REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Skrzyżowanie Świderska/Porajów

# Tomasz

24.11.2005 18:37

Mineły już chyba 2 miesiące od czasu rozpoczęcia przebudowy skrzyżowania Świderska/Porajów.
Firma ,która została wybrana do tej przebudowy działa tak wolno niczym Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych przy budowie estakad przy Galerii Mokotów.
Obserwuję przebudowę tego skrzyżowania od samego początku. Robotnicy pojawiali się koło 9 ,a gdy wracałem z pracy po 16 już tam nikogo nie było. Pracowali najwyrażniej tak aby się nie przepracować.
Jest to poprostu tragiczne ,że przebudowa tego skrzyżowania mogła trwać tak wiele czasu .Wygląda na to ,że jeszcze się nie skończyła bo sygnalizacja świetlna nie działa do tej pory ,a przystanek autobusowy jest przesunięty o kilkadziesiąt metrów.
Kto odpowiada za ten bałagan ? Zarząd Dróg Miejskich nie zarządza tą ulicą . Kto więc pozwala na to ,że te skrzyżowanie jeszcze nie funkcjonuje ?

# xxx

24.11.2005 20:02

A co to za firma?

# Aniabar

26.11.2005 23:26

Nieraz rozmawiam z mężem o tej przebudowie i to co wiem od niego to to, że zrobienie zatoczki to nie to samo co zmiana wierzchniej warsty asfaltu, więc z powodów technologicnych musi swoje "odleżeć". Szczegółów nie znam. Co do świateł wygląda że nie zostały jeszcze zaprogramowane, ale dlaczego to tyle trwa też jestem ciekawa.
Mogę jednak dodać, że już teraz jest jeden plus tej przebudowy - dodanie środkowych pasów do skrętów w lewo. Teraz przynajmniej widać, że samochód będzie skręcał. Ile razy stałam z dzieciakami na skrzyżowaniu, samochód nie miga światłami - myślę sobie - jedzie prosto, więc stoję, a on w ostaniej chwili włącza kierunkowskaz i skręca w Porajów lub Picassa. Nieraz pojęczałam sobie - po jakiego mi było to kilkusekundowe stanie z moimi dwiema wiercipiętami.

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

27.11.2005 08:11

Mysmy sobie tez dzisiaj pojeczeli cichutko. Z Mezem. Przy zgaszonych swiatlach, oczywiscie. A teraz idziemy do Kosciola do naszej Parafii uczcic Dzien Swiety, ukleknac przed Panem i posluchac co powie Ks. Andrzej w kazaniu. Po Mszy, moj Maz Edward obiecal kupic ciasta w cukierni w poblizu, beda mialy dzieciaki radosc i ja sama chetnie zapomne sie przy bajadarce. Na obiad ugotuje wolowe. Podam je z ziemniakim i sosem chrzanowym. Ach...taka rodzinna Niedziela, polska Niedziela, po tylu latach, wybilismy sie na Niepodleglosc. Mamy Pana Lecha Kaczynskiego i Jego Partie, Prawo i Sprawiedliwosc, jest Brat Jaroslaw. Jaka to radosc, ze Polska jest w takich dobrych rekach. Juz sie nie moge doczekac Swiat... A Wy ?

# tubylec

28.11.2005 15:09

A my mamciu z Gdańska nie dostajemy orgazmu na myśl o świątecznym bełcikowym. Bo kto za to zapłaci? Oczywiście Pan płaci, Pani płaci... i kurcze blade aż chce się wyjść kina...

# yyy

29.11.2005 23:44

Wiesiu jesteś rozbrajająca ta rodzinna niedziela, tylko nie zrozumiałem co robiliście z mężem przy zgaszonym świetle ??? Tylko jeśli to co myślę (a fu co za świńtuch ze mnie!) to napisz szybciutko czy się wyspowiadałaś, bo jeśli to nie było dla prokreacji to przecież grzech.

REKLAMA

# DKOT

30.11.2005 00:05

za to zaplacimy wszyscy- bo to akurat lezy we wspolnym interesie.

# yyy

30.11.2005 00:17

że wszyscy to prawda, ale jest to chyba jeden z najbardziej bezsensownych projektów ustaw, mam tylko nadzieję, że PiS w imię spłaty długu wdzięczności dla LPR coś z tym projektem zrobi.

# yyy

30.11.2005 00:19

a nie uchwali takiej bzdury

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA