REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

PALARNIA TYTONIU W POCIĄGACH KOLEJI MAZOWIECKICH

# STOP PRZEMOCY

01.03.2009 19:51

Dojeżdzamy do Warszawy pociągami spółki Koleje Mazowieckie. Codziennie pokonujemy trasę z Chotomowa do Warszawy Gdańskiej. Notorycznie spotykamy się z niską kulturą ludzi, którzy upodobali sobie palenie papierosów na korytarzach pociągów, także tych bezprzedziałowych. Bardzo często są to uczniowie i studenci jadący rano do szkoły, na uczelnię. Często spotkać można ich także w godzinach po południowych na trasie powrotnej. Problem jest zauważany także przez innych pasażerów, ale każdy woli milczeć w obawie przed np. pobiciem (jeśli jest sam na sam z często agresywnym palaczem) lub zignorowaniem prośby o niepalenie w miejscu do tego nie wyznaczonym.
Bulwersuje nas fakt, że Straż Ochrony Kolei, Renoma, konduktor... nikt nie reaguje w tych poważnie zagrażających naszemu zdrowiu sytuacjach.
Po pierwsze. Straż Ochrony Kolei nie monitoruje praktycznie wcale pociągów...
Po drugie. Pracowników Renomy również bardzo rzadko można spotkać w pociągach...
A konduktor zamyka się na cztery spusty w swoim przedziale i ma wszystko w nosie!
Proszę Państwa!
Jeśli razem nie będziemy walczyć o swoje zdrowie to nikt tego za nas nie zrobi. Nie bójmy się zwracać uwagi na tak przykre incydenty. Szukajmy drogi rozwiązania. Nagłaśniajmy tę sprawę gdzie tylko można, a w końcu wywalczymy swoje!
PALACZU! NIE MASZ PRAWA PALIĆ W POCIĄGU KM!
NIE MASZ PRAWA ZATRUWAĆ NAM ZDROWIA BIERNYM PALENIEM!

# mamuska11

10.06.2016 13:41

Witam, na mojej trasie relacja Tłuszcz-W-wa Wileńska w pociągach Kolei Mazowieckich jest to samo
w starych składach siedzą panowie w przedziale bagażowym nawet z siedmiu i już na Wileńskiej jest szaro od dymu ale nikt nie podejdzie i nie zainteresuje się sprawą pasażerowie milczą bo się boją.
Zdumiewające jest to że dzieje się to w w godz 16.20 16.35. 16.45
W nowych składach natomiast na końcu przedziałów przy monitoringu palą jak chcą
Pisałam skargi do KM ale odpisali mi , że fakt taki nie miał miejsca.
Więc jestem oszustką i czepliwą babą i wychodze z pociągu śmierdząca tym co ( bo panowie się wietrzą co jakiś czas i otwierają drzwi) nazywam zapachem patologii.
Poranny wyjazd do W-wy o 5.00 też dostarcza mi smrodu bo pasażer dopiero co wszedł do pociągu chwyta papierosa i pali
Kierownicy pociągów nie mają albo są na tyle nie poradni że nie reagują
a Ja sama zwracam uwagę ale cóż może sama kobieta
i jeszce jedno jeżdzę do pracy w dwuch kierunkach tą Legionowską ( rano do Legionowa mogę śmiało nazwać cywilizowaną
Jężeli jakiś człowiek się awanturuje - widziałam jak kierownik pociągu przez krótkofalówkę zgłaszał problem na Płudach a w Legionowie czekał na policję .
I tak powinno być ale nie jest
Społeczeństwo woli biernie czuć smród i mieć święty spokój ale jest to przyzwolenie że to My jesteśmy frajerami a chamy górą
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe