REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Psy- moja miłość

# kleosia

29.11.2016 18:03

Od dawna psy to moja pasja i największa miłość. Zajmuje się kilkoma yorkami i planuje powiększyć hodowlę o inne rasy. Potrzebuje informacji na temat sklepu/producenta akcesoriów dla hodowcy i gromera.

 kalina77

29.11.2016 20:04

psy też kocham, ale nie podpowiem, nigdy nie zajmowałam się tym na taką skalę ;)

 kalina77

29.11.2016 20:07

Też kocham psy, ale nigdy nie zajmowałam się nimi na taką skalę, żeby potrzebne mi były specjalistyczne akcesoria :) Sprawdź okoliczne sklepy zoologiczne, niektórzy właściciele mają ogromną wiedzę na ten temat :)

REKLAMA

# mariuszgroszek

05.12.2016 20:04

Na http://www.amadoog.pl/ pownno być wszystko co Ci potrzebne na poczatek - akcesoria gromerskie i dla hodowcy ułatwia pielegnacje piesków z każdym rodzajem sierści, czy włosa.

# pseudohodowcy

06.12.2016 06:32

Jeżeli ktoś chce otworzyć hodowlę psów i pyta się na forum. Czyli chce być pseudohodowcą który nie działa w żadnym stowarzyszeniu. Te Wasze posty to totalna żenada. Chyba ze płacą wam za wklejanie reklam. Bo kto mądry czerpie informacje z forum nie mając zadnej wiedzy.

# lennina

17.05.2017 10:43

Jeśli szukacie niedrogiego sklepu zoologicznego to proponuje zajrzeć sobie do sklepu internetowego zoonauci:
http://www.zoonauci.pl/
Kiedyś zrobilam sobie porównanie cen róznych produktów dla psów w sklepach internetowych i jednak tutaj było najtaniej. Poza tym jeśli kupujecie tam regularnie to zawsze możecie dostać wieksze rabaty ( sama jestem stała klientką i szczerze powiedziawszy to ciągle dostaję jakieś okazyjne oferty na maila, kupony rabatowe).
Pozdrawiam.

REKLAMA

 agawa

17.05.2017 14:04

Ja również kocham psy :) Miałam je od dzieciństwa, obecnie mam 10letniego pinczera :) kocham go nad życie!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break