REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Salon kosmetyczny Newlooks opinie

27.10.2019 20:01 śmieja
Potrzebuję opinii o salonie kosmetycznym NEWLOOK's w Warszawie na Gałczyńskiego. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.
27.10.2019 20:05 #Anita W
Salon godny polecenia, jeden z lepszych jakie znajdziesz w mieście. Wykonywałam tam parę zabiegów, cena jest dość standardowa, ale o wiele większy komfort jakbym miała porównać.
03.11.2019 17:18 #Marttaa
Chodzę tam regularnie, dlatego, że mam do niego jakieś 2 minuty drogi, ale szczerze polecam. miła i profesjonalna obsługa, zabiegi niezmiennie wysokiej jakości.
03.11.2019 18:39 Xayah
Dla mnie szczerze super, jest wszystko czego oczekuję od salonu kosmetycznego, w ofercie są wszystkie najważniejsze zabiegi kosmetyczne, wiec na pewno znajdziesz cos dla sb
09.11.2019 21:24 śmieja
Dzięki za odzew, pytałam, ponieważ niedługo się wybieram z polecenia koleżanki i chciałam się tylko upewnić, że wybrałam odpowiednie miejsce. Chętnie jeszcze przeczytam więcej opinii.
REKLAMA
09.11.2019 22:00 #anastasssia
opłacone trolle pracują nawet w weekend.
Dobry zakład nie potrzebuje takiej nachalnej reklamy na darmowym zresztą portalu!!!!!!!
Nie polecam tego salonu, nic specjalnego a ceny kosmos
10.11.2019 01:03 #Katarzyna1
Dla mnie dobry salon, często odwiedzam po okresie wakacyjnym kiedy skóra dostaje przebarwień od słońca A ceny są normalne jak na salon w takiej lokalizacji
10.11.2019 19:50 #EwelinaLlll
w newlooks miałam robioną fale akustyczną przeciw cellulitowi. poszłam tam z polecenia. zabieg był skuteczny, redukcja na zadowalającym mnie poziomie. ja polecam.
17.11.2019 11:31 #Gość656
Bardzo dużo zabiegów kosmetycznych można wykonywać samodzielnie w domu. Wystarczy kupić różnego rodzaju sprzęty do mizoterapii igłowej, nici liftingujące i inne tego typu urządzenia i akcesoria. Można na tym sporo zaoszczędzić.

87/3980 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 KUPIĘ TOYOTĘ HIACE lub HILUX każdy model Zapisz,zapamiętaj numer tel.511-268-711 Auto używane, powypadkowe, uszkodzone, bez przeglądu i OC, skorodowane, zniszczone, zaniedbane, po leasingu, z korporacji taksówkarskich i szkół nauki jazdy, auta firmowe, sprowadzane z zagranicy , osobowe, dostawcze itd. Do skorzystania z oferty zapraszam osoby prywatne, zakłady i przedsiębiorstwa dysponujące flotami pojazdów, firmy windykacyjne i inne. Oferta dotyczy skupu aut z całej Polski,7dni w tygodniu 24h. Zapewniam wszystkie dokumenty do wyrejestrowania aut. Zapraszam do kontaktu telefonicznego,mejlowego lub SMS,oddzwonimy w jedną minutę tel.511-268-711

Oddam za darmo
 Poszukuję pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, mieszkania, pożyczki studenckiej, pożyczki konsolidacyjnej, pożyczki niezabezpieczonej venture capital; pasterze prywatni pożyczkodawcy udzielają pożyczek firmom i osobom prywatnym w niskiej i przystępnej cenie 3%. Czy jesteś zainteresowany? Kontakt po konwersji kredytu w ciągu 48 godzin. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI poprzez e-mail: boggiegroup@gmail.com

Nieruchomości
 Wynajmę lub kupię dom lub inne zabudowania (o wysokości pomieszczeń min. 3 m) z przeznaczeniem na przedszkole. Co najmniej 350 m2, działka minimum 1000 m2 519-610-400

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA