³odno ju¿ teraz na ca³e zamieszanie, to szko³a podstawowa bêdzie mia³a dobre warunki do nauki. Z drugiej strony to jeszcze ma³e dzieciaki. Lepiej ¿eby starsze je¼dzi³y ni¿ ma³e. Wójtowa za pó¼no obudzi³a siê z budowaniem.

# Jarek

08.05.2014 06:39

#Oleena napisa³(a) 07.05.2014 20:24
Ja jestem mniej zadowolona. Moje dziecko bêdzie je¼dziæ do Chotomowa do gimnazjum. Najm³odsza córka bêdzie za to uczyæ siê na jedn± zmianê w podstawówce. Trudno by³o znale¼æ z³oty ¶rodek. Patrz±c ch³odno ju¿ teraz na ca³e zamieszanie, to szko³a podstawowa bêdzie mia³a dobre warunki do nauki. Z drugiej strony to jeszcze ma³e dzieciaki. Lepiej ¿eby starsze je¼dzi³y ni¿ ma³e. Wójtowa za pó¼no obudzi³a siê z budowaniem.
Trudno ¿eby maluchy mia³y doje¿d¿aæ. To raczej dobry pomys³. Szko³y trzeba nadal budowaæ bo znów dojdziemy do takiego stanu.

REKLAMA

# Tato

08.05.2014 10:35

Nowe gimnazjum nie wygl±da ¼le. By³em ¿eby je obejrzeæ. S± to dwa skrzyd³a przy czym jedno d³u¿sze, w którym znajduje siê du¿a sala gimnastyczna. Przy szkole jest ma³y parking wydaje siê to byæ parking dla autobusu szkolnego. Blisko szko³y jest obszerny parking ko¶cielny. Mo¿na zostawiac tu samochody. Na terenie szko³y jest ma³y parking dla nauczycieli. Szko³a jest ogrodzona. Na terenie jest boisko wieofunkcjne i 2 place zabaw. Teren zielony przed szko³± bardzo ³adnie zadbany, podobno zrealizowany przez rodziców i radê rodziców. Wnêtrze sale standardowe, 12 + 2 profilowane + sala gimnastyczna, bibloteka itd. Korytarz wejsciowy jest w±ski, za to prostopad³e s± szersze. Szko³a wydaje siê z bliska byæ wiêksza ni¿ na zdjêciach i w realu od naszej obecna. Budynak zadabany. Dzieciaki bêd± musia³y uwa¿aæ na ulicê przed szko³± bo niektórzy grzej± tu jak wariaci. Chyba nie sa to miejscowi tylko ci którzy przeje¿dzaj± dalej. Szko³a na pierwszy rzut oka wydaje siê byæ fajna. Jak bêdzie zobaczymy. Liczymy ¿e urz±d dostosuje j± do wymogów gimnazjum.

# Zenon

08.05.2014 18:07

Najlepsze rozwi±zania zosta³y przyjête, brawo dla 8 radnych.

# potomek

09.05.2014 20:43

tak, tak nale¿± siê du¿e brawa dla radnych co siê wy³ama³y z bloku B.M.W.

REKLAMA

# potomek

09.05.2014 20:45

wielkie brawa dla 8 "wspania³ych" radnych ......

# Waldek

10.05.2014 07:14

Czy to oznacza pocz±tek koñca wójtowej?

# Alex

11.05.2014 20:52

Zobaczymy, na 100% oznacza to koniec radnej Lindner i radnego Garbczewskiego. To, co wyprawiali przez ostatnie pó³ roku wokó³ szkó³ to jest po prostu skandal, ¿eby siê promowaæ na k³ótni mieszkañców.

REKLAMA

# Marrek

11.05.2014 22:26

Alex to nie tak, na k³ótni mieszkañców to raczej promowa³a siê pani Wójt, nieprawda¿?

# jovej

12.05.2014 19:48

Brawo Garbaczewski i Lindner. Pieskami wojtowej nie przejmowaæ siê :)

# NtZSoMnC7Z

12.12.2014 08:24

Gracias por recordarnos lo iatprtmnoe que es cuidar de nuestra fauna, trabajos como estos nos sensibilizan y nos ayudan cambiar de actitud frente a nuestro comportamiento, empecemos por nosotros mismos, desde donde estamos y asi formaremos una gran cadena de cambio, de ayuda para nuestro planeta! :*

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ pogrubienie i wpisz [b]. Na koñcu pogrubienia wpisz [/b].
Przyk³ad: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ kursywa i wpisz [i]. Na koñcu kursywy wpisz [/i].
Przyk³ad: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkê, która chcesz wstawiæ w tre¶ci w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy