REKLAMA

norblin lipiec 02 1norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0
Forum › Warszawa

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Problemy z cerą

 maukowa

03.06.2020 11:32

Co robić w takich sytuacjach, kiedy twarz zaczyna przypominać muchomora, a do dermatologa w przychodni lepiej się teraz nie wybierać?!?
Zastanawiam się nad różnymi rzeczami i tylko jedno przychodzi mi do głowy: zacząć stosować inne, naturalne kosmetyki. Na przykład na https://organic24.pl/ mają duży wybór takich środków. Pytanie tylko, czy faktycznie są skuteczniejsze od tych z drogerii?

# Roksanaa

05.06.2020 00:50

Najważniejsze jest zadbanie o swój organizm. Odpowiednia dieta, odejście od cukrów, odkwaszenie organizmu, wyleczenie jelit, zależy też gdzie problem leży. Chciałabym Ci powiedzieć, że możesz użyć np sody na twarz, ale boję się, że niekoniecznie może Twoja skóra dorbze zareagować. Jedyne co mogę Ci oplecić do abyś zmieniła kosmetyki do makijażu na całkowicie naturalne, gdzie skład to jedynie minerały. Ja akurat stosuję Annabelle Minerals, możesz zamówić sobie testery kosmetyków, aby przekonać się na wslasnek skórze

# ewaa11

14.06.2020 21:25

Może używasz nieodpowiednich kosmetyków. Wypróbuj https: //www.bee. pl/9309-naturalne- kosmetyki. Powinny pomóc.

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni