REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

04.02.2013 10:26 #nick
b.dziekujemy,ze pokazaliscie Panstwo ul,Bawelniana.Od lat nie remontowana.
W jeszcze gorszym stanie sa chodniki.
Nierowne,z dziurami,studzienki telef.,to powoduje,ze zmuszeni jestesmy
chodzic jednia,a to jest b niebezpieczne
05.02.2013 22:31 #Oj tam, oj tam...
Ten cały Gręziak to chyba z choinki się urwał. Już widzę, jak urzędasy przejmują się stanem jakiejś zdewastowanej uliczki tylko dlatego, że któś przysłał im meila. O, święta naiwności...
21.02.2013 23:09 #max
Dobrze ze na GMAILa, bo pod natlokiem maili nie wiem czy inne serwery by sobie poradzily ;)
21.02.2013 23:11 #max
ale pomysl dobry - gratulacje. mam nadzieje, ze czyny tez wejda w zycie i nie latajac tymczasowo smola, a wycinajac ladnie duzy kwadrat i zgodnie z technika budowania nowoczesnych ulic wykonane!!!
06.03.2013 21:41 #gość
Widawska przy skręcie w Wolfkego, przed światłami od strony Wrocławskiej.
REKLAMA
29.03.2013 09:37 #MIESZKANKA BEMOWA
Urząd Miasta wciąż ignoruje mieszkańców ulicy COopera, metalowe pręty wystące z płyt z których wykonana jest droga stanowią zagrożenie dla zdrowia mieszkańców. Z tego co wiem został złożony wniosek do prokuratury przeciwko Urzędowi Miasta - który zasłania się tylko tym, że nie musi naprawiaĆ drogi bo juz Wydał zezwolenie na jej budowę...urzednicy chyba sie nieco pomylili - bo do czasu rozpoczęcia budowy - TO ONI ODPOWIADAJĄ ZA DROGĘ !

2499/2710 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA