REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

sprawdzony deweloper

06.09.2017 15:57 #ninaa
u jakiego dewelopera kupiliscie swoje mieszkanie ? i gdzie ? w warszawie za bardzo nie chce ale jednak tu pracuje wiec interesuje mnie jakies miejsce maks do 30 km od miasta.
06.09.2017 20:34 #Topol
Sam buduj, to 30% tego co oddasz developerom
07.09.2017 08:04 #marlenak
hmm ja kupilam mieszkanie w zabkach ale szczerze mowiac gdybym miala kupować jeszcze raz to pewnie wybralabym inne miejsce. Moze wygram w lotka i kupię drugie pod pruszkowem. Tropem Masy :P
08.09.2017 14:07 #arecki
A może interesowałby Cię kierunek na Żyrardów ? Przejeżdzałem ostatnio i widziałem, że powstaje fajne osiedle w Milanówku a stamtąd dojazd do centrum miasta to około 30 min więc mieści się w okolicy, o którą pytasz :)
08.09.2017 16:42 #ninaa
Tak Milanowek moze byc jak najbardziej. Kiedys tam z kotem jezdzilam do weta. A pamietasz moze jaki deweloper stawia to osiedle ? sprawdzilabym sobie w necie.
REKLAMA
09.09.2017 21:28 #lunia
Adamowi pewnie chodzi o Nordic Development bo oni budują tam osiedle Eco Milan i z tego co wiem to mieszkania są już w sprzedaży. Googlowałem o nich kiedyś i tam jakieś żale ludzie mieli, ale sam mieszkałem na osiedlu spod znaku DD, JW, teraz jestem świeżo po zakupie mieszkania Skanska i powiem tak: zawsze można się o coś przyczepić, obojętne kto to buduje. Pytaj jakie są dalsze plany rozbudowy i żeby było jak najwiecej zieleni. Poza tym obadaj ceny w okolicznych sklepach i porównaj to z Warszawą. Niebo a ziemia. Mogą Cię też interesować przystępne ceny za przedszkole wiec jak masz dzieci to miejsce idealne. No i podoba mi sie to, ze bloki sa niskie o ile dobrze pamietam 3 lub 4 pietra. Nie wiem jak z cenami za metr ale na ich str www na pewno znajdziesz kontakt.
27.11.2017 12:08 #Maciej
Taaa, jasne, za 30% tego co zapłacisz deweloperowi, wybudujesz dom :D Chłopie, nie rozśmieszaj mnie. Wiesz ile kosztuje działka pod Warszawą? Za kilka arów licz przynajmniej z 400-500tys złotych. Drugie tyle dom i to taki max 100-110 metrów kwadratowych, prosta stodoła bez udziwnień żeby było taniej. Tak więc jeżeli nie masz bańki, to nawet nie próbuj się budować. Do tego miej świadomość, że budowa razem z formalnościami będzie się ciągnąć ok 2-3 lata. Robotników trzeba pilnować, bo piją, kradną, znikają z placu budowy. No chyba, że zatrudnisz kierbuda lub inspektora nadzoru, który będzie tam od rana do nocy, ale to dolicz wtedy z 15tys miesięcznie na pensje dla niego, bo za darmo to ci nie będzie siedział na budowie.
Dlatego kupiłem gotowe mieszkanie od Ekoparku, bo nie mam ani nerwów, ani tyle pieniędzy żeby postawić dobie dom w stolicy (pod Warszawą też nie).
27.11.2017 12:38 #syfiassta reklama,.,
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
24.07.2018 09:35 #cezik
Z takich ciekawszych nowych mieszkań do kupienia w Warszawie oglądałem ostatnio mieszkania w Wawrze, Miasteczko Wawer, bardzo ladna okolica, mieszkania z widokiem na las. Myślę, że lepiej kupić mieszkanie w tej części ze względu na dobrą lokalizację i chyba najladniejsze tereny.
24.07.2018 09:56 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
REKLAMA
02.10.2018 10:38 #vdert
Może Willa Międzylesie kogoś zainteresuje (tu widać jak inwestycja ma wyglądać dość dobrze -http://www.willa-miedzylesie.pl/). Na pewno ciekawa opcja dla rodzin albo po prostu jeśli ktoś chce mieć mieszkanie ale czuć się jak w domu bo metraże mają duże a do tego dochodzi przestrzeń na poddaszu albo ogród.
04.01.2019 14:32 #ky64c
a może apartamenty od www.panorama-apartments.pl?
22.01.2019 18:50 #klaudia33
Ja mogę polecić APM Developments, kupiliśmy od nich mieszkanie w tej inwestycji https://bemowo.apm-development.com.pl/, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Tak jeśli chodzi o dewelopera, jak i o samo mieszkanie :)
06.05.2019 15:28 #ninek39
Jeśli mowa o sprawdzonym deweloperze to bezapelacyjnie Home Invest. Kupowałem od nich mieszkanie na Żoliborzu. Zero problemów, a trochę się martwiłem, bo to był mój pierwszy zakup i wiadomo, kasa niemała. Ale na każdą moją wątpliwość cierpliwie odpowiadali, więc chapeau bas
06.05.2019 15:40 #drekos
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
REKLAMA
10.07.2019 15:49 #pannaja
#marlenak Dlaczego chcesz się przenieść z Ząbek akurat do Pruszkowa?
11.07.2019 14:50 #kokozz
Ząbki same w sobie może najciekawszym miejscem do życia, ale mi akurat lokalizacja odpowiada, bo mam niedaleko do pracy
14.07.2019 22:59 #brumm
Może zależy jej na dobrym dojeździe do drugiej strony Warszawy, dlatego woli Piaseczno?
17.07.2019 22:12 #marzena&jan
Ja mogę polecić firmę APM Development, kupiliśmy od nich mieszkanie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, na I etapie. Zakup spełnił w 100% nasze oczekiwania, firma bardzo profesjonalna, najważniejsze dla nas jednak
że wiarygodna i sprawdzona. Znajomi kupowali od nich mieszkanie w innej inwestycji i wiedzieliśmy, że to poważna firma.
28.08.2019 08:14 #Kajtek13
Ja obecnie jestem na etapie budowy swojego własnego domu. Przed jej rozpoczęciem muszę tylko wyburzyć stary magazyn znajdujący się na mojej działce, ale mam nadzieję, że dzięki tej warszawskiej firmie od wyburzeń, wszystko pójdzie sprawnie.
26.09.2019 10:49 #nino9x
Home Invest, wiadomka. Nie wiem, jak inne inwestycje, ale ta na Ochocie była genialna i świetnie się tu mieszka. Myślę, że jeśli szukasz czegoś na poważnie, to śmiało możesz się do nich odzywac.
27.09.2019 09:53 omlet123
Moim zdaniem fajną ofertę mieszkaniową ma https://www.hossa.gda.pl/ Znajomi kupowali, są bardzo zadowoleni. Mieszkanie wykończone solidnie, bez żadnych usterek. Duzo zieleni na osiedlu, liczne place zabaw. A jesli chodzi o ceny to bardzo konkurencyjne. Warto zapoznać się z ich ofertą handlową.
08.11.2019 13:28 #Michal
Współpracowalem z jednym deweloperem dzięki któremu udało mi sie ogarnąć super mieszkanie na targówku, serio, polecam do takich spraw. Nazywają się Home Invest i służą naprawdę dużą pomocą i zaangażowaniem
14.11.2019 22:25 #niki413
Ja polecam APM Development, http://apm-development.pl/, od lat działają, ilość zrealizowanych inwestycji mówi sama za siebie. My kupiliśmy od nich mieszkanie w Apartamentach Nowy Marysin, bardzo fajne osiedle się tam buduje :)

121/3980 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzek i transportu. -Realizujemy duże i małe przeprowadzki, - Przeprowadzki mieszkań, domów, firm - Transport gabarytów: duże AGD, pianina, sejfy, serwery - Montaż/demontaż mebli - Wnoszenie materiałów budowlanych Zapewniamy profesjonalną i sprawną ekipę, która zrealizuje każde zlecenie. Wycena usługi oraz materiały do pakowania zapewniamy bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu: 697 955 151

Oddam za darmo
 Zapraszam na zajęcia z tenisa stołowego. Więcej informacji na ttexperts.com Tenis stołowy dla ciała i umysłu Tenis stołowy to sport, który jest znany niemal każdemu. Pamiętamy go chociażby z lekcji wychowania fizycznego czy osiedlowej świetlicy. Jest nieskomplikowany i niewymagający, ale czy na pewno? Okazuje się, że ping-pong jako jedna z nielicznych dyscyplin sportowych pomaga nie tylko w prawidłowym rozwoju fizycznym dziecka, ale też emocjonalnym. W ping-ponga mogą grać już kilkuletnie dzieci, młodzież, a na nawet osoby starsze. Tenis stołowy, to także doskonała propozycja dla osób z częściową lub wysoką niepełnosprawnością; na turniejach niepełnosprawni mogą konkurować z osobami pełnosprawnymi - przykładem jest chociażby tenisistka stołowa Natalia Partyka, która z powodzeniem uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie.

Nauka
 J.polski, nauczycielka 786-830-080

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części 505-529-328

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA