REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szkola Jez. Angielskiego

# Robert

13.01.2003 11:08

czy moze ktoś mogłby polecić jedną z dwóch szkół jezyków obcych, które są na terenie naszej gminy
a moze są jakieś inne, chcialem sie dowiedziec konkretnie o zajecia dla dzieci w wieku 6-7 lat

# Mietek z Tarchomina

16.01.2003 12:51

A kto może polecic dobrą szkołę jęz. angielskiego dla średniozaawansowanych na Tarchominie ?
Kto zna takze dobrych lektorów jęz. angielskiego, którzy udzielaja prywatnych lekcji na Tarchominie.

# mieszkanka

17.01.2003 09:34

a probowales metody Callana?

REKLAMA

# Corty vel Kurczak

17.01.2003 19:00

najlepsza szkoła to Szkoła Języków obcych Success w szkole nr.314 przy Porajów, wiem z autopsji!!!

# Robert

20.01.2003 07:41

Corty a moze mogłbyś podać jakies namiary?

# olkaa

06.08.2014 11:38

metoda callana jest skuteczna jednak ja wolę uczyć się przez skype- Polecam wszystkim ambitnym :)

REKLAMA

# olkaa

06.08.2014 11:39

metoda callana jest skuteczna jednak ja wolę uczyć się przez skype- Polecam wszystkim ambitnym :)
http://angielski-przez-skype.pl/

# magda906

27.02.2015 12:07

Na Ursynowie jest fajna szkoła, uczą tam też dzieci. Grupy są małe, także nauka na pewno jest efektywana. Możesz albo uczyć się w grupie, albo indywidualnie jak tam ci bardziej pasuje. Mają bardzo dobrych lektorów i cieszą się bardzo dobrą opinią. Płacisz 100zł mniej jak wykupisz pakiet 20 lekcji, wszelkie szczegóły odnośnie rabatów są w zakąłdce 'rabaty' http://www.luckyluke.edu.pl/

# Ewelina_K

28.09.2015 20:39

Moje dzieci bardzo zadowolone sa z nauki języka angielskiego w szkole językowe Sokrates w Warszawie. nauczyciele potrafią zająć dzieci, uczą się poprzez zabawę a co najważniejsze - uczą sięw małych grupach więc każdy z nich korzysta z zajęć i na każdym skupiona jest uwaga nauczyciela

REKLAMA

 angielskiprzezskype

14.07.2020 17:25, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 14.07.2020 17:26

Zapraszam na zajęcia przez Skype. Pomogę Ci podnieść Twój poziom językowy i spełnić założone cele. W ofercie konwersacje, przygotowanie do matur i egzaminów, Business English. Więcej informacji:
www.naukaangielskiegoprzezskype.edu.pl

# pola2w2

28.08.2020 15:51

Widziałem, że szkoła https://YouEnglish.school posiada bogatą ofertę
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024