REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Problem z łysieniem

# Magda77

03.04.2020 14:35

U mojego męża niestety zaczął się dość mocno nasilać problem łysienia i tak się zastanawia jak ewentualnie trochę to powstrzymać. Jak macie kogoś kto się tym zajmuje i będzie w stanie ewentualnie jakieś rozwiązania zaproponować to chętnie skorzystamy. Ogólnie zależy nam raczej na jakieś profesjonalnej medycznej pomocy nie na domowych metodach.

# Kasia888

06.04.2020 09:50

U mnie też był problem łysienia i trafiłem do www.wawerclinic.pl z polecenia znajomego, który się z tym zmagał również. I rzeczywiście zaproponowali nieco inne metody, by ograniczyć łysienie, ale co najważniejsze mam wrażenie, że to faktycznie działa i ten problem jakoś jest obecnie ograniczony.

# wiktoriaa

25.02.2021 23:38

Dużo zależy od tego, jaka jest przyczyna łysienia, jak genetyczna, to niestety mam złe wieści... żadne wcierki, preparatu cud nie pomogą. Albo trzeba się pogodzić z tym faktem,albo zdecydować się na przeszczep włosów. Sa teraz dostępne nowoczesne, bardzo precyzyjne metody transplantacji włosów, także wystarczy mieć odpowiedni budżet i dobre wybrać specjalistę. Poczytajcie sobie na temat zabiegu przeszczepu włosów na stronie przeszczep-wlosow-artas.pl może komus ta wiedza się przyda.

REKLAMA

# alyna

26.03.2021 01:32

Mój chłopak boryka się z problemem, jakim jest nadmierne wypadanie włosów. Chciałabym mu pomóc, ale nie bardzo wiem jak. Zaczęłam szukać jakichś porad w internecie i znalazłam informacje na temat tego, że wiele osób poleca przeszczep włosów. Podobno w Warszawie jest świetna klinika, gdzie wykonują takie zabiegi. Mowa tutaj o Elite, bo używają metody Artas, która jest najszybsza i najnowocześniejsza.OK

# mirke3332

04.08.2021 07:24

Mogę każdemu się pochwalić ,że ostatnio skorzystałem z bardzo ciekawiej oferty https://www.skyclinic.pl .Z tej oferty skorzystało już bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Zawsze warto mieć bardzo ładne włosy i chyba każdy bardzo dobrze o tym wie. Odkąd mam bardzo ładne włosy to bardzo dużo osób pyta się mnie gdzie ja sobie zrobiłem tak ładne włosy. Ja zawsze podaje miejsce tam gdzie ja sobie zrobiłem włosy.

# SoniaSonia

06.08.2021 12:53

Zanim będziecie się z kimkolwiek konsultować sprawdź kurację kaminomoto. Mój mąż też miał problemy z łysieniem. Byłam sceptycznie do tego nastawiona ale kuracja zdziałała cuda. Mówię poważnie. Byłam w szoku, że włosy zaczęły mu odrastać.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA