REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Paweł Teresiak lepszy niz Ostrowski

# a_nna

01.08.2005 11:38

Jeżeli juz ma dochodzić do przewrotu pałacowego na Białołęce to prawica ma znacznie leszego kandydata, czyli Pawła Teresiaka, co nie umarł jeszcze. Ma znacznie większe doświadczenie i lepsze obycie samorządowe.

# an_na

01.08.2005 12:55

buuahahaha..zabawne tego pajaca!!! ale byloby wesolo to by byl cyrk bialoleka...

# Pielęgniarka

01.08.2005 13:04

Paweł TERESIAK -może i dobra kandydatura,ale zbyt mało zabiera głosu na tematy dot. nieprawidłowości w zarządzaniu Dzielnicą/poprzednio Gminą/Białołęka przez naszych Burmistrzów.

REKLAMA

# Teresiak nie!

02.08.2005 09:28

Teresiak jak był wicedyrektorem Pragi Północ i jednocześnie radnym Białołeki w opozycji, to na sesjach rady Białołęki krytykował zmiany w oświacie dokładnie te same,które na Pradze Północ wprowadzał jako odpowiedzialny za oświatę.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.08.2005 09:52

...niestety, ten ''pan'' jeszcze nie umarl. Podobno zywi sie zupkami dla niemowlat dotowanymi z publicznej kasy... i nadzieja na lepsze jutro pod rzadami ultrakatolickiego motlochu.

# Jeszcze....

02.08.2005 18:38

Np. Jakie i kiedy (cyt. krytykował zmiany w oświacie dokładnie te same,które na Pradze Północ wprowadzał jako odpowiedzialny za oświatę)?

REKLAMA

# mieszkaniec

04.08.2005 16:01

Pan Teresiak swego czasu zasłynał z zatrudniania w urzędzie na Pradze martwych dusz (sprawa Chyłka opisywana przez Wyborczą - przyłapali kolesia,który był na liście płac, a nigdy nie pojawiał sie w pracy, Teresiak był jedynym urzędnikiem który Chyłka w pracy widywał codziennie, chociaz jego kolega z pokoju nie widział go nigdy).
Teresiak to konfliktowy cwaniak dużego kalibru, raczej nie na burmistrza.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

04.08.2005 18:47

Oplul cie ? Tak ? He, he, he, he ... To wez teraz od starej pieluchie i wytrzyj sobie ryj, ty ... ... jeden.

# wiesz kto

04.08.2005 20:12

Tak Mieszkańcu wszyscy, którzy chcą cos zmienic w w Białołęce i naruszaja interesy grupy trzymającej władze sa zli i podli. Stary tak trzymaj.
Refren:
Czy wieczora czy też z ranca najlepsze sa baki Mieszkanca.

REKLAMA

# "Jeszcze..."

09.08.2005 22:50

Sprawa "Chyłka" opisywana była nie przez Wyborczą, a przez Echo, w pokoju "Chyłka" nie pracował żaden "kolega", jeśli już to koleżanki (dwie). Tytuł to bodaj "Kamery wprowadzane Chyłkiem". Mam wrażenie, że dziennikarze dali się podpuścić "mieszkańcom z SLD", bo Pan Chyłek w ramach pół etatu zajmował się "kontrolą wewnętrzną" oraz prowadził "projekt monitoringu wizyjnego". Gdyby "siedział za biurkiem byłby dla mnie nieprzydatnym pracownikiem. A na marginesie dzięki Jego pracy dzielnica Praga Północ jako pierwsza w Warszawie przygotowała dokumentację dla systemu monitoringu i tylko "dzięki" "skróconej" kadencji i związanej z tym zmiany władzy nie udało mi się "otwierać pierszego systemu kamer.

# zdziwiona

11.08.2005 11:37

Ja sie zajmowałam sprawą kamer na pradze Pólnoc i nie pamietam zadnego Chyłka.

# "Jeszcze...."

11.08.2005 23:10

do "zdziwionej"
Chyba u Tondery? Ostatecznie potrafię rozróżnić płeć współpracujących ze mną pracowników, i na pewno nie zatrudniałem analfabetów, piszących z błędami. Tak na marginesie może ja tam też nie pracowałem.

REKLAMA

# wspominanie

12.08.2005 09:10

A to jest akurat prawda. Zarówno ty jak i Urban niewiele tam robiliście oprócz pełnienia zaszczytnej funkcji z ramienia AWS. Była to zresztą najgorsza kadencja samorządowa na Pradze Północ.
A ten Chyłek, z tego co pamietam Andrzej, też był jakimś działaczem-koalicjantem z KPN Ojczyzna czy innej kanapowej, więc stanowisko dla niego być musiało chociaż roboty faktycznie nie miał.
Dlaczego skoro Twoim zdaniem coś robił, nie podałeś dziennikarzy do sądu? Przecież gdybu racja był po tojej stronie, Katner byłby bankrutem od kilku lat.

# Waldemar

12.08.2005 15:54

Panie Teresiak. Skoro chce Pan być burmistrzem Białołeki, to chyba czas przedstawić jakiś program dla dzielnicy. Mnie np. nie interesuje to, co Pan mysli o Smoczyńskim i reszcie. Interesuje mnie to, co zamierza Pan zrobić i w jaki sposób chce Pan byc lepszy, wydajniejszy i bardziej pomysłowy od obecnych władz.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.08.2005 18:04

Wyobraz sobie Waldek, takiego dzipa, ktory wieczorkiem podjezdza pod kolonie domkow jednorodzinnych i nasi ludzie w kombinezonach wchodza do jednej z chat . Leca wiory z drzwi i z futryny i na zewnatrz wyprowadzony zostaje twoj kandydat ... w ruch ida styliksa od lopat , bejsbole i glany... scierwo zdycha... to scierwo, ktore jeszcze dycha i belkocze tu bzdury, pi..dek hodowany na ochlapie dotacji ...Oto jest Pan Rozwoju !

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA