REKLAMA

Forum › Legionowo i Jab³onna

REKLAMA

# Katia

07.05.2014 19:02

Jestem matk± dziecka, które pójdzie do przedszkola od nowego roku, mia³am nadziejê ¿e gminnego w Jab³onnie. Informacja ¿e bêd± uczy³y siê tu dzieci ze szko³y podstawowej zelektryzowa³a rodziców którzy chcieli pos³aæ swoje pociechy do przedszkola.
Przedszkole jeszcze nie zaczê³o pracy, a ju¿ je chcieli zapchaæ dzieæmi ze szko³y. Kto wpad³ na tak genialny pomys³? Teraz wiem ¿e radni przeciwstawili siê temu i bêdzie przedszkole w Jab³onnie. Wreszcie.
Zobaczcie niebawem ju¿ kolejne bloki oddaj±. Jab³onna sta³a siê "wylêgarni± dzieci" to dobrze dla pañstwa, ale pañstwo tez powinno zadbaæ o warunki do nauki. Dobrze ¿e bêdzie przedszkole.

# Oleena

07.05.2014 20:24

Ja jestem mniej zadowolona. Moje dziecko bêdzie je¼dziæ do Chotomowa do gimnazjum. Najm³odsza córka bêdzie za to uczyæ siê na jedn± zmianê w podstawówce. Trudno by³o znale¼æ z³oty ¶rodek. Patrz±c ch³odno ju¿ teraz na ca³e zamieszanie, to szko³a podstawowa bêdzie mia³a dobre warunki do nauki. Z drugiej strony to jeszcze ma³e dzieciaki. Lepiej ¿eby starsze je¼dzi³y ni¿ ma³e. Wójtowa za pó¼no obudzi³a siê z budowaniem.

# Jarek

08.05.2014 06:39

#Oleena napisa³(a) 07.05.2014 20:24
Ja jestem mniej zadowolona. Moje dziecko bêdzie je¼dziæ do Chotomowa do gimnazjum. Najm³odsza córka bêdzie za to uczyæ siê na jedn± zmianê w podstawówce. Trudno by³o znale¼æ z³oty ¶rodek. Patrz±c ch³odno ju¿ teraz na ca³e zamieszanie, to szko³a podstawowa bêdzie mia³a dobre warunki do nauki. Z drugiej strony to jeszcze ma³e dzieciaki. Lepiej ¿eby starsze je¼dzi³y ni¿ ma³e. Wójtowa za pó¼no obudzi³a siê z budowaniem.
Trudno ¿eby maluchy mia³y doje¿d¿aæ. To raczej dobry pomys³. Szko³y trzeba nadal budowaæ bo znów dojdziemy do takiego stanu.

REKLAMA

# Tato

08.05.2014 10:35

Nowe gimnazjum nie wygl±da ¼le. By³em ¿eby je obejrzeæ. S± to dwa skrzyd³a przy czym jedno d³u¿sze, w którym znajduje siê du¿a sala gimnastyczna. Przy szkole jest ma³y parking wydaje siê to byæ parking dla autobusu szkolnego. Blisko szko³y jest obszerny parking ko¶cielny. Mo¿na zostawiac tu samochody. Na terenie szko³y jest ma³y parking dla nauczycieli. Szko³a jest ogrodzona. Na terenie jest boisko wieofunkcjne i 2 place zabaw. Teren zielony przed szko³± bardzo ³adnie zadbany, podobno zrealizowany przez rodziców i radê rodziców. Wnêtrze sale standardowe, 12 + 2 profilowane + sala gimnastyczna, bibloteka itd. Korytarz wejsciowy jest w±ski, za to prostopad³e s± szersze. Szko³a wydaje siê z bliska byæ wiêksza ni¿ na zdjêciach i w realu od naszej obecna. Budynak zadabany. Dzieciaki bêd± musia³y uwa¿aæ na ulicê przed szko³± bo niektórzy grzej± tu jak wariaci. Chyba nie sa to miejscowi tylko ci którzy przeje¿dzaj± dalej. Szko³a na pierwszy rzut oka wydaje siê byæ fajna. Jak bêdzie zobaczymy. Liczymy ¿e urz±d dostosuje j± do wymogów gimnazjum.

# Zenon

08.05.2014 18:07

Najlepsze rozwi±zania zosta³y przyjête, brawo dla 8 radnych.

# potomek

09.05.2014 20:43

tak, tak nale¿± siê du¿e brawa dla radnych co siê wy³ama³y z bloku B.M.W.

REKLAMA

# potomek

09.05.2014 20:45

wielkie brawa dla 8 "wspania³ych" radnych ......

# Waldek

10.05.2014 07:14

Czy to oznacza pocz±tek koñca wójtowej?

# Alex

11.05.2014 20:52

Zobaczymy, na 100% oznacza to koniec radnej Lindner i radnego Garbczewskiego. To, co wyprawiali przez ostatnie pó³ roku wokó³ szkó³ to jest po prostu skandal, ¿eby siê promowaæ na k³ótni mieszkañców.

REKLAMA

# Marrek

11.05.2014 22:26

Alex to nie tak, na k³ótni mieszkañców to raczej promowa³a siê pani Wójt, nieprawda¿?

# jovej

12.05.2014 19:48

Brawo Garbaczewski i Lindner. Pieskami wojtowej nie przejmowaæ siê :)

# NtZSoMnC7Z

12.12.2014 08:24

Gracias por recordarnos lo iatprtmnoe que es cuidar de nuestra fauna, trabajos como estos nos sensibilizan y nos ayudan cambiar de actitud frente a nuestro comportamiento, empecemos por nosotros mismos, desde donde estamos y asi formaremos una gran cadena de cambio, de ayuda para nuestro planeta! :*

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ pogrubienie i wpisz [b]. Na koñcu pogrubienia wpisz [/b].
Przyk³ad: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ kursywa i wpisz [i]. Na koñcu kursywy wpisz [/i].
Przyk³ad: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkê, która chcesz wstawiæ w tre¶ci w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024