REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# dość

24.05.2013 09:39

Znowu ten lanser?! On już przebił Dolczewskiego

# niezadowolony

24.05.2013 14:56

ReggaeFest Białołęka? Nie ładnie przywłaszczać sobie nie swoją imprezę...

# ktm

24.05.2013 17:05

Korowaj to już przebija Lewego na WP

REKLAMA

 MarcinBifri

24.05.2013 20:20

Ciekawy artykuł. Najlepsze w tym jest to, że osoby, które wymyśliły Białołęka ReggaeFest dowiadują się o takich działaniach ( spotkaniu, programie Festu itp ) z artykułu.

# Oburzony

24.05.2013 20:29

Należy głośno to powiedzieć, że radny Korowaj i Katarzyna Cygler to ZŁODZIEJE cudzych pomysłów!!!! Udają, ze to oni wszystko z organizowali, tak naprawdę pomysłodawcy tego projektu zostali odsunięci od jego realizacji, a powyższe osoby robią wszystko żeby przypisać sobie cudze prawa autorskie. Banda szumowin i złodziei żeruje na pomysłach młodych i niedoświadczonych ludzi. Jeśli jesteście na tyle rozumni to nie bierzcie udziału w organizowanym przez Fundacje Cały Świat w Twojej Dłoni wolontariacie, bo i Wam zacznie się nadawać miano złodzieja.

# FotoMateo

24.05.2013 21:46

Haha ale jaja zobaczyć swojego autorstwa bez zgody publikowania go na portalu.

REKLAMA

# FotoMateo

24.05.2013 21:51

Chodzi o fotke oczywiście, a w dodatku po złozeniu oferty w Gminie rok temu powiedzianoto na zebraniu iż dokumentacja fotograficzna z Reggae fest za kase to zbędne koszta...

# Token

25.05.2013 01:39

A mi sie podoba, oby wiecej takich projektów dla młodzieży.

 antyurzędnik

25.05.2013 13:58

Link do strony na facebook: https://www.facebook.com/ ReggaeFestBialoleka
W związku z ukazaniem się 24 maja 2013 r. na internetowej stronie Echa Białołęki artykułu pod tytułem "Reggae Fest: Włącz się w przygotowania!" http://www.gazetaecho.pl/ reggae-fest-wlacz-sie-w-przygotowania_ 64683 informujemy, że jako pomysłodawcy ReggaeFest Białołęka NIE JESTEŚMY związani z projektem organizowanym przez Pana Radnego Korowaja i Fundację "Cały Świat W Twojej Dłoni". Więcej szczegółów na temat ReggaeFest Białołęka przedstawimy w poniedziałek 27 maja 2013.

REKLAMA

 antyurzędnik

25.05.2013 13:59

Cóż niektórzy zrobią wszystko żeby otumanić ludzi. Przykład partyjny idzie z góry.

# zły ja

25.05.2013 14:22

#FotoMateo napisał(a) 24.05.2013 21:46
Haha ale jaja zobaczyć swojego autorstwa bez zgody publikowania go na portalu.

#FotoMateo napisał(a) 24.05.2013 21:51
Chodzi o fotke oczywiście, a w dodatku po złozeniu oferty w Gminie rok temu powiedzianoto na zebraniu iż dokumentacja fotograficzna z Reggae fest za kase to zbędne koszta...

dodatkowo publikowanie wizerunku osób które nie wyraziły na to zgody i pewnie by tego nie zrobiły ze względu na sprawę :)

# zabawne

27.05.2013 11:58

Hahahaha jeżeli to co planują ci ludzie (z małej litery specjalnie, gdyż złodziejstwo nie może być szanowane) tzn "impreza z rozmachem" to ja współczuję tym co na to pójdą, nie dość że będą brać udział w kradzionej imprezie to jeszcze o reggae nic się nie dowiedzą, jeszcze raz współczuję.

REKLAMA

# jamajskiman

27.05.2013 14:55

oj dowiedzą się dowiedzą - np. poznają nikomu nie znany na świecie chillout jamajski zwany masażem ;)

# psełdo fundacja

27.05.2013 15:03

No to już jest bezczelne!!! Pan Korowaj przywłaszcza sobie cudze pomysły i zbiera darmowy wolontariat. Cała kasa dla niego, a ponoć urząd nie miał pieniędzy na sfinansowanie takiej imprezy. Jakoś dla Korowaja się znalazły. Szanowny prezydent Grzegrzółka powinien to sprawdzić chyba, że jest w tej samej ekipie Korowaja. Oj na Białołęce jest jakiś układ...

# Jamal

27.05.2013 16:10

Ja nie mogę! znowu jak ludzie coś zrobią, znajdzie się ekipa pyskowców żeby to zniszczyć. Jak to czytam, to tylko trzymam kciuki żeby mimo tej zawiści jakichś niespełnionych wyszło jak najlepiej. Ludzie, którzy to organizujecie- NIe dajcie się !!!

REKLAMA

 MarcinBifri

27.05.2013 16:32

właśnie ludzie, którzy wymyślili w 2011 roku Białołęka ReggaeFest próbowali zrobić tegoroczną edycje, niestety zostali od tego odsunięci przez źle dobranego partnera - czyli fundację cały świat w twojej dłoni. Na nic się zdają nasze informacje wysyłane do Burmistrza z opisem jak to zostaliśmy odsunięci od organizacji ReggaeFest-u. Impreza, która została opisana w artykule będzie związana z "celebracją" zakończenia Realnej Akcji, która odbywać się będzie na Białołęce.

# kiri

27.05.2013 16:34

Super,że będzie jakaś fajna impreza na Białołęce:) Oby więcej takich :)

# Jamal

27.05.2013 16:45

Właśnie przeczytałem komenty na fanpagu- Wiesz, co nie wiem kto jest tym organizatorem niby oszukanym, bo z tego wynika, że jedyny sensowny ogarnął sytuacje i to jakaś nagonka- ludzie opanujcie się-jak nie umiecie zorganizowac imprezy to nie dowalajcie innym. no coments dla takich zagrań..

REKLAMA

 MarcinBifri

27.05.2013 17:01

czyje komenty ? Pana Radnego ? powodzenia jeśli oceniasz sprawę tylko na podstawie wypowiedzi jednej ze stron. Dziś wieczorem na fb Białołęka ReggaeFest przeczytasz o tym co było przez nas przygotowane. pozdrawiam

# urzędnik

27.05.2013 18:07

To jak przygotowliście swoją imprezę ale nie umieliście jej zrealizować to szczujecie tych, którzy zrealizowali pomysły i tych, którzy je poparli. Ja też czytam i to w ogóle jakiś cyrk zazdrościcie imprezy organizowanej przez kogo innego i w innym terminie niż ta niby wasza. Mam tez pytanie kim Wy-jesteście jakąś organizacją? Macie nazwiska jakieś?

 MarcinBifri

27.05.2013 18:14

mamy nazwiska i imiona :) i organizację też mamy

REKLAMA

# urzędnik

27.05.2013 19:03

no to się nie wstydźcie-napisz jakie i jaką organizację

 MarcinBifri

27.05.2013 19:23

zapraszam do kontaktu mailowego - bialoleka.reggaefest@onet.pl

# porażka

27.05.2013 21:38

to niesłychane, by radny takie przekręty wyczyniał. zgłaszam sprawę do mediów...

REKLAMA

# Konrad

27.05.2013 22:31

Nieźle, ludzie tworzą super wydarzenie a jakieś ANONIMOWE osoby robią zadymę- i kosztem imprezy zwracają uwagę na siebie- heh, to może i ja podam swojego maila, taka autoreklama bo też chciałem robić Reggae Fest i ci od Reggae z 2011 mi pomysł podebrali!

 MarcinBifri

28.05.2013 18:24

Konrad Twoje prawo podawać co chcesz :) jeszcze raz napiszę NIE JESTEŚMY ANONIMOWI - jeśli chce ktoś nas poznać , spotkać się z nami zapraszamy do kontaktu mailoweg.

# Kinga

28.05.2013 21:10

#Konrad napisał(a) 27.05.2013 22:31
Nieźle, ludzie tworzą super wydarzenie a jakieś ANONIMOWE osoby robią zadymę- i kosztem imprezy zwracają uwagę na siebie- heh, to może i ja podam swojego maila, taka autoreklama bo też chciałem robić Reggae Fest i ci od Reggae z 2011 mi pomysł podebrali!
Konrad-zgadzam się, nie są anonimowi tylko nie podają nazwisk na forum-a tych, co coś zrobili sensownego próbują obsmarować.Wstyd naprawdę wstyd, ludzie są czasem tak koszmarnie zawistni,że aż skręca. I życzę szczęścia wszystkim, którzy robią tą imprezę:)

 MarcinBifri

29.05.2013 08:37

Kinga - zapraszam do kontaktu mailowego - otrzymasz ode mnie pełne dane kontaktowe, możemy się spotkać i dostaniesz info z pierwszej ręki jak wygląda sytuacja z "przejęciem" imprezy. A to czy coś zostało zrobione sensownego w temacie imprezy to będziemy mogli chyba ocenić po imprezie. Na razie są to plany. Ja również życzę szczęścia WSZYSTKIM :)

# Kinga

29.05.2013 12:28

Jasne..wymieniacie ludzi z nazwiska i obsmarowujecie a sami chowacie sie za mailami. Dla mnie to pokrętne. Widocznie dlatego z wami nikt nie chciał robić tej imprezy i pewnie nie dał wam pieniędzy, to sie teraz wkurzacie. jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi....

 MarcinBifri

29.05.2013 13:10

ale proszę podaj przykład kogo obsmarowałem z imienia nazwiska. co do pozostałych informacji o kulisach nieodbycia się naszej imprezy zapraszam już wkrótce na łamy prasowe. Chcieliśmy również zaprosić Echo Białołęckie do rozmowy, żebyśmy mogli przedstawić swój punkt widzenia - niestety zero zainteresowania i odzewu z ich strony. A to już niestety wkracza w temat nierzetelności dziennikarskiej

# gość

30.05.2013 14:13

A gdzie i kiedy to autor zapomniał napisać.....?

# go%u015B%u0107

30.05.2013 14:14

oczywiście impreza ;)

# bsz

30.05.2013 21:27

Jak zwykle klakierzy Mrągowaja w akcji! Ten cały radny robi nieźle ludzi w jajo. W ramach swojego prowincjonalnego PR podsyła tutaj swoich ,,przyjaciół" ze swojej sekciarskiej wspólnoty, paru swoich pseudosympatyków, aby obrabiać teraz d... organizatorów Reggae Festu. Organizatorzy ,,RF" zostali właśnie zrobieni w jajo i wykorzystani do propagandy Mrągowaja. Mrągowaj przejął festiwal i wszystko chce firmować swoim nazwiskiem. Dla ścisłości to nie jest tak, że on coś robi tylko jego ludzie w urzędzie skutecznie blokują inicjatywy innych.
Dla Mrągowaja znajdzie się kasa nawet na najbardziej absurdalny pomysł.
On jest taki jak ta jego wieża dla jerzyka. Dużo kosztuje, a w środku pustka (szczególnie intelektualna i etyczna).

# MalgorzataMosznal

30.05.2013 22:49

Hola, hola nie dam jeździć tak po naszym pistoleciku platformianym. Lata koło syna boga. Ma duże ambicje, chce zawojować cały kraj. Lubi wydawać nieswoje pieniądze. Ale śmiechu z niego co niemiara. Co ja się o nim nasłucham, że chciał być żołnierzem, ale myliła mu się lewa z prawą i że jak musiał na sali biegać to wlazł na słupek.
Wasza
Małgorzata Mosznal
pracownica jednego z ministerstw za 6000 zł.
Dobry lód na platformie is not bad :*

# Mazowsze

31.05.2013 00:22

Oj zjadą się z Afryki, Europy,Obu Ameryk i oczywiście z Jamajki - czy hotele białołęckie pomieszczą artystów i gości. A kiedy na Białołęce będzie Zespół Mazowsze - może ktoś wie gdyż nigdzie nie mogę się doczytać

# Oburzony

06.06.2013 09:33

Wszystkim krzykaczom proponuje zapoznać się z treścią tego artykułu
http://imb.waw.pl/news
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe