REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Przedszkole na Białołęce dwujęzyczne

# Kids Love Dreams

01.07.2015 09:06

Zapraszamy do dwujęzycznego przedszkola na Białołęce (Choszczówka). Jeden z nauczycieli przez 8 godzin mówi wyłącznie w języku angielskim. Więcej informacji pod numerem 22 676 68 91

# Wiola

11.01.2016 13:06

Mój synek chodzi do Akadero na ul. Strumykowej, tam też mają grupy dwujęzyczne. Na początku się sądziłam, że to dobry pomysł by dziecko zacząć uczyć już od tak młodego wieku. Ale teraz gdy synek czasem rzuci angielskim słówkiem na jakiś przedmiot, cieszę się! :)

# Sandara

30.03.2016 16:55

Zapisałam synka do Akadero już rok temu, bardzo mi zależało na tym aby zaczął już pobierać naukę angielskiego. Mam świadomość tego że będzie mu łatwiej szła późniejsza nauka, a wiem że angielski jest w obecnych czasach niezbędny. Opiekę ma bardzo dobrą, zawsze ktoś jest obecny. Zawsze dbają o kreatywność i naukę w zabawach. Muszę przyznać że są najlepsi w Warszawie.

REKLAMA

 Piotrowska

06.11.2016 18:16

Zobacz sobie to http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl przedszkole z jezykiem angielskim, mój syn chodzi do nich do grupy terapeutycznej ale mam koleżankę, której dziecko jest właśnie w grupie językowej i też bardzo sobie chwali.

# ladzia

30.12.2016 19:45

u nas pociecha chodzi do przedszkola w Piasecznie co prawda ale tez godnego polecenia, zobacz sobie ich oferte Ala i Kot http://www.alaikot.pl/

# julia23

28.09.2020 14:00

Ja polecam Pomarańczową Ciuchcię. Mają dwujęzyczność part time i full time (czyli cały czas jest nativ i od razu powiem, że widać efekty.) Dodatkowo można też wybrać Hiszpański czy nawet Chiński :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA