REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

nie będzie strony internetowej

# st asp.Marek Białecki

17.10.2003 21:21

Planowałem z innymi funkcjonariuszami utworzenie specjalnej strony internetowej. Ten pomysł nie zdobył aprobaty naszych podwładnych, związku z tym przepraszam mieszkańców za obietnicę której nie spełnimy.
- z poważniem Marek Białecki

# Felo komendant

17.10.2003 21:23

Chłopak z olsztyna i już chciałby rządzić naszym prowincjonalnym choc pieknym posterunkiem.

# Stiffer

18.10.2003 17:07

Może by coś zmienił.Może nawet na lepsze....

REKLAMA

# jureg

19.10.2003 12:35

To proponuje - poprzyjmy pomysl pana Aspiranta
Kto za - niech sie wpisuje.
Zobaczymy co warta jest opinia publiczna dla podwladnych(?)

# lidka

19.10.2003 21:49

Jestem jak najbardziej za,i juz! a może chłopcy nie kumają komputera to przeciez można przeszkolić nawet spolecznie może nawet znajda się wolontariusze wśród forumowiczów

# Gonzo

20.10.2003 12:24

ja za :)

REKLAMA

# Kotkaa

20.10.2003 21:57

Absolutnie za!

# PQ

21.10.2003 08:33

Dołączam swoje za!!

# rudolf

22.10.2003 21:07

Ja też za!!!!

REKLAMA

# Duśka

05.11.2003 20:15

I ja. Duśka

# Pablo

30.04.2005 18:00

zaa

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.05.2005 23:01

A wiec zamysliles sobie (?) zalozenie specjalnej strony internetowej. A podwladni postukali sie w czolo i powiedzieli: Sorry Winetou ! I teraz przepraszasz mieszkańców za obietnicę, której nie spełnisz ...no.... chyba sie tu posr...my ...
Przepraszasz ? Ha, ha, ha .... twoi podwladni to madrzy ludzie, na korytarzu, powinii cie spompowac, jak kota i tak ci po tych pompkach za..bac lbem w podloge, zebys mozg wysmarkal nosem, ty fantasto wirtualny utrzymywany za publiczne pieniadze !
Do roboty ! Na ulice ! Rozumiesz chlopcze - na ulice ! Bo tam jest miejsce dla takich jak ty , bo po to cie milicjantka z ubeckiej kantyny rodzila... he, he... zeby obchod grzac na nogach przez cala noc do switu i trzewiki panstwowe zdzierac dla dobra socjalistycznej Ojczyzny (sic !) , ty ....... ha, ha... , ''webmasterze'' za 1400 z Rakowieckiej ! Lub z Kalisza ... he, ha....
Duska ? .... a co ty tam znowu gotujesz, kuchto jedna snujaca sie po zalach nabialowych francuskiej sieci handlowej ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe