REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

sondaże przedwyborcze-art.Marka Horna

# KLARA

07.10.2005 08:24

Super artykuł- w całości potwierdzam jego słuszność, jesteśmy manipulowani właśnie takimi sondażami. Tylko dlaczego takie artykuły ukazują się w prasie regionalnej a nie ogólnokrajowej???aby oświecić naszych obywateli. Pozdrawiam serdecznie

# Arek

07.10.2005 08:50

Bo redaktorzy naczelni prasy krajowej są na "ty" z szefami partii i razem wódkę piją.

# Wiola

07.10.2005 09:26

Postulat bardzo trafny, ale nierealny. Żadna partia nie zagłosuje za takimi zmianami. Parti się pozabezpieczały w obecnej ordynacji. Nawet przegrani dostają subwencje, jak przekroczą 3%. Np Socjaldemokracja chociaż nie ma posłów będzie dostawać kasę z budżetu przez 4 lata. Ja sie obiema rekami podpisuje pod artykułem, ale niestety mam 100% pewności, że nic sie w tym wzgledzie nie zmieni.

REKLAMA

# omen

10.10.2005 21:38

dlaczego ma się nie zmienić!? Wystarczy, że my jako wyborcy wyegzkwujemy od zwycieskich partii to co obiecywali czy zmianę ordynacji wyborczej!
Rzeczą wręcz nie normalną jest żeo osoba taka jak Marek Borowski z 13 wynikiem w kraju jest poza sejmem. Chociaz nie głosowałem na tę opcje polityczną to wolę jego niż leppera w sejmie.
P.s. leppera celowo napisałem z malej litery bo takie mam właśnie powazanie dla tego osobnika...

# Aśka

11.10.2005 09:08

To błąd ortograficzny.

# Andrzej

24.10.2005 16:43

Czytałem ten artykuł jakis czas temu i poperam. Prosze spojrzeć jak się OBOP pomylił. Proporcje przewidział, tylko kandydat nie ten miał wygrać. Zdecydowanie takie sondaże są manipulacją i należy ich zabronić/

REKLAMA

# xl

25.10.2005 12:24

to nie tylko manipulacja, to nabijanie kasy wszystkim firmom zajmujacym sie badaniem opinii publicznej i za jaka prace? zwykli partacze. w prezydenckich pomylili się o 10 punktów procentowych

# jeŻyk

25.10.2005 13:14

Jaki sens ma wydawanie przez media kasy na sondaże (np. przez TV publicza żyjącą z abonamentu) skoro i wybory parlamentarne i prezydenckie okazały sie wielką kompromitacja ośrodków badania opinii?????

# wlod!23

26.10.2005 15:45

Telewizja publiczna dostaje granty z UE na przedstawianie wybranych tematów (np. bankowości, ochrony środowiska) a nie powinna na to dostawać, bo na ten cel dostała już abonament. Kasa z Unii powinna iśc do mediów prywatnych a nie publicznych.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy