REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Studiowanie administracji

# Kazi

23.01.2020 03:00

czy warto dziś studiować administrację?

# Miruna

23.01.2020 03:14

To zależy co kto lubi. Na pewno praca w administracji po studiach daje spore możliwości w administracji państwowej, czy samorządowej. Najlepiej to wiedza młodzi ludzie, którzy jeszcze w liceum angażowali się np w jakieŚ projekty samorządowe. Dla mnie bardzo ciekawe okazały się studia na https://vizja.pl/

# KrzychuE

25.01.2020 16:36

Ja raczej nie widzę się w administracji. Nie wybrałabym takiego kierunku. Za to od lat interesuję się grafiką i właśnie udało mi się zgłosić do rekrutacji na darmowe, dotowane z funduszy UE studia na Akademii Humanistyczni Ekonomicznej w Łodzi. Od lutego ruszają nowe projekty. Można studiować też zarządzanie, pedagogikę, informatykę, filologię...

REKLAMA

# Dobka

20.03.2020 19:34

Pewnie że warto, studia zawsze warto zrobić. A administracja to ciekawy kierunek ja studiuję prawo na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej, gdybym się nie dostała na prawo to szłabym na administrację. Szczeghólnie że sporo wykładowców tych samych, przedmioty też się powtarzają

# Mirra

04.06.2020 10:07

Dobka Ty studiujesz prawo czy prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem? Bo znalazłam coś takiego: https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w-zarzadzaniu-przedsiebiorstwem,ws60.html i też ciekawie brzmi. W końcu to nie ogólne studia tylko jakaś już specjalizacja i ukierunkowanie.

# Dobka

02.07.2020 17:49

Prawo, studia jednolite 5-letnie dziennie. Z tego co wiem to administracja jest tylko 3-letnia (tzn. licencjat)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe