REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Pizzeria jaka najlepsza

# Adam9/8

26.10.2018 10:52

Szukam dobrej pizzerii w niedalekiej okolicy jaką polecacie ?

# badc

09.11.2018 14:05

Lubię miesne pizze także moją ulubioną jest Bartollini z Maxi Pizza, na maxipizza.pl/warszawa,produkty jest całe menu i właśnie między innymi ta moja :) Co do samego lokalu to mi jeszcze pod górę nie robili nigdy z dostawą, a tak ze 2 razy tygodniowo to się u nich ostatnio stołuję..

# Limette

23.01.2019 13:27

Telepizza:
http://www.telepizza.pl
W Warszawie mają kilka swoich lokali. Na ich stronie www można sprawdzić sobie menu, tak więc wiadomo czego można tam oczekiwać. Maja w menu pizze, jak również i inne dania, takie jak tortille. Dostawa bardzo szybka, bezproblemowo powinni dowieźć pizżę w każde miejsce w stolicy. Poza tym można wybrać, czy chce się pizzę na cieście grubym czy może pizzę na cieście średnim.
Jakiś czas temu również próbowałam zrobić pizzę samodzielnie, nie umiem jednak upiec takiego cienkiego ciasta jak w pizzeriach, nie wychodzi mi za nic. A pizzy na grubym cieście za bardzo nie lubie.

REKLAMA

# grazyna

09.02.2019 00:04

W Warszawie większość pizzeri w których byłam pizza była smaczna. Opinie o pizzeriach można znaleźć na portalu http://opiniuj24.pl/

# Kindzia

12.02.2019 12:28

Nie mam takiej pizzeri za którą tak mocno przepadam , że bywam w niej codziennie czy coś. Lubię pizzę i zamawiam ją najczęściej z roomservice. Oni mają tam sporo różnych włoskich knajp w ofercie i nie tylko. Każdej menu jest na ich stronie to nie muszę szukać oddzielni i zawsze coś stamtąd sobie wybiorę. Z domu nie trzeba wychodzić, bo pizzę dowiozą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break