REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Poszukuję sprawdzonej firmy

 Olena

27.01.2004 09:16

organizującej "zielone szkoły". Może znacie jakąś? Obawiam się, ze jeśli rodzice nie znajdą żadnej oferty to klasa mojej pociechy pojedzie na krótką, drogą i niekoniecznie ciekawą wycieczkę :(

# nicka

27.01.2004 12:58

W klasie mojego dziecka wychowawca sam organizuje zielone szkoły i bardzo dobrze mu to wychodzi, dzieciaki wracają zadowolone. Rodzice też sobie chwalą taką formę, bo płaci się mniej więcej tyle samo co u wyspecjalizowanych firm, ale nie ma tu sztywnych ram programowych, tylko można rzucić własny pomysl na urozmaicenie wycieczki. Polecam. Jeśli nauczyciel jest rozsądny i pomysłowy, to może mu coś takiego zaproponować.

 Olena

27.01.2004 14:50

Gdyby wychowawca mojego dziecka był skłonny do tak daleko posuniętej własnej inwencji nie poruszałabym tego tematu
Niestety, od pierwszych słów na ten temat widac, że jakikolwiek wyjazd bedzie bo - niestety - musi być i nawet dwudniowa wycieczka to jest juz poświęcenie godne co najmniej pamiatkowej tablicy w alei zasłuzonych...

REKLAMA

# nicka

28.01.2004 11:12

Fakt, nie kazdego stać na choc odrobine pomysłu nie mówiąc już o chęciach do zrobienia czegokolwiek.

# Duśka

28.01.2004 14:01

Jutro dam ci namiar na bardzo fajną firmę. Moja córka była z nimi w zeszłym roku na zielonej szkole. Dziewczynki wróciły zakochane w panu przewodniku, chłopcy zachwyceni atrakcjami. Plan dostosowują do oczekiwań rodziców, mają folder z proponowanymi wycieczkami i przykładowym programem. Dzieciaki nie spedzają całego czasu na lataniu po muzeach, a jednocześnia dużo zwiedzają i uczą się, jest też czas na pobyt na świeżym powietrzu. Wszystkie wróciły zadowolone, uśmiechnięte i dłuuugą chwilę żegnały sie z pilotem wycieczki. Koszty też były do przyjęcia, własny autokar, który z nimi zostaje i wozi na miejscu, a potem nim wracają. Duśka

# xyz

28.01.2004 14:16

Poszukaj w necie szkoły w miejscowości SIDZINA k/Zakopanego.
Jes to szkoła prowadząca tylko zielone szkoły.
Córka była i było "zajefajnie" jak się wyraziła.

REKLAMA

 Olena

28.01.2004 21:39

Duśka - będę wdzięczna
xyz - znalazłam, niestety mają miejsca dopiero w 2005 . Musi być w takim razie "zajefajna"

# byłynauczyciel

28.01.2004 21:47

MYślę Oleno,że nauczyciej jest często warunkowany postawą rodziców. W mojej krótkiej karierze nauczycielskiej zdarzyło mi spotkać kilku bardzo roszczeniowych i egzekwujących. I musiałem dużo pracy poświęcić, by postawić ich do pionu. Trochę tracili na tym uczniowie, bo chęć robienia czegokolwiek zanika wtedy szybko. Z drugiej strony bywali i tacy rodzice, z którymi wspólpraca potrafiła skompensować nawet niskie zarobki i dać mi poczucie uczestniczenia w czymś twórczym i wartościowym.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA