REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Gregory62

01.09.2020 23:22

I kto tam przyjdzie emeryt? rencista? oby nie "padli" z tym projektem...

# Ania83

02.09.2020 09:08

Boże co za debilizm nikt tam nie przyjdzie

# Oleole89

02.09.2020 12:55

2 lata temu miała powstać w Galerii Północnej, a w zamian dalej są chamskie baby na Kowalczyka. Dlatego nic już nie zamawiam pocztą.

REKLAMA

# gejuch

07.09.2020 21:42

Bardzo dobrze, każda poczta na bielanach wygląda jak skansen PRL

# Gabi8

18.09.2020 13:51

A ja chodze i wiele znajomych tez przy okazji na zakupy gdy cos trzeba zalatwic na poczcie, ja wiem ze internety ze wszystko@ ale czasami sa rzeczy gdzie trzebaa isc do okienka i nic w tym zlego nie ma a taka lokalizacja na plus

# CzeslawH71

20.09.2020 15:07

#Gabi8 napisał(a) 18.09.2020 13:51
A ja chodze i wiele znajomych tez przy okazji na zakupy gdy cos trzeba zalatwic na poczcie, ja wiem ze internety ze wszystko@ ale czasami sa rzeczy gdzie trzebaa isc do okienka i nic w tym zlego nie ma a taka lokalizacja na plus

Pełna zgoda. Takie miejsce w galerii potrzebne.

REKLAMA

# CzeslawH71

20.09.2020 15:12

#Gregory62 napisał(a) 01.09.2020 23:22
I kto tam przyjdzie emeryt? rencista? oby nie "padli" z tym projektem...

Szanowna Pani, Szanowny Panie.
Może Panią/Pana zaskoczę, ale emeryci i renciści także mają życie. I także bywają w galeriach handlowych czy to celem zrobienia zakupów, załatwienia rozmaitych spraw czy nawet (sic!) pójścia do kina! Poczta jest miejscem, które w takich galeriach, uważam, być powinna. I nie tylko emeryci załatwiają tam sprawy, zapewniam - toć byłem, widziałem. My emeryci też czasem lubimy chodzić tam gdzie młodzi, jeszcze na Powązki się nie wybieramy :-) Pozdrawiam, emeryt :-)

# patka_34

24.09.2020 16:56

o super! w galerii młociny często robię zakupy więc bedę mogła też przy okazji załatwić sprawy na poczcie :D
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe