REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Przebudowa Kasprowicza

 elat

02.10.2012 13:53

W czasie budowy II nitki Kasprowicza projektanci Miastoprojekt na zlecenie miasta) szykują dla pieszych kuriozalne przejścia. W tej chwili tysiące ludzi wychodzą z metra Wawrzyszew, przecinają na światłach Kasprowicza i idą dalej Wergiliusza (głównie). Po przebudowie przygotowywany jest slalom dla pieszych (powyższe przejście będzie zamknięte): z Metra trzeba przejść kilka metrów w kierunku Młocin, przejść na światłach Kasprowicza, skręcić i poczekać na światła przez ul. Wergiliusza i dopiero wejść na Wergiliusza w kierunku Osiedla lub na targ - dziesiątki ludzi z wózkami, torbami (głównie starszych). A wszystko po to, aby samochody mogły luksusowo wjechać na parking przed targiem. Mogłyby to samo zrobić przy obecnym przejściu, bez utrudniania ludziom życia, bo przecież i tak światła sterują ruchem. To samo szykują z drugiej strony Metra, przy Wolumen.
Kiedy użyłam do Wykonawcy argumentu, że to utrudnienie dla pieszych, ze ludzie będą przebiegać - uzyskałam odpowiedź, ze to się później zobaczy.... A może taniej wyszłoby, gdyby POMYŚLEĆ teraz?
PROSZĘ RÓWNIEŻ PIESZYCH O INTERWENCJĘ. Odesłano mnie z tą sprawą go inż Galasa (jest na urlopie) lub jego zastępcy - p. Andrzeja Żylińskiego (44 30 626). Może się opamiętają!!!!
Zwróciłam się też do ECHA z prośbą o interwencję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024