REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

sklepy dla dzieci

# mikara

09.08.2017 11:20

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania dla swoich pociech? Wiadomo, zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości no i żeby nie kosztowały fortuny :)

# elizzka

09.08.2017 12:24

Chętnie podepnę się do tematu. Córeczka ma dopiero 2 miesiące. Do tej pory kupowałam ciuszki używane na allegro ale jednak wolę kupować jej coś nowego. Co polecacie ?

# bennia

09.08.2017 12:40

Mogę pochwalić jakość ubranek w 5.10.15. Ubieram tam syna już od kilku lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się by na przykład po praniu ubrania się rozciągnęły czy popruły a tak bywało gdy kupowałam w innych miejscach.

REKLAMA

# jakucka

09.08.2017 13:01

To fakt, 5 10 15 ma fajne ubranka. Ja z reguły czekam na wyprzedaże, które i tak mam wrażenie pojawiają się bardzo często :)

 PannaMaple

09.08.2017 13:57

Chyba lepiej je w internecie zamawiać. A najlepiej używane w dobrym stanie.

# martynag

09.08.2017 14:56

Właśnie przed chwilą odebrałam paczkę od kuriera z 5.10.15. Skorzystałam z wyprzedaży i obkupiłam dzieci na kilka dobrych miesiecy :)

REKLAMA

# TolaMaj

27.08.2017 13:38

No to świetną opcją będzie dla Ciebie sklep internetowy https://www.ubierajdziecko.pl gdzie znajdziesz ubranka dla dziewczynek i chłopców oraz mnostwo dodatków. Jeżeli chodzi o jakość to posiadają one odpowiednie licencje Disney także masz pewność, że będą odpowiednio wykonane.

# szmata szeptana

28.08.2017 10:25

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

# mira23

22.10.2020 10:40

w sklepie tosia mają super promocje, ostatnio kupiliśmy cały zestaw fotelik, wózek i kilka gadżetów, polecam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy