REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

szkolenia w Warszawie

# glaca

18.10.2019 10:38

Chcę napisać o szkoleniu kadry menagerskiej jaki ostatnio przeszedłem w Horart Horeca Academy Poland mieszczącej się w Warszawie ul. Ratuszowa 11 jest to jedno z najlepszych szkoleń jakie przeszedłem w życiu nie wiem jak oni to robią ale potrafią dotrzeć do każdego słuchacza, znakomita kadra i dobry przekaz jest to szkolenie obok którego nie można przejść obojętnie każdy kto pracuje w branży powinien zgłosić się na Ratuszową celem pogłębienia swojej wiedzy a ten kto nie pracuje a chciałby się czegoś nauczyć powinien również tam iść zdobywać wiedze

# łozowski

18.10.2019 10:41

Zgadzam się z przedmówcą kiedyś i ja odbyłem szkolenie w tej uczelni i naprawdę miło to wspominam pamiętam iż mieli szeroki pakiet szkoleniowy i konkurencyjne ceny

# Bartekk90

31.12.2019 09:21

Ja za to byłem na szkoleniach prowadzonych przez Kancelarię IODO (Szkolenie na Inspektora Danych Osobowych) Zyskałem nowy zawód i pracę, bo można z nimi po szkoleniu zawiązać współprac, polecam :) Więcej informacji jest na stronie: kancelariaiodo.pl

REKLAMA

# ewakrol

21.04.2022 11:23

Autoryzowane szkolenia Microsoft oraz autorskie szkolenia z programowania, software assurance, zarządzania projektami, grafiki cyfrowej i innych technologii to oferta firmy https://integral-tech.pl oferującej szkolenia informatyczne.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break