REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Remont bez stresu :) Ekipa Remontowa z W-wy na 6+

# Wiktor Nilski

17.01.2018 14:03

ja polecam firmę ProjektRS sam na własnej skórze ich sprawdziłem na mieszkaniu 85m2 i powiem że opinie które o nich czytałem potwierdziły się w 100% :D dla zainteresowanych podaje tel 882 772 715
ujęła mnie szczególnie opinia :
. W czerwcu robiliśmy remont łazienki i ubikacji - były już strasznie zdewastowane Ursynów wielka płyta. Jako, że nie jesteśmy nadziani kasą, to nasze pierwsze założenie było zrobić te pomieszczenia porządnie i od zera. Miałem gotowy projekt, został wybór ekipy a to było trudne zadanie. Mam kilku znajomych, którzy robią remonty, ale się nie zdecydowałem. Po znajomości wychodzi taniej, ale w perspektywie czasu często drożej. Do kontaktu z Projek RS i Radkiem zachęciły mnie pozytywne komentarze. Telefon i umówiliśmy się na spotkanie. Wstępne oględziny i okazało się, że wszystko da się zrobić. Ni z tego ni z owego Radek zadał pytanie: "A jak bardzo upieracie się z tym, aby w tym pomieszczeniu była toaleta a tutaj prysznic- macie mało miejsca a ja zrobił bym prysznic tu, gdzie jest teraz toaleta- aż się prosi" Rozwiązanie problemu zagospodarowania małej przestrzeni, z którym długo się borykałem, przyszło ot tak od Radka... Zrobiliśmy nowy projekt i nową wycenę, było trochę kulturalnej i rzeczowej negocjacji, po której ustaliliśmy wspólnie uczciwą cenę usługi. W umówionym terminie przybyli wykonawcy - Wojtek i Paweł. Obaj zamiast papierosa za uchem mieli ołówki, Rozpoczął się remont trwający 2,5 tyg. czyli o parę dni krócej niż szacowaliśmy. Jeśli miałbym wypunktować zalety ekipy, to: 1: Pomysłowość- panowie rozwiązali mi problem z miejscem 2: Punktualność- codziennie 9"00 dzwonek do drzwi 3: Nie pijący i nie palący 4: Kultura osobista 5: Konkretne ustalenia: Jako, że pełniłem rolę zaopatrzeniowca- dostawałem listę, na której nie było nic na wyrost a po wykonaniu pracy nie zostawał nadmiar materiałów 6: Zaradność: Budynek był z wielkiej płyty i płatał rozmaite psikusy, np: przy skuwaniu podłogi było zwarcie... przyczyna- kable w podłodze :D Takich problemów było bez liku i na wszystkie znalazło się rozwiązanie. 7: Nie marudzili, w stylu: tego się nie da zrobić, to będzie więcej kosztować itp: Chciałem mieć fazowane krawędzie na płytkach- słyszę od Wojtka: nie ma problemu, to dobry wybór (fazowanie krawędzi jest bardzo pracochłonne) 8: Czystość: codziennie po skończeniu pracy- posprzątane i pozamiatane 9: Co najważniejsze- ten 2 osobowy skład potrafił wszystko zrobić, więc nie musiałem korzystać dodatkowo z usług glazurnika, hydraulika, elektryka itp: 10: Dokładność: powiedzenie "nikt z tego strzelał nie będzie" nie wchodziło tu w grę 11: Uczciwość: gdy musiałem podjąć decyzję co do jakiegoś rozwiązania- rada Wojtka była zawsze nakierowana na trwałość i funkcjonalność a nie łatwość wykonania Dziękuję i polecam

# wy7272

25.03.2018 16:40

jakby ktoś szukał porządnej baterii mosiężnej to mogę polecić www.armaret.pl

# Kasik.Masorteks

26.03.2018 11:41

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# hirekk

27.09.2019 20:40

W realizacjach fit out specjalizuje się na pewno Total Sec . Tutaj https://totalsec.pl jest na nich namiar. Jeśli remontujecie biuro, to warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Można w ten sposób zyskać sporo czasu. Jedna firma wykonuje wszystkie prace, więc taki remont przebiega sprawnie.

 Ketyob

22.06.2020 11:18, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 22.06.2020 11:19

Ja raczej wykonuje sam zawsze remonty. Kluczem jest korzystanie z produktów od profesjonalistów, aby praca była samą przyjemnością. Takimi specjalistami z pewnością sąhttps://decolux.com.pl/product-category/grunt/

# Zosia333

20.09.2021 11:59

A wiecie może jak zaoszczędzić na remoncie kuchni? Jeśli nie- zajrzyjcie koniecznie http://cennikremontow.pl/jak-oszczedzic-na-remoncie-kuchni-5-sposobow-na-budzetowy-remont-kuchni/ :) Fajnych kilka rad :)

REKLAMA

 taurgq

07.11.2021 20:30

Miałem ostatnio remont w swoim mieszkaniu. Poradziłem sobie bez fachowców, jedynie z pomocą szwagra. Wymienialiśmy starą podłogę na najnowszej generacji panele winylowe moduleo. Zamówiliśmy je ze strony https://podlogi24.net kupowałem od nich już nie raz i jestem zadowolony.

 inpo

25.04.2024 12:33

Skorzystałem http://trucktruck.pl/czym-jest-sufit-napinany/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA