REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Grodeckiego

23.02.2017 14:12

Żeby blok przy bazarze Wolumen nazwać Linde Residense, to trzeba mieć kompleks słoja z przekręconym wiekiem. Linde to ma swoją bazę gazów technicznych za Hutą Warszawa, zaś ulica Lindego, jest po przeciwnej stronie Kasprowicza, tam gdzie Lasek Lindego.

# papsko

23.02.2017 15:08

#Grodeckiego napisał(a) 23.02.2017 14:12
Żeby blok przy bazarze Wolumen nazwać Linde Residense, to trzeba mieć kompleks słoja z przekręconym wiekiem. Linde to ma swoją bazę gazów technicznych za Hutą Warszawa, zaś ulica Lindego, jest po przeciwnej stronie Kasprowicza, tam gdzie Lasek Lindego.
ten blok będzie na rogu grodeckiego/ oczapowskiego a nie przy bazarze Wolumen, do którego masz dobre 500 m mniej więcje :)

# Klaudiusz

23.02.2017 19:13

Kolejny bloko-biurowiec (bo inaczej nie można tego nazwać patrząc chociażby na samą wizualizację), który będzie pasował w okolicy, jak kwiatek do korzucha. Z pewnością 3/4 mieszkań jest już sprzedane, ale skoro ludzie lubią kupować "dziurę w ziemi", a następnie zaglądać sobie w okna, to więcej miejsc gdzie został jeszcze skrawek terenu będzie tak wyglądać. Cóż, ale dla wielu powiedzieć, że mieszka się w "nowym, z aplikacją na smartfona", brzmi "lepiej" niż "kupiłam/em mieszkanie do remontu"...

REKLAMA

# Redaktor przez duże R

23.02.2017 20:43

Pewnie będzie od 9 tysi za metr do 12 tysi jak w Wylli Lyndego.
Rodzice bogacze będą mieli problem. Do rejonowej podstawówki jak zapiszą swoje pociechy to połowa w klasie będzie patologią nastawioną na 500+. I jak to będzie wyglądać. Rodzice w samochodzie za 100 tyś. i patole bez pracy w dresach 500+. Bedzie ciekawie..

# Orto Graf

23.02.2017 23:37

Klaudiuszu, do szkoły (podstawowej) wrrrróć! Słowo "kożuch" piszemy bowiem przez "ż" z kropką.

# Rezydęcjurz

23.02.2017 23:39

Na wizualizacjach brakuje jeszcze rozlicznych psich klocków, rozrzuconych na trawnikach. Jak by się kto pytał - mam psa...

REKLAMA

# Redaktor przez duże R

24.02.2017 10:03

Znam gościa z Innogy który podpisywał umowy w Willa Lindego. 80% to pastuszkowie którzy ze sprzedaży ziemi na swoich wsiach pokupowali apartmany. Warto prześledzić na fejsie Słodowiec Park. Co tam się dzieje, jaki ludzie robią syf wokół siebie. W Willa Lindego jest to samo....

# bezdyskusyjnie

25.02.2017 10:41

ze zdjęcia -"Zuzanna polubi je tylko jesienią".

# Hetman z bielan

05.03.2017 15:33

@R - Samochód za 100 tyś ? Masz na myśli Skoda Octavię?
To faktycznie będzie drażnić oko :D

REKLAMA

# Piotr19821

12.03.2017 22:00

Kiepskie miejsce. Blisko stacja PKN Orlen i jakieś salony plus myjnia - będize hałas. W ciągu dnia szkoła podstawowa.
W weeken może być lepiej
Wolumen to akurat plus bo jest świeże jedzenie i blisko na zakupy. Też szkoła 209. o metra też nie jest daleko
Co do samego parku po drugiej stronie ulicy to tam jak wiemy piją lokalne siolki, sikają itd. Wesoło po wrzeciońsku :)

# popka98

13.03.2017 10:53

Mi się podobają te apartamenty Marymont przy Lektykarskiej, w zasadzie wszystko jest na miejscu: Carefour blisko, komunikacja super bo blisko do metra, tramwaju i autobusów, dobry dentysta na przeciwko. Linde residence to słyszałam, ze ludzie mają problemy z developerem

# sad

13.03.2017 12:39

spam, spam

REKLAMA

# asdasda

13.03.2017 23:55

#Redaktor przez duże R napisał(a) 23.02.2017 20:43
Pewnie będzie od 9 tysi za metr do 12 tysi jak w Wylli Lyndego.
Rodzice bogacze będą mieli problem. Do rejonowej podstawówki jak zapiszą swoje pociechy to połowa w klasie będzie patologią nastawioną na 500+. I jak to będzie wyglądać. Rodzice w samochodzie za 100 tyś. i patole bez pracy w dresach 500+. Bedzie ciekawie..

tak jak sie juz dwa pokolenia na bielanach wychowaly :) w tym ja :)

# Aśka

16.08.2017 16:42

Hejty hejtami, ale gdzie na Bielanach lub Żoliborzu można kupić nowe, fajne mieszkanie bez sąsiedztwa słoików?

# serwis klimatyzacji

14.09.2017 13:23

Pewnie też mają pomieszczenia http://kris-went.pl/serwis/klimatyzacji. Ciekawe ile to wszystko będzie kosztować...

REKLAMA

# serwis klimatyzacji

14.09.2017 14:01

Myślę że przyda się też tam http://kris-went.pl/serwis/klimatyzacji polecam szczególnie tam, świetna obsługa

# Zbyszek

14.09.2017 23:37

Na wizualizacjach wygląda to nieźle. Ja jednak wolę kupić mieszkanie na Duraczej (Osiedle Nowe Bielany 2), bo tutaj przynajmniej już stoi jakiś budynek. Nie mam jakoś zaufania do inwestycji, które są tylko na papierze. W sumie też z tego powodu dopiero teraz zacząłem rozmowy z biurem sprzedaży. A tak teraz wygląda osiedle http://www.nowebielany2.com

# eraneka

15.09.2017 10:35

dziękuję, ale nie mam zamiaru nic kupować na bielanach, okolica wiecznie śmierdzi z kompostowni radiowo, pełno ukraińców

REKLAMA

# Zbyszek

18.09.2017 22:07

#eraneka napisał(a) 15.09.2017 10:35
dziękuję, ale nie mam zamiaru nic kupować na bielanach, okolica wiecznie śmierdzi z kompostowni radiowo, pełno ukraińców

Bielany są na tyle dużą dzielnicą, że nie wszędzie odczuwa się to, co robią w radiowie. Akurat Nowe Bielany 2 są przy parku Olszyna, a to jakieś 5km w linii prostej od kompostowni.

# syfiasta reklama

19.09.2017 08:44

kiepska reklama kiepskiej firmy

# Racjonalista

29.09.2017 11:00

Nazwa jak nazwa. Mogłoby nazywać się Marszałkowska Residence. I na co to niby wpływa? Na wygląd, czy funkcjonalność budynku. Jak dla mnie również dobrze mogłoby nie mieć żadnej nazwy, ale trudno w tych czasach reklamować coś, co nie ma nazwy. Zwykłe czepianie się. Tyle! BI Polska to akurat jeden z solidniejszych deweloperów na rynku mieszkaniowym. Czasy się trochę zmieniły i jest teraz szereg środków chroniących pieniądze nabywców lokali mieszkaniowych (np. rachunki powiernicze), więc nie rozumiem zastrzeżeń co do kupowania czegoś na etapie "dziury w ziemi". Kiedyś bym się pod tym nie podpisał. Teraz ryzyko jest ograniczone, ale trzeba trochę czytać, żeby to wiedzieć. Widzę również, że część wypowiadających się to eksperci, którzy nie mają pojęcia jak wygląda rynek nieruchomości w tym mieście, w szczególności w okresie ostatnich dwóch lat, kiedy mamy do czynienia z dość tanim pieniądzem i napływem kapitału inwestycyjnego do tej części rynku. Jeśli chcesz kupić coś co już stoi, to po pierwsze wybierasz z dwóch, może trzech lokali dostępnych w inwestycji, bo wszystko jest już przebrane, po drugie cena automatycznie wzrasta o 500-1500 PLN na metrze, albo kupujesz na rynku wtórnym od kogoś, kto kupił na etapie dziury w ziemi w celu inwestycyjnym, a w tym scenariuszu dla niektórych cen ofertowych określenie "sky is the limit" to mało powiedziane. Inwestycja wygląda fajnie. Jest w ciekawym i dobrze skomunikowanym miejscu, przy w miarę spokojnej ulicy (w nocy cisza, czego nie uświadczycie w przypadku wielu nowych inwestycji). Ponadto dla wielu osób zaletą będzie jej kameralny charakter (45 mieszkań). No chyba, że ktoś woli mieszkać w budynku, gdzie jest kilkaset mieszkań (vide bloki JW Construction przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Górczewskiej). Do stacji Orlen jest kawałek, więc będzie to całkowicie nieodczuwalne (a zawsze można wieczorem skoczyć na hot doga), a salony samochodowe w średnim horyzoncie czasowym raczej przeniosą się w inne miejsce, sprzedając działki pod budowę analogicznych inwestycji. Apartamenty Marymont na skrzyżowaniu Lektykarskiej i Smoleńskiego rzeczywiście wyglądają ciekawie i mają bardzo fajne rozkłady, tylko deweloper (Matexi) mimo wszystko zagalopował się trochę z cenami - 11.000/12.000 PLN/m2 + miejsce garażowe za 50.000 PLN. Ponadto wieczorem przy otwartym oknie słyszysz dość mocno i Trasę Toruńską i Wisłostradę. Poza tym, jeśli chcesz zareklamować Apartamenty Marymont, to nie rób tego kierując pejoratywne uwagi pod adresem BI Polska. Jakie niby problemy i z czym? Jeśli tego nie uzasadniasz, to dla mnie pusty slogan. Na zakończenie napiszę tylko, że chodziłem do szkoły na Bielanach - nawet w okolicy tej inwestycji i jakoś nie wyrosłem na patola. Ani ja, ani moi koledzy i koleżanki z klasy. A część z nas radzi sobie w życiu znacznie lepiej niż absolwenci wielu renomowanych szkół, więc nie należy generalizować. Bielany dzisiaj to nie ta sama dzielnica co 15-10 lat temu. Wiele zmienia się dynamicznie na lepsze. Kiedyś pod Hutą można było stracić i zęby i portfel, dziś stoją tam bloki, są sklepy i restauracje. Niektórym osobom radzę poluzować szelki, bo chyba zbyt mocno uwierają. Miłego dnia

REKLAMA

# Bielanka

29.09.2017 13:32

Zazwyczaj developerów i nowe osiedla krytykują ludzie których nie stać na nowe lokum.
Jedynym ich osiągnięciem życiowym jest mieszkanie z rodzicami na kupie lub czekanie aż skapnie stare mieszkanie po babci, cioci, wujku. Niestety tak jest w 95%. Widzę taką prawidłowość wokół siebie....

# spameriada

29.09.2017 13:38

nie mogę zrobić kupy ze śmiechu
ktoś coś ?

# Racjonalista

11.10.2017 18:34

Idź do lekarza! Nie interesują nasz szczególnie Twoje problemy.

REKLAMA

# Sabina J.

31.12.2017 16:18

W Grupo Lar mają również dużo, ciekawych mieszkan w sprzedaży. Także na Bielanach. Dokładniej to na osiedlu Nowe Bielany 2, zaraz na granicy z Żoliborzem. Jest ładnie, zielono, blisko do metra. Standard mieszkań taki, że nawet bardziej wymagający powinni być zadowoleni.

# pilaszko

22.02.2018 07:32

Rynek wtórny mieszkań w okolicy jest spory. Szczególnie kawalerki i pokoje z kuchnią schodzą jak woda.

# Redaktor

22.02.2018 09:56

#Sabina J. napisał(a) 31.12.2017 16:18
W Grupo Lar mają również dużo, ciekawych mieszkan w sprzedaży. Także na Bielanach. Dokładniej to na osiedlu Nowe Bielany 2, zaraz na granicy z Żoliborzem. Jest ładnie, zielono, blisko do metra. Standard mieszkań taki, że nawet bardziej wymagający powinni być zadowoleni.
Sabinko a gdzie tam jest zielono ???

# to syf, nie polecam

22.02.2018 14:23

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# Jagoda L.

06.04.2018 22:43

Ja mam poczucie, że w każdej robiącej się popularniejszą dzielnicy Warszawy osiedla wyrastają jak grzyby po deszczu. Też kiedyś nie wyobrażałam sobie życia gdzieś poza miastem. Zawsze myślałam o tym, że dojazdy do pracy to masakra, że jednak bliżej do sklepów, szkoły, lekarza itd. A teraz po 15 latach mieszkania w mieście stwierdzam, że chyba to nie dla mnie. Zaczęłam rozglądać się za alternatywą i tak znalazłam Aspen Park, czyli nowe osiedle domów jakieś 4 km od Warszawy. Duży plus za ogrodzony teren, stróżówkę i przemyślany układ dróg wewnętrznych. I przestrzeń w domu taka, że w mieście taką oferują tylko te największe apartamenty z górnej półki, ewentualnie stare kamienice. Dużo informacji podają na aspenpark.pl, ale i tak najlepiej samemu tam podjechać i obejrzeć to, co już jest gotowe.

# gamoń wkleja reklame

07.04.2018 06:31

#Jagoda L. napisał(a) 06.04.2018 22:43
Ja mam poczucie, że w każdej robiącej się popularniejszą dzielnicy Warszawy osiedla wyrastają jak grzyby po deszczu. Też kiedyś nie wyobrażałam sobie życia gdzieś poza miastem. Zawsze myślałam o tym, że dojazdy do pracy to masakra, że jednak bliżej do sklepów, szkoły, lekarza itd. A teraz po 15 latach mieszkania w mieście stwierdzam, że chyba to nie dla mnie. Zaczęłam rozglądać się za alternatywą i tak znalazłam Aspen Park, czyli nowe osiedle domów jakieś 4 km od Warszawy. Duży plus za ogrodzony teren, stróżówkę i przemyślany układ dróg wewnętrznych. I przestrzeń w domu taka, że w mieście taką oferują tylko te największe apartamenty z górnej półki, ewentualnie stare kamienice. Dużo informacji podają na aspenpark.pl, ale i tak najlepiej samemu tam podjechać i obejrzeć to, co już jest gotowe.
Ile ci płacą za reklamę

# Ola220871

19.04.2018 15:56

Witam! Być może, komuś będzie ciekawie: chcę poradzić dobrą designe studio TZ interior group. Projektowe prace, wizualizacja, remont, załatwienie.

# Syf reklama

21.04.2018 19:57

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# iko

24.05.2018 08:41

W Wawrze powstaje piekne osiedle Miasteczko Wawer i mysle, że te mieszkania z widokiem na las beda mialy najwieksze wziecie wśrod Warszawiaków. Czynsz jak to w deweloperskich jest nieco nizszy nie wiem przez ile lat, chyba przez 5 albo 10 lat no i wykonczenie jest tansze, nie trzeba robic zdnych kapitalnych remontow

# Ygorsky

08.06.2018 15:00

Chyba największym atutem jest bliskość metra. Tak jak w przypadku Bliskiego Bemowa, gdzie w pobliżu budowane są 2 stacje metra. Trudno jest ukryć to, że w Warszawie najlepiej żyje się tam, gdzie komunikacja miejska jest dostępna. Samochodem niby wygodniej, ale spróbuj znaleźć miejsce parkingowe, albo przebić się przez miasto w godzinach szczytu. Jak dla mnie lepiej jest szukać mieszkania tam, gdzie transport jest zapewniony, tak jak w przypadku bliskiebemowo . com

# Bronka

10.06.2018 13:04

Bezpośrednia bliskość salonu i serwisu samochodowego nastraja optymistycznie.

# Klaudiusz

07.07.2018 21:14

Ceny tych mieszkań są na tyle wysokie, że chyba już lepiej zainwestować w coś w lepszej lokalizacji, np. na Mokotowie. Różnica cenowa przy zakupie mieszkania na osiedlu Przy Woronicza jest na tyle znikoma, że już wolałabym zainwestować w coś, co w przyszłości spokojnie można wykorzystać jako inwestycję. Takie mieszkanie bez problemu można wynajmować, albo dać pod tzw. najem krótkoterminowy. to jest centrum biznesowe i z powodzeniem da sie na takim mieszkaniu sporo zarobić.

# Bielanka

08.07.2018 07:50

#Klaudiusz napisał(a) 07.07.2018 21:14
Ceny tych mieszkań są na tyle wysokie, że chyba już lepiej zainwestować w coś w lepszej lokalizacji, np. na Mokotowie. Różnica cenowa przy zakupie mieszkania na osiedlu Przy Woronicza jest na tyle znikoma, że już wolałabym zainwestować w coś, co w przyszłości spokojnie można wykorzystać jako inwestycję. Takie mieszkanie bez problemu można wynajmować, albo dać pod tzw. najem krótkoterminowy. to jest centrum biznesowe i z powodzeniem da sie na takim mieszkaniu sporo zarobić.
Ile ci gamoniu płacą za reklamy ?

# Tanita

30.11.2018 08:38

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

# tz-interior

13.03.2019 12:44

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

# Ania z Pichotkowa

11.05.2020 12:54

No i co zazdrośnicy? Mamy 2020 r., Linde Residence stoi, jest super, wszędzie blisko, spokojnie. Fajny budynek, jak i kilka innych w okolicy wkomponowanych pomiędzy stare bloki Piechotkowa. Super!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break