REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowa pętla autobusowa na Aluzyjnej

# Vladymir

18.01.2004 22:52

W zeszłym tygodniu GW podała sensacyjną informację, która nie spotkała sie z odzewem Forumowiczów, a szkoda, bo oznaczać to będzie rewolucję komunikacyjną na Nowodworach. Z artykułu GW wynikało, że nasza dzielnica, czyli Smoku, podjął decyzje o samodzielnym sfinansowaniu z tegorocznego budźetu dzielnicy budowy pętli autobusowej na Aluzyjnej - koszt inwestycji 100.000 pln - bez oglądania sie na plac Bankowy i ZTM. Oznacza to, ciągnie pisarz z GW, że nie będzie przedłużenia ul. Światowida do Modlińskiej i budowy ogromnego węzła komunikacyjnego na ul. Poetów, gdyż koszt tej inwestycji byłby zbyt duży: autobusy zostana puszczone istniejącymi ulicami, tj Modlińską lub Odkrytą i Topolową. Jakie autobusy ? Tu GW milczy, więc dopowiadam: jeśli Kaczor i ZTM nie wyłożą na to kasy, to na Aluzyjną pojadą autobusy z Nowodworów, czyli z naszej pętli. O, rany, to sie będzie działo... Teraz już nikt do nich nie wsiądzie, poza Azą oczywiście, którą przy okazji serdecznie pozdrawiam :))))

# Vladymir

18.01.2004 22:54

Aha, zapomniałem dodać najważniejsze: inwestycja ma byc ukończona W TYM ROKU !!!!!

 Alf

19.01.2004 09:18

Ja już czytałem o moście Pn, czytalem o porcie Żerań, czytałem o szybkim tramwaju.
Kolejny kaczor dziennikarski?

REKLAMA

 Olena

19.01.2004 09:18

Na nową linię nie mamy co liczyć. Przedłużą którąś z już istniejących.

# 508

19.01.2004 10:01

jak tak dalej pójdzie to E-4 będzie miało pętlę "Legionowo Przystanek" a ja kupię sobie skuter albo będę grzał na piechotę w aleje jerozolimskie, chyba że wcześniej ogarnie mnie niekontrolowany szał :-)

 Olena

19.01.2004 14:10

Na ekspresową a nawet przyspieszona linię nie mamy co liczyć. Jak przedłużą to raczej coś (a)normalnego... (101, 302)

REKLAMA

# NN

19.01.2004 18:02

Jeśli przy Aluzyjnej ma powstać pętla autobusowa i to za pieniądze dzielnicy, to z dużą dozą pewności można założyć, że S. ma tam działkę i to właśnie na tej działce ta pętla zostanie zaplanowana.

# 508

20.01.2004 08:50

brawoooo NN :-))))))

# Vladymir

20.01.2004 22:08

S. nie ma działki na Aluzyjnej, bo mieszka na Książkowej w pieknej willi, a pomysł budowy pętli na Aluzyjnej jest dobry, bo ułatwi zycie tamtejszym mieszkańcom. Mysle tylko, że ZTM powinien wesprzeć tę inicjatywę swoją /czyli miejską/ kasą fundując mieszkańcom nową linię autobusową, a nie zabierając którąś z Nowodworów.

REKLAMA

# NN

21.01.2004 21:49

Jak za komuny: wcisnąć ludzi w jakieś blokowisko na odludziu, obiecać nawet metro i basen a potem... niech się martwią sami, jak dojechać, jeśli muszą gdzieś jechać. Mogą sobie przecież kupić paliwo w nowopowstałej stacji benzynowej. W korkach zużywa się sporo paliwa, więc taka stacja to świetny pomysł.
A na Książkowej mieszka tylko jeden S. i to nie ten, co ma dużo ziemi.

# Vladymir

21.01.2004 23:14

Zgadza się, na Ksiązkowej mieszka ten drugi S., ale oni zawsze chodzą w parze, więc się gawiedzi myli...

# aza

22.01.2004 17:31

Daj Panie Boze (vel wyzsze wladze lub sily nadprzyrodzone), a moze i nie... Juz tyle bylo obiecanek-cacanek autobusy i tramwaje, metro i lotnisko, ze nawet nie wiem czy mam w to wierzyc. Tym bardziej, ze caly czas otrzymujemy pisma od tych i tamtych, ze kasy nie ma i nie bedzie, ze ulice od Nowodworow do Aluzyjnej sa "niewykretne", ze za waskie, ze ze ze ze ze .... itd itd.
Na szczescie popracowali nad autobusami a dokladnie czestotliwoscia kursowania autobusow, a co jeszcze dobrego predzej puszcza jakis autobus jadacy od nas do centruma, anizeli zbuduja nam petle autobusowa. Jesli ktos w to wierzy - zapraszam na osiedle, co by wskazal(a) miejsce ewentualnej petli.
Powodzenia.
Ja sie ciesze z tego co mam.
A i z tego co bede miec, czyli: W SRODE PODPISUJE AKT NOTARIALNY!!!! ale sie spijeeeeeeeeeeee ;-)
i odchoruje na drugi dzien, ale co tam, takie swieto...
PS. a tak w ogole, teraz mieszkancom brakuje autobusu pod oknami. A ciekawe co bedzie (oby nie!!!) jak ten autobus jednak bedzie zakrecac na Aluzyjnej? pod oknami kilkuset osob? zdrowia zycze...
pozdrowionka
i pozdrowionka takie specjalne dla Vladymira i Doroty :)

REKLAMA

# aza

22.01.2004 17:47

I jeszcze jedno - wladze wymyslily, ze ul. Aluzyjna, gdzie powstalo osiedle jest samozwanczym wymyslem kogostam.
Stad propozycja, aby zmienic nazwe ulicy na Hemara.
CHyba wladze nie do konca wiedza, ze Hemar wielkim poeta byl hehe. Zapraszam do lektury :)
www.polskiinternet.com/polski/sztuka/hemarm.htm
:)))))))))

# Vladymir

22.01.2004 23:04

Aza, to Ty ? Słońce naszej rodziny, pisz co u Ciebie, bo stęsknilismy sie za Tobą, co publicznie na tym Forum wyznajemy, bardzo nam Ciebie brakowało, dlaczego tak nagle zniknęłaś ?.

# aza

23.01.2004 12:16

ojej, Vladymir, przestan!! dobrze, ze Dorota nie wie jak wygladam (Ty rowniez), poniewaz balabym sie wyjsc na ulice ;-)
Tak, tak, to ja, ta sama aza. Zniknelam, poniewaz zmienilam prace. Rzucilam Empik na rzecz podobno lepszej pracy. Niestety w tamtej popracowalam ... tydzien! no i jak latwo sie domyslec "poszlam" na bezrobocie. Mialam super wakacje trwajace 5 miesiecy. W listopadzie podjelam prace. Przekwalifikowalam sie i zaczynam odzywac.
Mam nadzieje, ze juz na dobre i ze na dobre do Was wrocilam :)
Milego dnia.
Pozdrowionka z Aluzyjnej ;-)
PS. na DW zawitala cywilizacja - media, sklepy, a i starosc nam zapewniono -> gabinet protetyczny ;-)
PS2. a tak przy okazji - sa jeszcze wolne mieszkania na DW :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy