REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

PTAK outlet

# priorka

19.05.2019 21:01

mam nadzieję, że drodzy sąsiedzi mi pomogą :) polećcie miejsca do których warto wejść będąc w ptaku? Sklepy, jedzenie? co tam jeszcze jest?

# Wiosna

24.05.2019 20:05

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Szpatka

28.05.2019 00:01

#priorka napisał(a) 19.05.2019 21:01
mam nadzieję, że drodzy sąsiedzi mi pomogą :) polećcie miejsca do których warto wejść będąc w ptaku? Sklepy, jedzenie? co tam jeszcze jest?

wiesz co, tam to jest tyle sklepów... obczaj sobie najlepiej u nich na stronie i zdecyduj gdzie chcesz iśc :)

REKLAMA

# simi

04.06.2019 19:36

jak będziesz tam to idż do Charlie Food And Friends na jedzenie :) mega żarełko! Duży wybór i normalne ceny bo płacisz tyle ile sobie nałożysz :)

# Joanna

09.06.2019 23:03

#priorka napisał(a) 19.05.2019 21:01
mam nadzieję, że drodzy sąsiedzi mi pomogą :) polećcie miejsca do których warto wejść będąc w ptaku? Sklepy, jedzenie? co tam jeszcze jest?
i byłas tam? w jakich sklepach byłaś?:)

# ktowie?

09.06.2019 23:15

to może mi ktoś wreszcie powiem, czy tam to są takie normalne sklepy czy to takie chińskie hale? Można tam kupowac detalicznie czy tylko hurt? o co chodzi z tym ptakiem :D

REKLAMA

# zzzzzyg

10.06.2019 11:28

#ktowie? napisał(a) 09.06.2019 23:15
to może mi ktoś wreszcie powiem, czy tam to są takie normalne sklepy czy to takie chińskie hale? Można tam kupowac detalicznie czy tylko hurt? o co chodzi z tym ptakiem :D

tam są normalne sklepy, jak sama nazwa wskazuje: to jest outlet :) i można tam kupować hurt i detal

# priorka

10.06.2019 12:10

#Joanna napisał(a) 09.06.2019 23:03
i byłas tam? w jakich sklepach byłaś?:)

byłam, ale to jest tak ogromne że się zgubiłam :) jak dla mnie chyba jednak za dużo sklepów. Jakoś mnie to przytłoczyło. A na jedzonku byłam w Charlim i faktycznie mają naprawdę smaczne jedzenie.

# imbirimbir

10.06.2019 13:01

ja tam nie lubię jeździć. Za dużo tego wszystkiego, tych sklepów, ludzi. Ciężko cokolwiek znaleźć, i to co napisze to może zabrzmieć dziwnie: za duży wybór :)

REKLAMA

# daria

25.06.2019 23:56

lepiej by było gdybyś napisała jaki styl lubisz aby pomóc ci z wyborem odpowiednich sklepów i jaki masz budżet :) no i będąc tam idź zjęśc do charlie food and friends jak już tutaj pisali. ja to za każdym razem do nich wpadam jak jestem w pobliżu

# puczka

30.06.2019 20:55

a ja tam nie lubie jeździć, nigdy nic nie moge znaleźć
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy