REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Sklepy dla dzieci online

# terrle

23.05.2017 09:11

Gdzie zazwyczaj kupujecie ubranka dla dzieciaków? online czy offlinowo? no i pytanie jakiej marki ciuchy warto kupować, tak żeby po dwóch praniach nie były powyciągane i wyblakłe?

# katarzynnka

24.05.2017 14:21

ja zazwyczaj online szukam polskich marek, dobrej bawełny o odpowiedniej gramaturze no i cena żeby była przystepna :) jesli chodzi o promocje i dobre ceny to 5-10-15 ma bardzo sporo przecen i wyprzedaży, dlatego warto śledzić ich sklep, czasami idzie wtyhaczć coś super

 serdick

24.05.2017 21:26

Jest pełno takich sklepów jednak ja wolę przed zakupem przymierzyć synkowi jego przyszłe ubranka!

REKLAMA

# asanka

25.05.2017 14:26

serdick niby tak ale z dójką nie wyobrazam sobie łażenia po sklepach :D a tak to na zalando czy na 5-10-15 zamawiam i jak nie pasują to odsyłam i nie ma problemu :) o wiele wygodniejsze :D jedyne co to w smyku już nie kupuję bo strasznie się naciełam dwa razy na kurtkach

# cukierek

26.05.2017 15:46

a to prawda że lepiej przymierzyć niż potem odsyłać, ja również wolę stacjonarnie :) u mnie głównie 5-10-15 smyk i czasami h&m sporo rzeczy mam po starszaku :) zawsze to taniej :)

# tysia

29.05.2017 11:06

nie kupuje online bo też wolę przymierzać, mam niedaleko 5-10-15 więc tam najczęściej robię zakupy. do tego h&M no i mama sporo nam przywozi z second handów i to dobrych marek :) więc oszczędzamy trochę na tym.

REKLAMA

# MatkaWolka

21.12.2017 11:36

z braku czasu najczęśniej porównywarki, z ubrankami jest gorzej, chociaż też bywa i tak, ale zabawki zawsze przez internet. Ostatnio upolowane na święta http://ceneo.pl/oferty/misie-szumisie w promocji :)

# przykre to,

21.12.2017 12:35

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 Klaudia17

06.12.2018 15:21, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 11.12.2018 11:43

online, nawet zwykły HM. Teraz wybór jest ogromny, wszytsko znajdziesz
http://ratanland.pl/24-stoly-ogrodowe-drewniane.html

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA