REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Salon kosmetyczny Newlooks opinie

 śmieja

27.10.2019 20:01

Potrzebuję opinii o salonie kosmetycznym NEWLOOK's w Warszawie na Gałczyńskiego. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

# Anita W

27.10.2019 20:05

Salon godny polecenia, jeden z lepszych jakie znajdziesz w mieście. Wykonywałam tam parę zabiegów, cena jest dość standardowa, ale o wiele większy komfort jakbym miała porównać.

# Marttaa

03.11.2019 17:18

Chodzę tam regularnie, dlatego, że mam do niego jakieś 2 minuty drogi, ale szczerze polecam. miła i profesjonalna obsługa, zabiegi niezmiennie wysokiej jakości.

REKLAMA

 Xayah

03.11.2019 18:39

Dla mnie szczerze super, jest wszystko czego oczekuję od salonu kosmetycznego, w ofercie są wszystkie najważniejsze zabiegi kosmetyczne, wiec na pewno znajdziesz cos dla sb

 śmieja

09.11.2019 21:24

Dzięki za odzew, pytałam, ponieważ niedługo się wybieram z polecenia koleżanki i chciałam się tylko upewnić, że wybrałam odpowiednie miejsce. Chętnie jeszcze przeczytam więcej opinii.

# anastasssia

09.11.2019 22:00

opłacone trolle pracują nawet w weekend.
Dobry zakład nie potrzebuje takiej nachalnej reklamy na darmowym zresztą portalu!!!!!!!
Nie polecam tego salonu, nic specjalnego a ceny kosmos

REKLAMA

# Katarzyna1

10.11.2019 01:03

Dla mnie dobry salon, często odwiedzam po okresie wakacyjnym kiedy skóra dostaje przebarwień od słońca A ceny są normalne jak na salon w takiej lokalizacji

# EwelinaLlll

10.11.2019 19:50

w newlooks miałam robioną fale akustyczną przeciw cellulitowi. poszłam tam z polecenia. zabieg był skuteczny, redukcja na zadowalającym mnie poziomie. ja polecam.

# Gość656

17.11.2019 11:31

Bardzo dużo zabiegów kosmetycznych można wykonywać samodzielnie w domu. Wystarczy kupić różnego rodzaju sprzęty do mizoterapii igłowej, https://mimari.com.pl/pl/c/Nici-liftingujace-PDO/159 i inne tego typu urządzenia i akcesoria. Można na tym sporo zaoszczędzić.

REKLAMA

# E.Ochocka

30.11.2019 18:40

Do newlooks chodziłam na terapię manualną przy leczeniu zerwania mięśnia dwugłowego, nie wiem jak wyglądają zabiegi kosmetyczne ale rehabilitacja była bardzo dobra i przede wszystkim dla mnie skuteczna.

 Baręda

01.12.2019 15:22

Mam dobrą opinię. Miałam zabieg mezoterapii igłowej i efekt jak najbardziej skuteczny. Sprzęt i warunki odpowiednie i super podejście pań prowadzących. Co prawda tylko jednorazowa wizyta, ale byłam bardzo zadowolona.

# oberen

01.12.2019 16:56

super, wspaniale, cudownie.
Dobry salon nie potrzebuje takiej szma..cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .

REKLAMA

 śmieja

02.12.2019 18:36

Zadałam pytanie i dostałam odpowiedź, ja jestem wdzięczna za odzew..

# Daria

27.11.2020 13:35

Salon Tina w Warszawie przy wspólnej to prawdziwa historia. Blisko 30 lat działalności super miejsce dla wszystkich kobiet, gdzie można skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki.

 zewi

22.01.2024 14:30

Szczerze polecam https://dorozka-napoleona.pl/sprzet-w-salonie-kosmetycznym/ dobry wybór.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe