REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

sprawdzony deweloper

# ninaa

06.09.2017 15:57

u jakiego dewelopera kupiliscie swoje mieszkanie ? i gdzie ? w warszawie za bardzo nie chce ale jednak tu pracuje wiec interesuje mnie jakies miejsce maks do 30 km od miasta.

# Topol

06.09.2017 20:34

Sam buduj, to 30% tego co oddasz developerom

# marlenak

07.09.2017 08:04

hmm ja kupilam mieszkanie w zabkach ale szczerze mowiac gdybym miala kupować jeszcze raz to pewnie wybralabym inne miejsce. Moze wygram w lotka i kupię drugie pod pruszkowem. Tropem Masy :P

REKLAMA

# arecki

08.09.2017 14:07

A może interesowałby Cię kierunek na Żyrardów ? Przejeżdzałem ostatnio i widziałem, że powstaje fajne osiedle w Milanówku a stamtąd dojazd do centrum miasta to około 30 min więc mieści się w okolicy, o którą pytasz :)

# ninaa

08.09.2017 16:42

Tak Milanowek moze byc jak najbardziej. Kiedys tam z kotem jezdzilam do weta. A pamietasz moze jaki deweloper stawia to osiedle ? sprawdzilabym sobie w necie.

# lunia

09.09.2017 21:28

Adamowi pewnie chodzi o Nordic Development bo oni budują tam osiedle Eco Milan i z tego co wiem to mieszkania są już w sprzedaży. Googlowałem o nich kiedyś i tam jakieś żale ludzie mieli, ale sam mieszkałem na osiedlu spod znaku DD, JW, teraz jestem świeżo po zakupie mieszkania Skanska i powiem tak: zawsze można się o coś przyczepić, obojętne kto to buduje. Pytaj jakie są dalsze plany rozbudowy i żeby było jak najwiecej zieleni. Poza tym obadaj ceny w okolicznych sklepach i porównaj to z Warszawą. Niebo a ziemia. Mogą Cię też interesować przystępne ceny za przedszkole wiec jak masz dzieci to miejsce idealne. No i podoba mi sie to, ze bloki sa niskie o ile dobrze pamietam 3 lub 4 pietra. Nie wiem jak z cenami za metr ale na ich str www na pewno znajdziesz kontakt.

REKLAMA

# Maciej

27.11.2017 12:08

Taaa, jasne, za 30% tego co zapłacisz deweloperowi, wybudujesz dom :D Chłopie, nie rozśmieszaj mnie. Wiesz ile kosztuje działka pod Warszawą? Za kilka arów licz przynajmniej z 400-500tys złotych. Drugie tyle dom i to taki max 100-110 metrów kwadratowych, prosta stodoła bez udziwnień żeby było taniej. Tak więc jeżeli nie masz bańki, to nawet nie próbuj się budować. Do tego miej świadomość, że budowa razem z formalnościami będzie się ciągnąć ok 2-3 lata. Robotników trzeba pilnować, bo piją, kradną, znikają z placu budowy. No chyba, że zatrudnisz kierbuda lub inspektora nadzoru, który będzie tam od rana do nocy, ale to dolicz wtedy z 15tys miesięcznie na pensje dla niego, bo za darmo to ci nie będzie siedział na budowie.
Dlatego kupiłem gotowe mieszkanie od Ekoparku, bo nie mam ani nerwów, ani tyle pieniędzy żeby postawić dobie dom w stolicy (pod Warszawą też nie).

# syfiassta reklama,.,

27.11.2017 12:38

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

# cezik

24.07.2018 09:35

Z takich ciekawszych nowych mieszkań do kupienia w Warszawie oglądałem ostatnio mieszkania w Wawrze, Miasteczko Wawer, bardzo ladna okolica, mieszkania z widokiem na las. Myślę, że lepiej kupić mieszkanie w tej części ze względu na dobrą lokalizację i chyba najladniejsze tereny.

REKLAMA

# syyf reklamaa

24.07.2018 09:56

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

# vdert

02.10.2018 10:38

Może Willa Międzylesie kogoś zainteresuje (tu widać jak inwestycja ma wyglądać dość dobrze -http://www.willa-miedzylesie.pl/). Na pewno ciekawa opcja dla rodzin albo po prostu jeśli ktoś chce mieć mieszkanie ale czuć się jak w domu bo metraże mają duże a do tego dochodzi przestrzeń na poddaszu albo ogród.

# ky64c

04.01.2019 14:32

a może apartamenty od www.panorama-apartments.pl?

REKLAMA

# klaudia33

22.01.2019 18:50

Ja mogę polecić APM Developments, kupiliśmy od nich mieszkanie w tej inwestycji https://bemowo.apm-development.com.pl/, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Tak jeśli chodzi o dewelopera, jak i o samo mieszkanie :)

# ninek39

06.05.2019 15:28

Jeśli mowa o sprawdzonym deweloperze to bezapelacyjnie Home Invest. Kupowałem od nich mieszkanie na Żoliborzu. Zero problemów, a trochę się martwiłem, bo to był mój pierwszy zakup i wiadomo, kasa niemała. Ale na każdą moją wątpliwość cierpliwie odpowiadali, więc chapeau bas

# drekos

06.05.2019 15:40

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

REKLAMA

# pannaja

10.07.2019 15:49

#marlenak Dlaczego chcesz się przenieść z Ząbek akurat do Pruszkowa?

# kokozz

11.07.2019 14:50

Ząbki same w sobie może najciekawszym miejscem do życia, ale mi akurat lokalizacja odpowiada, bo mam niedaleko do pracy

# brumm

14.07.2019 22:59

Może zależy jej na dobrym dojeździe do drugiej strony Warszawy, dlatego woli Piaseczno?

REKLAMA

# marzena&jan

17.07.2019 22:12

Ja mogę polecić firmę APM Development, kupiliśmy od nich mieszkanie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, na I etapie. Zakup spełnił w 100% nasze oczekiwania, firma bardzo profesjonalna, najważniejsze dla nas jednak
że wiarygodna i sprawdzona. Znajomi kupowali od nich mieszkanie w innej inwestycji i wiedzieliśmy, że to poważna firma.

# Kajtek13

28.08.2019 08:14

Ja obecnie jestem na etapie budowy swojego własnego domu. Przed jej rozpoczęciem muszę tylko wyburzyć stary magazyn znajdujący się na mojej działce, ale mam nadzieję, że dzięki http://trans-ziem.pl/oferta/wyburzenia-warszawa/, wszystko pójdzie sprawnie.

# nino9x

26.09.2019 10:49

Home Invest, wiadomka. Nie wiem, jak inne inwestycje, ale ta na Ochocie była genialna i świetnie się tu mieszka. Myślę, że jeśli szukasz czegoś na poważnie, to śmiało możesz się do nich odzywac.

REKLAMA

 omlet123

27.09.2019 09:53

Moim zdaniem fajną ofertę mieszkaniową ma https://www.hossa.gda.pl/ Znajomi kupowali, są bardzo zadowoleni. Mieszkanie wykończone solidnie, bez żadnych usterek. Duzo zieleni na osiedlu, liczne place zabaw. A jesli chodzi o ceny to bardzo konkurencyjne. Warto zapoznać się z ich ofertą handlową.

# Michal

08.11.2019 13:28

Współpracowalem z jednym deweloperem dzięki któremu udało mi sie ogarnąć super mieszkanie na targówku, serio, polecam do takich spraw. Nazywają się Home Invest i służą naprawdę dużą pomocą i zaangażowaniem

# niki413

14.11.2019 22:25

Ja polecam APM Development, http://apm-development.pl/, od lat działają, ilość zrealizowanych inwestycji mówi sama za siebie. My kupiliśmy od nich mieszkanie w Apartamentach Nowy Marysin, bardzo fajne osiedle się tam buduje :)

REKLAMA

# MartaMoś

23.06.2020 08:33

Ja zakochałam się w Bielanach i szukając mieszkania trafiłam na ofertę Home Invest. Szczerze? Mam bardzo dobre wrażenia odnośne tego dewelopera, a największym plusem jest to, że ich doradcy finansowi pomogli mi wynegocjować w banku korzystniejsze warunki kredytowe. Nie musiałam martwic się papierkami, wszystko ogarnęli za mnie.

# Bero

22.09.2020 12:37

Na pewno można postawić na Home Invest. Dla mnie sprawdzeni, bo kupiłem od nich mieszkanie i wszystko było w porządku. Zero problemów.

# tifula

23.11.2020 19:55

znacie kogoś dobrego z Ożarowa Mazowieckiego lub Piaseczna? Szukam czegoś w bliższej okolicy Warszawy z dobrze ogarniętymi dojazdami

# Asiak

19.12.2022 19:34

Najlepszy dewloper to http://deweloper.szczecin.pl/ - ma naprawde ciekawe apartamenty
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe