REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Miś

02.10.2011 10:40

Most Północny dla ruchu samochodowego - pod koniec grudnia 2011 r . Co za wierutna bzdura, nie trzeba znać się na budownictwie aby stwierdzić,że jest bardzo dużo do zrobienia. A pani Anna Sadowska jak robot te wierutne bzdury przyjmuje i klepie w internecie nie zadając rozmówcom trudnych pytań , wydaje mi się, że chyba nawet nie wie gdzie przebiega ta trasa, przykład estakada na Modlinskiej / Obrazkowa/do chwili obecnej to stan w 1/3. Rozmawiałem z kilkoma robotnikami w trakcie przejażdzek rowerowych wzdłuż trasy po obu stronach Wisły -mówiąc wstęgi do przecięcia w grudniu słyszałem odpowiedz ale pewnie przyszłego roku no może w połowie i im daję wiarę a nie propagandzie przedwyborczej

# njb2l

03.10.2011 15:34

dokładnie, jeszcze jest strasznie dużo do zrobienia. W tragicznym stanie są obiekty w okolicach obrazkowej i modlińskiej. Jeżeli to zostanie otwarte w grudniu pewnie po miesiącu się rozleci. Dlaczego nikt tego nie kontroluje!!!

# cobra22

04.10.2011 12:50

Most Północny pod choinkę-2012r.

REKLAMA

# Miś

17.10.2011 21:45

Estakada przy Modlińskiej - Obrazkowej - kompletnie nic się nie robi no cóż wina przebiegającej sieci wysokiego napięcia./ prace przerwane/ A czy nie można zacząć budowę estakady od strony południowej no nie a dlaczego. odpowiadam - mogą się obie nie połączyć. Za taką POLSKĘ w BUDOWIE to ja dziękuję.

# Miś

19.10.2011 09:32

Wczoraj w Kurierze Warszawskim przekazano informację "ciemnemu ludowi", że estakada przy Modlińskiej- Obrazkowej będzie budowana w 2012 r. A więc PO zakończyło oficjalnie propagandę wyborczą. Gratulacje.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA