REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Most

# jola

26.02.2003 14:36

"Życie Warszawy" z 25.02.br. Wywiad z prezydentem W-wy Lechem Kaczyńskim, cytat:
"- A budowa kolejnego mostu? Mówił Pan, że miasta nie stać na budowę dwóch jednocześnie. Który zatem będzie pierwszy: Północny czy Na Zaporze?
- Raczej Północny. W charakterze żartu mogę powiedzieć, że mnie prywatnie jest wszystko jedno, bo ani jednym, ani drugim mostem mi nie po drodze do rodziny i znajomych. Natomiast znaczna część mojego zarządu ma powody preferować powstanie mostu Na Zaporze (śmiech)".
Mnie osobiście jakoś nie do śmiechu. Po przeczytaniu tej wypowiedzi śmiem przypuszczać, że właśnie z powodu preferowania budowy mostu Na Zaporze przez znaczną część zarządu możemy zapomnieć o szybkim powstaniu mostu Północnego.
Prywatna obojętność p. prezydenta też jakoś mnie nie bawi.

# Jola

26.02.2003 19:39

A któż to podszywa sie pode mnie i przeniósł ten temat z forum Białołęki?

# jolanda

28.02.2003 15:56

ja JOLANDA

REKLAMA

# Fałsz i obłuda

06.03.2003 08:37

Fałsz i obłuda

# mały

20.06.2003 22:35

północny most jest potrzebny z białołeki nie można przejechać na grota od ratusza białołeki są takie korki że chej ostatnio spóźniłem się do pracy i wyjechałem prawie 1,5 wcześniej na wystarczy jak bym wychodził 30-40 minut wczesniej

 cezar

24.07.2003 17:39

Zgadzam sie , Most Północny jest BARDZO potrzebny Białołece, Niech Kaczor nie bedzie taki cwany bo mu jutro na masie znowu zablokujemy całe miasto i kilka mostów niech sobie postoi w korku w taki upał.... ehhh Tylko powiesic takiego za jaja (jesli posiada)

REKLAMA

# olan

27.11.2013 14:53

Najlepszą formą na odchudzanie są regularne ćwiczenia + dieta.
___________________________
Specjalista neurolog Warszawa- http://gabinetneurologiczny.com/

# kruszywo

13.02.2014 17:57

E tam, Edward Gierek niegdyś obiecał budowę i oddanie do użytkowania mostów w Warszawie co pięć lat.
Tak, że z jego niespełnionych obietnic Warszawa dotychczas powinna mieć 9 sprawnie działających mostów drogowych przez Wisłę.

# Myszka

11.03.2014 18:38

Nie 9 a już 12 bo 3 były (Gdański, Śląsko-Dąbrowski, Poniatowskiego), naucz sie liczyc. a poza tym masz rację.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break