REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Psy- moja miłość

# kleosia

29.11.2016 18:03

Od dawna psy to moja pasja i największa miłość. Zajmuje się kilkoma yorkami i planuje powiększyć hodowlę o inne rasy. Potrzebuje informacji na temat sklepu/producenta akcesoriów dla hodowcy i gromera.

 kalina77

29.11.2016 20:04

psy też kocham, ale nie podpowiem, nigdy nie zajmowałam się tym na taką skalę ;)

 kalina77

29.11.2016 20:07

Też kocham psy, ale nigdy nie zajmowałam się nimi na taką skalę, żeby potrzebne mi były specjalistyczne akcesoria :) Sprawdź okoliczne sklepy zoologiczne, niektórzy właściciele mają ogromną wiedzę na ten temat :)

REKLAMA

# mariuszgroszek

05.12.2016 20:04

Na http://www.amadoog.pl/ pownno być wszystko co Ci potrzebne na poczatek - akcesoria gromerskie i dla hodowcy ułatwia pielegnacje piesków z każdym rodzajem sierści, czy włosa.

# pseudohodowcy

06.12.2016 06:32

Jeżeli ktoś chce otworzyć hodowlę psów i pyta się na forum. Czyli chce być pseudohodowcą który nie działa w żadnym stowarzyszeniu. Te Wasze posty to totalna żenada. Chyba ze płacą wam za wklejanie reklam. Bo kto mądry czerpie informacje z forum nie mając zadnej wiedzy.

# lennina

17.05.2017 10:43

Jeśli szukacie niedrogiego sklepu zoologicznego to proponuje zajrzeć sobie do sklepu internetowego zoonauci:
http://www.zoonauci.pl/
Kiedyś zrobilam sobie porównanie cen róznych produktów dla psów w sklepach internetowych i jednak tutaj było najtaniej. Poza tym jeśli kupujecie tam regularnie to zawsze możecie dostać wieksze rabaty ( sama jestem stała klientką i szczerze powiedziawszy to ciągle dostaję jakieś okazyjne oferty na maila, kupony rabatowe).
Pozdrawiam.

REKLAMA

 agawa

17.05.2017 14:04

Ja również kocham psy :) Miałam je od dzieciństwa, obecnie mam 10letniego pinczera :) kocham go nad życie!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA