REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# smutne

18.08.2020 19:18

wjezdzanie miedzy dwa tiry hmm skad ja to znam, tzw"harmonijka" zostaje

# Witek

18.08.2020 23:50

Wyglada na exekucje...

# crt

19.08.2020 08:35

#smutne napisał(a) 18.08.2020 19:18
wjezdzanie miedzy dwa tiry hmm skad ja to znam, tzw"harmonijka" zostaje

Już wiesz, że wjechał między ciężarówki i na pewno zrobił to gwałtownie. Jeden mały szczegół - kierowca drugiej ciężarówki jechał tak blisko i nieuważnie, że staranował nie tylko osobówkę ale i kolejne poprzedzające auto.

REKLAMA

# Leo

19.08.2020 09:49

Pieprzysz znawca sie znalazl pewnie baran na telefonie siedzial a na droge nie patrzyl

# Adi

19.08.2020 10:56

Tirowcy nigdy nie maja do konca trzezwego myslenia jak nie oospiech to kac po pauzie i skutki sa

# Malyna

19.08.2020 12:03

Przede wszystkim nie tiry tylko samochody ciężarowe lub ewentualnie moga być zestawy A nie tiry!!!! Nie wszystkie samochody ciężarowe to tiry. Po drugie jsk prosto wszystki zrzucic na ciezarowki

REKLAMA

# Majki

19.08.2020 20:07

Z csego co slyszalem Kierowca tira był pijany

# Asa

19.08.2020 20:43

Mos Północy o duzej przepustowowci jest niepodlączony do żadnej duzej trasy. Tranzyt puszczony jest przez s8 gdzie gromadzi się ruch lokalny i mamy ciagle kolizje. To jest paranoja aby przez prawie centrum puszczac tranzyt!!!

# Magdalena R.

19.08.2020 21:38

Nie ma tirów są ciągniki z naczepa! Poza tym zamiast hejtować kierowców tak dużych aut może poprostu włączmy myślenie. Przecież logiczne, że tak duży samochód ma inna drogę i czas hamowania więc nie pchaj my mu się na siłę byle wyprzedzić . Myślenie nie boli.

REKLAMA

# Marten

19.08.2020 21:47

Nie, nie zgadzam się. Wina jest 100% tego dziada z tira czy ciągnika jak kto woli. To on uderzył z tylu bo nie uważał. Powinien dostać min 25 lat za morderstwo. Może wtedy będą uważać ci tirowcy. Wydaje się im, że mogą wszystko bo.maja wielkie samochody, a.sami są mali. Taki wypadek to to w tym tygodniu już chyba nawet 3 w Polsce.

# Góral

19.08.2020 21:53

wracałem ostatnio z Chorwacji trzymałem jak zawsze dystans na lewym pasie bo ktoś się wlekł i za nim 2 auta a za nimi ja.Zobaczył lukę gościu z BmW i wbił się przedemnie sekundę później zobaczyłem dym z opon przedemną około 2 sekundy udało mi się wbić między lewy a prawy pas. Zawdzięczam to chyba graniu We wszystkie części GTA bo mam nagranie z kamerki na którym widać jak ta bemka leci na zblokowanych kołach , a ja ją mijam na wysokości siedzeń pasażerów z tyłu. Na szczęście na przodzie finalnie drobna kolizja, i tylko zderzak latał po drodze.

# Marten

19.08.2020 21:53

Dodam jeszcze, że po tym jak wygląda samochód osobowy to ten kutas z tira musiał jechać bardzo szybko. Nie tlumaczcie gościa z tira bo to on jest winny 100%. Koniec !

REKLAMA

# stefan

19.08.2020 23:03

Wystarczy mala prędkość. Auto ciężarowe z ładunkiem np 24 t ma zawsze dłuższy dystans chamowania . Wjeżdżając lub wpychając się miedzy auto ciężarowe pomysł zanim coś zrobisz . Fizyka jeszcze raz fizyka

# Autko

20.08.2020 10:34

Ale wszyscy jesteście mądrzy, tylko polecam wsiąść do samochodu ciężarowego i się przejechać, a dopiero wtedy osądzać. Droga hamowania takiego zestawu jest dużo dłuższa niż waszymi "super" autkami, a dochodzi jeszcze kwestia gorszej widoczności i tylko idiotka bez mózgu wpycha się przed samą ciężarówkę. Ale tak, łatwo jest mówić i osądzać nie mając o czymś pojęcia.

# Pol

20.08.2020 10:47

#Magdalena R. napisał(a) 19.08.2020 21:38
Nie ma tirów są ciągniki z naczepa! Poza tym zamiast hejtować kierowców tak dużych aut może poprostu włączmy myślenie. Przecież logiczne, że tak duży samochód ma inna drogę i czas hamowania więc nie pchaj my mu się na siłę byle wyprzedzić . Myślenie nie boli.
a pani już wie że on się pchał na siłę i zajechał drogę , lepiej niech pani włączy myślenie zanim coś napiszę , a tir to tak każdy mówi i wiadomo o co chodzi nie będziemy się rozpisywać w ciągnik z naczepą

REKLAMA

# Maxii

20.08.2020 13:49

Wy ludzie którzy tak piszecie o kierowcach tira weźcie się jebnijcie, musicie że 30t jest tak samo łatwo zatrzymać jak 1,5t ?? Otóż nie droga hamowanie jest kilka razy dłuższa...

# Jackn28

20.08.2020 16:28

#Maxii napisał(a) 20.08.2020 13:49
Wy ludzie którzy tak piszecie o kierowcach tira weźcie się jebnijcie, musicie że 30t jest tak samo łatwo zatrzymać jak 1,5t ?? Otóż nie droga hamowanie jest kilka razy dłuższa...
to właśnie dlatego barany niech trzymają dystans, a nie siedzą takim 30-tonowcem na zderzaku

# Orto Graff

20.08.2020 17:19

#stefan napisał(a) 19.08.2020 23:03
dłuższy dystans chamowania
Stefan, do szkoły (podstawowej) wrrróć!!! A najpierw pohamuj się przed pisaniem czegokolwiek.

REKLAMA

# KolegapoFachu

20.08.2020 18:21

Z jednej i strony brak wyobrazni ulica to nie tor wyscigowy. Druga kwiestia ze kierowcy ciezarowek powoduja mniej wypadkow niz osobowki mowi samo za siebie... Jazda na suwak osobowki wpychaja sie przed tira na potege jedna wpuscisz a druga sie pcha na chama i gdzie tu kultura jazdy??

# Mati

20.08.2020 19:25

Wina kierowcy tira i nie ma dyskusji . Znajomy jeździ ciężarowym i sam opowiada że jeżeli osobówka zajedzie mu drogę to skrzykują się na radiu i biorą takiego między siebie . Potem hamują specjalnie i nie dają mu wyjechać . Jak mu powiedziałam że ja odrazu bym dzwoniła na policję to stwierdził że i tak mu nic nie udowodnią . Pozatym jazda na tempomacie (mam nadzieje że nie przekręciłam nazwy ) żeby nóżki odpoczeły .

# Mkkkkkkk

20.08.2020 20:13

Jadą lewym skrajnym i przez dwa pasy na Hama się wcinają do zjazdu później są tego efekty. W Warszawie to norma bo jak to osobowe może za tirem.

REKLAMA

# Dar

21.08.2020 10:23

Ludzie co wy tu za głupoty piszecie. Jazda osobówek to przechodzi ludzkie pojęcie. Ciągną lewym pasem i przed samą maską samochodu ciężarowego się wbija przykładowo że ma zjazd albo się komuś suwa. Nie macie zielonego pojęcia w takiej sytuacji jak ciężko jest zahamować. Kolizję się zdarzają więc jakby tam nie znalazła się osobowka to ba tym by się skończyło. Otwórzcie oczy jeżdżąc a nie od razu zakładać że to wina kierowcy ciężarówki. Teraz co drugi kierowca samochodu osobowego bawi się tel.jadąc

# Syfoniak

22.08.2020 00:37

Ktoś kto pisze że wina kierowcy tira poprostu nie wie co mówi... ciągnik siodłowy plus naczepa ważą 40 ton i sama droga hamowania większej masy jest o wiele dłuższa niż samochodu osobowego... pozatym jeżeli kierowcy osobówek nie mają ani wyobraźni ani respektu do rozpędzonego kolosa na drodze i wpychają się nam pod sam zderzak niejednokrotnie nie będąc czasem nawet widoczni....to są właśnie tego efekty jak widać na zdjęciach.Sam jeżdżę i wiem co wyprawiają kierowcy osobówek.Temu co pisze takie rzeczy proponuję samemu usiąść w zestaw i pojeździć trochę.Wtedy pogadamy o poglądach

# Truckmarek

22.08.2020 14:00

A wiedzie jak bylo zawsze mówicie że wina dużego A nikty nie ma winy małego nie raz się spotkałem że wyprzedził mnie mała auto i nagle po hamulcach mała auta myślę że im wszystko można po prostu wyprzedził tira i nagle przy hamowal osobowka przez sobą miał tira i ten z tyłu wciągnął go pod ten pierwszy i koniec ludzie w Polsce nie umieją jeździć drogami szybkiego ruchu

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA