REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Mieszkanie na przystanku

# iwcia52

06.12.2009 00:25

Kasprowcza 86- jak można zafundować ludziom przystanek prawie w pokoju najbliższe okno to oodległość ok.6m. 8 linni dziennych i 3 nocne.Przymusowe pobudki ok 4-5 rano z powodu rozpoczynającego pracę MZA i tak do późnych godzin nocnych .Warkot silników i pisk hamulcy wdziera się do mieszkań nie tylko tych z oknami bespośrednio na przystanek ale też do mieszkań obocznych pnieważ kumuluje się w studni powtałej po wybudowaniu bloku Przy Agorze 28 .i nikt nikogo o nic nie pyta robią co chcą i jak im pasuje a Ty to zamknij okno i kiś się bo warkot nie daje spokoju we własnym domu na dodatek kurzy się do mieszkań jak cholera. Za chwile nowa trasa i powstający most zwiększy natężenie ruchu w tej okolicy będziemy mieli Marszałkowską a czy ktoś prosił się o to? Metro miało zminimalizować ilość transportu naziemnego ale tak nie jest linii autobusowych wcale nie ubyło. I jeśli już to może ekrany postawić ale nie.Dlaczego na innych dzielnicach na równi z budową trasy odrazu stawia się ekrany gdzie do mieszkań jest spora odległość np.Powstańców Śląskich odcinek do Górczewskiej.Wszędzie tylko nie tu - tu stawia się przystanek pod oknem i jest ,,extra". Zielone Bielany stają się kupą asfaltu,betonu, ot cywilizacja- dziadostwo i tyle.

# Rafał

15.12.2009 20:58

Mnie dziwi coś innego. Po co było budować drugą jezdnie Kasprowicza tak daleko od starej jezdni? Gdyby wybudowano ją bliżej starej jezdni wtedy i przystanek nie byłby tak uciążliwy dla mieszkańców okolicznych bloków. Niestety wśród urzędników brakuje wyobraźni.

# iwcia52

16.12.2009 20:26

Dokładnie tak .Zgadza się najgorsze jest to że właśnie takie zdanie ma większość ale nic z tym nikt nie robi .Ja alarmowałam do spółdzilni ww.bloku i,P.Prezes obiecała że będzie myśleć na temat więc czekamy.Na co? któż to wie bo o przeniesieniu przystanku to pewnie można pomażyć. A ten pas ,,zieleni" między ulicami to poronione że nie wspomnę o 100-kach samochodów które wdlóż bloków mogly by znaleść miejscę na przypuszczalnie pobudowanych eko.miejscach parkingowych a jezdnie bliżej siebie jak P.nadmienił.Napisałam też do gazety Echo do działu problemów i nikt nawet nie wysilił się na jkąkolwiek odpowiedż co z tym ewentualnie można by zrobić. Do Bani to wszystko po 40- latach mieszkania w dość przyjemnej okolicy taki przewrót niestety nie jest do przyjęcia .

REKLAMA

# cymes

23.01.2012 08:51

#iwcia52 napisał(a) 16.12.2009 20:26
Dokładnie tak .Zgadza się najgorsze jest to że właśnie takie zdanie ma większość ale nic z tym nikt nie robi .Ja alarmowałam do spółdzilni ww.bloku i,P.Prezes obiecała że będzie myśleć na temat więc czekamy.Na co? któż to wie bo o przeniesieniu przystanku to pewnie można pomażyć. A ten pas ,,zieleni" między ulicami to poronione że nie wspomnę o 100-kach samochodów które wdlóż bloków mogly by znaleść miejscę na przypuszczalnie pobudowanych eko.miejscach parkingowych a jezdnie bliżej siebie jak P.nadmienił.Napisałam też do gazety Echo do działu problemów i nikt nawet nie wysilił się na jkąkolwiek odpowiedż co z tym ewentualnie można by zrobić. Do Bani to wszystko po 40- latach mieszkania w dość przyjemnej okolicy taki przewrót niestety nie jest do przyjęcia .

Nie sądzę by coś udało się zmienić , ale próbować warto.http://Mieszkania na sprzedaż Kraków
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA