REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

OPOLSKI

# sztab wyborczy SLD

29.10.2006 19:43

Andrzeju, wcale nie chcę Ci dopiec, bo pomimo, iż jesteś z SLD, czy z tego 2 odłamu, to zawsze nam się dobrze gaworzyło.
Teraz mam większych wrogów-PIS.
A przecież nieświadomie wyszły jakieś poboczne tematy i wygląda to tak jakbym sprowokował tę dyskusję.
Andrzej coś się dzieje, czy źle, czy dobrze, to piszą o Tobie, lecą Ci pkt.
Ja przynajmniej afiszuję się, Ty też i to jest odwaga, nawet nie masz pojęcia ilu ludków, którzy Ci kłaniają sie codziennie, pod dziwnymi nickami pisze bzdury, zresztą Andrezj ja tylko pytałem ,jak Lepper, ale proszę nie porównywań mnie do jego osby. Pozdrawiam Piotr, nie martw się ,wejdziesz, tylko pomóż mi potem, bo następne wybory za 4 lata..........

# piotrek

29.10.2006 19:54

halo, halo kto kopiuje moje wypowiedzi z poprzednich wpisów?
Które ugrupowanie? Oj nieładnie, nieładnie.
Nie jestem w żadnym partyzanckim sztabie wyborczym i nie partyzanckim, dlatego proszę mnie nie utożsamiać z jakąkolwiek grupą sztabową.
Swoje, jeśli można tak to nazwać delikatne sympatie utożasamiłem już z Platformersami, bo tylko Oni mogą w Białej zdjąć odium z tego parszywego zapachu, który wala się po Białej juz tyle lat.
A tak bardzo wierzyłem w Kaczyńskiego, ale jak juz pisałem, po rugach w-wskich został On moim największym wrogiem.

# sztab wyborczy SLD

29.10.2006 20:01

SZUKAMY MĄDRYCH KANDYDATÓW PIOTREK MOŻE TY?

REKLAMA

# piotrek

29.10.2006 20:05

Mądry to jest ojciec prowadzący, bo potrafił nawołując do ascezy, zrobić fortunę..........to jest sztab wyborczy, sam Bush pewnie skorzystałby z tej okazji w zaściankowyn kraiku, szkoda, ale on juz nie może przystapić do 3 kadencji.

# życzliwy

29.10.2006 22:32

Andrzej ! Jeśli pracujesz tyle lat i jesteś zauważalny to musisz draznić.Wiem że choć zauwazają Ci którzy są Tobie zyczliwi że powinieneś brać śię za wnuki to jak znam Ciebie co byś robil z energią którą masz w sobie.Zaliczasz się do tej nielicznej grupy która może powiedzieć -coś zrobiłem a nie obiecuję że zbuduję most .Życzę Tobie sukcesów : rób,pisz ,działaj .
Nie kazdy zna mechanizmy i może dlatego opinie nie zawsze opierają na faktach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy