REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Jelonek mały

24.11.2021 21:36

Tak, tak, tak!!!! Yes, yes yes!!!!!

# Kierpoć

24.11.2021 22:59

"na którym kilka razy dziennie można zobaczyć pociąg towarowy". Te kilka razy to są zazwyczaj dwa razy, czasami jeszcze lokomotywa luzem przeleci. I nie ścieżka, bo ścieżki to są w lesie, lecz droga dla rowerów.

# Kiciuś

24.11.2021 23:02

Rewelacyjny pomysł, tyle lat czekałem.

REKLAMA

# Pieszy

25.11.2021 07:48

A może niech będzie wreszcie wola do karania tych, co w tyłku mają przepisy o ruchu drogowym, czyli chodnikowych kolarzy.

# Rs232s

25.11.2021 09:12

O fajnie. Poproszę. Często tamtędy spacerujemy, a w stronę metra trzeba jechać ul. Powstańców Śląskich przy samochodach. Takie połączenie ułatwiłoby i uatrakcyjniło wycieczki rowerowe.

# rowerzysta tunelowy

25.11.2021 10:34

Zostawcie Las Bemowski w spokoju !
Tam jest dosyć ścieżek i dla pieszych i dla rowerzystów !
Jedyne co dobre w tym pomyśle to odcinek na północ od Arkuszowej !
Naprawdę ktoś chce jeździć rowerem przy tej górze śmieci i kompostowni ?
Dużo lepiej ten smród ominąć skrajem lotniska...

REKLAMA

# nnn

25.11.2021 11:49

Rowery na tory!!!

# radeksson

25.11.2021 12:27

To wspaniała wiadomość, a przy okazji - kiedy wreszcie ćmoki z MPWiK przestaną stawać okoniem w sprawie ddr przez ich teren nad Wisłą między Bartycką a Portem Czerniakowskim? Objazd ul. Czerniakowską i trasą Siekierkowską jest zgoła koszmarny.

# Oscar

25.11.2021 12:38

Pomysł fajny, dla mnie istotna była by możliwość dojazdu do cm. Północnego. Ale jak taka ścieżka by wyglądała? Czy trzeba rozdzielić jakąś barierką rowery od torów?

REKLAMA

# Krz

25.11.2021 13:49

Ciekawi mnie kwestia nawierzchni. Bo jeśli miałbym jechac po dziurach wypełnionych po deszczu wodą, no to sory.

# Pablos

25.11.2021 14:31

Super pomysł!!!! Jestem jak najbardziej za!!!!

# KARACIK

25.11.2021 15:32

Komunisci wymyślili sobie te hutę w zburzonej Warszawie,aby uruchomić tzw klasę robotniczą legitymizującą ich władzę.Kiedyś pracowało tam około 20000 ludzi a teren ogromny był zabudowany różnymi halami i urządzeniami służącymi produkcji.Dzisiaj taka lokalizacja,zamykająca miasto od północy to zupełny bezsens i marnotrawstwo.Jeśli ten Arcelor-Mittal jest tak potrzebny-to niech sie przeniesie w kibini matier.

REKLAMA

# Woj

25.11.2021 16:17

Nie ds rady budujemy kładkę przez wisle

# Krecik

25.11.2021 17:54

#KARACIK napisał(a) 25.11.2021 15:32
Jeśli ten Arcelor-Mittal jest tak potrzebny-to niech sie przeniesie w kibini matier.
No pewnie. Jeszcze zaproponuj hutnikom, żeby pracowali zdalnie i siedząc w domach wytapiali stal. Bo przecież wiadomo, że nowoczesny człowiek pracuje zdalnie...

# Kiciuś

25.11.2021 23:36

#rowerzysta tunelowy napisał(a) 25.11.2021 10:34
Zostawcie Las Bemowski w spokoju !
Tam jest dosyć ścieżek i dla pieszych i dla rowerzystów !
Jedyne co dobre w tym pomyśle to odcinek na północ od Arkuszowej !
Naprawdę ktoś chce jeździć rowerem przy tej górze śmieci i kompostowni ?
Dużo lepiej ten smród ominąć skrajem lotniska...

Tak, chcemy.

REKLAMA

# Kiciuś

25.11.2021 23:39

Zachęcam tych, którzy są za tą sciężką do aktywności w tej sprawie na grupach na FB Stare Bemowo, Bemowo, bo tam nie wszystkim się podoba, co mnie bardzo martwi. Ekoterroryści się skrzykną i będą to blokować bo ktoś rowerem przejedzie żuka. Pozdrawiam kumatych !

# Elzar

26.11.2021 10:10

Więcej dróg i ścieżek rowerowych!

 drugastrona

26.11.2021 11:24

Byłoby super. Z Młocin prawie do Puszczy Kampinoskiej.

REKLAMA

# Agama

27.11.2021 08:18

Tak, będziemy blokować tę bzdurę i marnotrawstwo pieniędzy! : )

# Warszawa

04.12.2021 11:52

Ścieżka rowerowa tam. Zaraz będą wypadki bo ktoś wpadł pod pociąg albo coś wpadło na pieszego. Pomysł poroniony. To nie potrzebne. W lesie zróbcie. Tam jest tyle terenu. Ścieżka przy torach się nie zmieści jest nasyp kolejowy rowy odwadniajace strefa bezpieczeństwa dla ścieżki nie ma miejsca w lesie sobie proszę robić albo wzdłuż drogi radiowo i do Kampinoskiej. Lepsza kladka przez Wisłę

# Renifer

27.01.2022 00:05

Może poczekajmy jeszcze na rozsądne planowanie???? Martwi mnie ten 30m pas to kawał miejsca. Tuż obok ma przebiegać Rurociąg Rembelszczyzna-Mory. Jak się to ma do Lasu Bemowskiego i różnorodności przyrodniczej jego rezerwatów? Mam mieszane uczucia .

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe