REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Mieszkanie na przystanku

# iwcia52

06.12.2009 00:25

Kasprowcza 86- jak można zafundować ludziom przystanek prawie w pokoju najbliższe okno to oodległość ok.6m. 8 linni dziennych i 3 nocne.Przymusowe pobudki ok 4-5 rano z powodu rozpoczynającego pracę MZA i tak do późnych godzin nocnych .Warkot silników i pisk hamulcy wdziera się do mieszkań nie tylko tych z oknami bespośrednio na przystanek ale też do mieszkań obocznych pnieważ kumuluje się w studni powtałej po wybudowaniu bloku Przy Agorze 28 .i nikt nikogo o nic nie pyta robią co chcą i jak im pasuje a Ty to zamknij okno i kiś się bo warkot nie daje spokoju we własnym domu na dodatek kurzy się do mieszkań jak cholera. Za chwile nowa trasa i powstający most zwiększy natężenie ruchu w tej okolicy będziemy mieli Marszałkowską a czy ktoś prosił się o to? Metro miało zminimalizować ilość transportu naziemnego ale tak nie jest linii autobusowych wcale nie ubyło. I jeśli już to może ekrany postawić ale nie.Dlaczego na innych dzielnicach na równi z budową trasy odrazu stawia się ekrany gdzie do mieszkań jest spora odległość np.Powstańców Śląskich odcinek do Górczewskiej.Wszędzie tylko nie tu - tu stawia się przystanek pod oknem i jest ,,extra". Zielone Bielany stają się kupą asfaltu,betonu, ot cywilizacja- dziadostwo i tyle.

# Rafał

15.12.2009 20:58

Mnie dziwi coś innego. Po co było budować drugą jezdnie Kasprowicza tak daleko od starej jezdni? Gdyby wybudowano ją bliżej starej jezdni wtedy i przystanek nie byłby tak uciążliwy dla mieszkańców okolicznych bloków. Niestety wśród urzędników brakuje wyobraźni.

# iwcia52

16.12.2009 20:26

Dokładnie tak .Zgadza się najgorsze jest to że właśnie takie zdanie ma większość ale nic z tym nikt nie robi .Ja alarmowałam do spółdzilni ww.bloku i,P.Prezes obiecała że będzie myśleć na temat więc czekamy.Na co? któż to wie bo o przeniesieniu przystanku to pewnie można pomażyć. A ten pas ,,zieleni" między ulicami to poronione że nie wspomnę o 100-kach samochodów które wdlóż bloków mogly by znaleść miejscę na przypuszczalnie pobudowanych eko.miejscach parkingowych a jezdnie bliżej siebie jak P.nadmienił.Napisałam też do gazety Echo do działu problemów i nikt nawet nie wysilił się na jkąkolwiek odpowiedż co z tym ewentualnie można by zrobić. Do Bani to wszystko po 40- latach mieszkania w dość przyjemnej okolicy taki przewrót niestety nie jest do przyjęcia .

REKLAMA

# cymes

23.01.2012 08:51

#iwcia52 napisał(a) 16.12.2009 20:26
Dokładnie tak .Zgadza się najgorsze jest to że właśnie takie zdanie ma większość ale nic z tym nikt nie robi .Ja alarmowałam do spółdzilni ww.bloku i,P.Prezes obiecała że będzie myśleć na temat więc czekamy.Na co? któż to wie bo o przeniesieniu przystanku to pewnie można pomażyć. A ten pas ,,zieleni" między ulicami to poronione że nie wspomnę o 100-kach samochodów które wdlóż bloków mogly by znaleść miejscę na przypuszczalnie pobudowanych eko.miejscach parkingowych a jezdnie bliżej siebie jak P.nadmienił.Napisałam też do gazety Echo do działu problemów i nikt nawet nie wysilił się na jkąkolwiek odpowiedż co z tym ewentualnie można by zrobić. Do Bani to wszystko po 40- latach mieszkania w dość przyjemnej okolicy taki przewrót niestety nie jest do przyjęcia .

Nie sądzę by coś udało się zmienić , ale próbować warto.http://Mieszkania na sprzedaż Kraków
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024