REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

miejsce relaksu

# alinka

23.11.2016 13:48

Dzien dobry, szukam w warszawie miejsca w którym mogłabym zamknąć oczy i nie myśleć o codzienności.

# meryk

24.11.2016 17:04

grota solna albo spa to najlepsze rozwiazanie

# Luzak8989

09.02.2017 13:18

Jeśli o mnie chodzi to... preferuję własne mieszkanie, jakieś http://www.browar-amber.pl/pl/ i relaksacyjną muzyczkę :D

REKLAMA

# Marina

10.02.2017 08:37

Nie ma lepszego odpoczynku niż relaksacyjny masaż w Relaksownia Day SPA. Godzina w tym niezwykłym miejscu na pewno pozwoli Ci oderwać się od codziennych trosk. Mnie pomaga zawsze. Zobacz sobie http://relaksownia.com.pl/masaze/ - na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

# yola

21.02.2017 14:59

hm a może skoro już spa, to w Paradizzo? Chodzę tam co prawda tylko na mani i masaż twarzy, ale mają świetną ofertę masaży to chyba najbardziej releksujace

# Nati

24.02.2017 10:58

Ja się relaksuję najbardziej kiedy wyjdę gdzieś ze znajomymi. Właśnie w tym tygodniu mamy zamiar iść do włoskiej restauracji Trattoria il Successo i czytając wiele pozytywnych opinii jestem bardzo ciekawa jak tam jest. Podobno jedna z lepszych włoskich restauracji w Warszawie.

REKLAMA

 monika85

24.02.2017 11:27

Rownież szukam czegoś takiego :D

# alinka

27.02.2017 14:27

hmm te masaże to może być dobry pomysł

# filip11

28.02.2017 11:11

sałyszałem o tej restauracji Trattoria il Successo od znajomych, że faktycznie mają bardzo dobre jedzenie, jednak ja przyznam się szczerze jeszcze tam nie byłam, cóż trzeba nadrobić. Nati daj znać jak było jestem ciekawy.

REKLAMA

# kaczyńsk_a

28.02.2017 18:54

jak na strefę relaksu to tylko i wyłacznie jakieś przyjemne miejsce z masażem albo spa, możesz spróbować w Paradizzo :)

 Porcelanka

28.02.2017 22:36

A ja jednak wybrałabym sie poza Warszawę - wtedy dopiero oderwiemy się od codzienności. Jakieś SPA albo zaciszny hotel z dobrą restauracją - np. coś w http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/pl-PL/hotel.html

# Rudy

08.11.2017 12:29

Fajnie możesz zrelaksowac się w Teatrze :) Bardzo sympatyczne miejsce, a najlepiej w Teatrze Wielkim Opera Narodowa. Dla mnie to jest najlepszy relaks.
Obok jest też Bar&Restauracja Bubbles z pyszną kuchnią. Palce lizać! Do tego bardzo fajny szampański klimat, w sam raz na kolację po Teatrze :) Bardzo lubię to miejsce. Mają też szampny z całego świata, równie pyszne. Po prostu niebo w gębie :)
Takie połączenie polecam.

REKLAMA

# morswinkielecki

08.11.2017 13:13

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy