REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Chris

07.11.2022 13:20

Ale numer dostanie jak to mówią "srogie pouczenie"

# Tybulec

07.11.2022 14:01

Choroba zawodowa. Wiele się zmieniło, ale kultura spożywania alkholu w służbach trzyma się mocno.

# Hub

07.11.2022 15:13

Może tak jej dane,nazwisko?

REKLAMA

# Dundelświst

07.11.2022 15:43

Prezes miał rację jednak. Dawała w szyję.

# piłkarz

07.11.2022 15:55

Koledzy powinni ją spałować jak kobiety w czasie protestów pałką teleskopową.

# Nie chlej

07.11.2022 20:31

Mimo to zwolennicy akcji #bekazkaczorra będą bezczelnie dowodzić, że odnośnie dawania w szyję YarKacz nie miał racji.

REKLAMA

# Rudy

07.11.2022 21:01

Oj tam , oj tam ! Nic się nie stało ! jurek sztur też jechał po wódce. O nic się nie stało! Motocyklista uciekał z miejsca zdarzenia jak mówi jurek. On nie uciekał ! Kolejnemu gwiazdorowi staruszka wskoczyła na przejściu dla pieszych pod koła samochodu. I też się nic nie stało ! Nie spadł mu włos z głowy !. i o co tu toczyć boje ?

# RudaGrażyna

07.11.2022 21:05

Ejjj kobieta pijąca i miała 2 dzieci? Przecież prezes mówił, że tak się nie da :/. A już miałam odpuścić antykoncepcję i przed seksem wypijać setę. To w końcu Jarek zna się na kobietach czy tylko na kotach? Innymi słowy: ciupcuał czy był ciupciany ? :(

# lolek

07.11.2022 22:25

Trochę a propos. Przypomnę, że żyjemy w kraju, w którym w niedzielę łatwiej jest kupić dowolny alkohol niż świeże jabłko lub banana

REKLAMA

# Rudy

08.11.2022 09:19

Zgodnie z wymogami UE banany należy prostować , to z pewnością wpłynie na dzietność polek !

# Bananeria

08.11.2022 14:52

#Rudy napisał(a) 08.11.2022 09:19
Zgodnie z wymogami UE banany należy prostować , to z pewnością wpłynie na dzietność polek !
No co ty, prostym bananem dziecka też nie zrobisz. Twoja wypowiedź świdczy o braku podstawowej wiedzy z zakresu życia seksualnego.

# Rudy

09.11.2022 07:07

nie mnie to tłumacz ( przeczytaj w skupieniu i ze zrozumieniem, to co napisałem). Wiem że to jest trudne, może przeczytaj 100 razy (rano i wieczorem?) .. nie opieraj się na własnej dogmatycznej diagnozie doktorze H . ;)))

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe