REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Medycyna estetyczna Warszawa

04.12.2019 08:26 #Agnieszka11
Jakie zabiegi faktycznie odmładzają o 5-10 lat najlepiej? Nie chodzi o pieniądze, tylko o efektywność przede wszystkim, ale jakoś nie jestem w stanie się zdecydować. Z wypełniaczy wolałabym chwilowo zrezygnować i szukam alternatywy.
04.12.2019 08:46 #mickey22
dobry sex, wszystkie inne proponowane zabiegi i są krótkotrwałe i poźniej jeszcze cię postarzą !!!!!!!!!
zaraz pewnie odpiszesz sobie sama, reklamując jakiś syfiasty zabieg w super klinice , buahahhahahahah
06.12.2019 14:42 #wera
Jestem trochę po 50 i postanowiłam coś zrobić z wyglądem. Dwa lata temu się rozwiodłam i tak jakoś się zaniedbałam. Z polecenia trafiłam na www.teambeauty.pl/ulthera-deep-see i zabieg okazał się kluczowy. Mam młodszą twarz o ponad 10 lat bym powiedziała. Żadnego okresu przejściowego. Od razu wyniki się pojawiają. Praktycznie całą twarz ci modeluje.
10.12.2019 05:51 #Kaja
Polecam umówić się na wizytę kontrolną w Belldermie na Pradze-Południe - w internecie lepiej nie pytać osób, które mogą wiedzieć tylko z autopsji albo kij wie skąd. Ewentualnie zapytaj lekarza w internecie, ale w Warszawie poleciłabym tobie tą klinikę
11.12.2019 15:00 #Zena
Hej. O różnych zabiegach możesz przeczytać na przykład tutaj . To niby strona jakiejś kliniki z Wrocławia, ale mają bardzo szczegółowo opisaną ofertę i można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć przed podjęciem decyzji.
REKLAMA
11.12.2019 16:00 #baśka77
prowadzę gabinet kosmetyczny w Warszawie i dzięki wysokiej jakości sprzętowi (fotele i leżanki) oraz za pomocą urządzenia The Epi Lab marki BiNatural bardzo dobrze kręci się mój interes, mam wiele klientek i klientów, stale się rozwijam i mam nadzieje, że będzie tak dalej!
15.12.2019 04:40 #krypinka
Ja polecam podobnie jak Kaja Belldermę na Gocławiu(Praga-Południe). To bardzo profesjonalna klinika i mają rewelacyjne ceny jak patrzymy na jakość wykonywanych zabiegów i realia cenowe w Warszawie
01.01.2020 23:47 #generalka
ja z kolei mogę polecić Beauty Kingdom w Sarmackiej :) mega profesjonalna placówka, super personel. No podejście do pacjentów na 5 z plusem! Chodzę do nich już od jakiegoś czasu i mam za sobą m.in mezoterapię. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu usług jakie oferują.
15.01.2020 18:05 #lostii
#krypinka napisał(a) 15.12.2019 04:40

Ja polecam podobnie jak Kaja Belldermę na Gocławiu(Praga-Południe). To bardzo profesjonalna klinika i mają rewelacyjne ceny jak patrzymy na jakość wykonywanych zabiegów i realia cenowe w Warszawie
Hej, noo więc rozmawiałam z panią dr, umówiłyśmy się na zabieg. Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Jest miła i brzmi bardzo profesjonalnie. Mam nadzieje, że wszystko się uda. Pozdrawiam i dzięki za polecenie :)
19.01.2020 16:08 #Babulec
ja mogę polecić doktora Andrzeja Kępę Dr Kępa facebook i zabieg laserem odmładzający skórę u mnie efekt świetny mam 42 lata a wyglądam na 32 naprawdę wiele osób mi to mówi :)
21.01.2020 17:31 #ladonna
Ja chodzę do dra Migały z Kliniki Sfera i zdecydowanie mogę zarekomendować to miejsce i tego pana doktora. Przede wszystkim jest to bardzo pomocny, uśmiechnięty człowiek, który zna się doskonale na swoim fachu, potrafi idealnie i trafnie dobrać zabieg do potrzeb danej skóry.
27.01.2020 23:17 #goniaaaa
Klinika Demeter na Białostockiej - są bezkonkurencyjni. Zarówno jeśli chodzi o ofertę, ceny czy zespół lekarzy to nie mają sobie równych.
29.01.2020 12:22 klaro
ja też jestem zachwycona efektami, jakie można mieć dzięki zabiegom medycyny estetycznej. sama skorzystałam już z kilku a teraz jestem zapisana na ten metoda fue robot artas - już nie mogę się doczeać efektów
17.03.2020 17:31 #dzasta
dla mnie nie ma lepszej kliniki medycyny estetycznej od Radzikowska Clinic. Mają tam świetnych specjalistów i z szacunkiem traktują swoich pacjentów. Umów się do nich na wizytę i oni już ci dobiorą odpowiedni zabieg odmładzający :) chodzi o to że takie rzeczy to powinno się dobierać indywidualnie w oparciu o kondycję skóry itp.
20.03.2020 17:50 #dagmara77
Mogę polecić z mojego doświadczenia Klinikę Sfera u dra Krzysztofa Migałę. Bardzo dobry specjalista, któremu można zaufać. Moim zdaniem to jest ekspert z zakresu medycyny estetycznej, a na dodatek ze świetnym podejściem do pacjentów. Przekonałam się o tym na własnej skórze:) Na stronie kliniki http://klinikasfera.pl/ znajdziecie kompletną listę usług i ceny.
REKLAMA
31.03.2020 15:05 #kasia87
Ja mogę polecić dr Barbare Jerschinę :) Pracuje w Klinice La Perla. Byłam tam już wiele razy i za każdym razem wychodziłam tak samo zadowolona :)
31.03.2020 16:31 #Marcela75
Ja uważam, że czasami warto gdzieś jechać dalej i mieć pewność, ze wszystko zostanie wykonane prawidłowo - np. kwasy. Są niebezpieczne w rękach nieodpowiednich osób. NK Beauty Instytut Medycyny Estetycznej i SPA - ja wiem, że to nie warszawa (Mszana Dolna) http:// www.nkbeauty.pl/ - podaje link jakby ktoś szukał - ale oferują np. zabiegi z retinolem i o kurczę, jakie są efekty! Żałuje, że tak późno się dowiedziałam! Poczytajcie, nawet dla samej wiedzy, strona jest tak świetnie prowadzona, że można się nawet nie co podszkolić!
31.03.2020 23:50 #ninoczka77
Hello, jak już jesteśmy przy wyglądzie to powiedzcie mi gdzie chodzicie do fryzjera? Jak już minie ta wredna pandemia to zamierzam sie wybrac na keratynowe prostowanie włosów w Magii Blondu
08.06.2020 13:15 wichurska
Jeśli chodzi mezoterapię igłową i inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to lubię chodzić do centrum https://medyk-kolo.pl/ gdzie zatrudniają szanowanych specjalistów znających się na rzeczy. Świetne, nowoczesne miejsce i skuteczne efekty.
12.06.2020 20:02 #Malgodia
Ja bardzo polecam dr Aleksandre Busch. Byłam u niej kilka razy i nie dość że naprawdę zna się na tym co robi ciągle się doszkala to jeszcze jest ekstra kobieta u której czas spędzony to sama przyjemność ;) nie znam osoby która była by niezadowolona.
22.06.2020 19:08 #gabriellaa
Są różne takie zabiegi. Moim zdaniem najlepiej jest umówić się na konsultację u lekarza medycyny estetycznej, który bez problemu dobierze coś do Twoich indywidualnych potrzeb i do kondycji skóry. Ja Ci polecam dra Migałę z Kliniki Sfera http://klinikasfera.pl/, to świetny i doświadczony specjalista w tym zakresie.
30.06.2020 12:34 #Milena37
regularnie chodzę na różne zabiegi do warszawskiej kliniki Estetica Nova, robię tam botox, wypełniam usta, przede mną ostatni zabieg kriolipolizy, bo strasznie przeszkadzały mi boczki i efekty są mega, co prawda jestem bardzo aktywna fizycznie, ale jakoś tych boczków nie mogłam zgubić, a po krio jak ręką odjął! jak na zabiegi z medycyny estetycznej to tylko do dr Rybickiej.
29.07.2020 14:27 #Magggie77
Masaż Kobido! Bezinwazyjny a działa po prostu cuda, i frajda mega bo cały stres odchodzii (normalnie az to czuc jak sie miesnie twarzy rozluzniaja), ja byłam w gabinecie Bellderma na Gocławiu i było super, przede wszystkim polecam iść po lub przed jakimś stresującym dniem, aż inaczej się żyje!
01.08.2020 19:33 #Anett
#Magggie77 napisał(a) 29.07.2020 14:27

Masaż Kobido! Bezinwazyjny a działa po prostu cuda, i frajda mega bo cały stres odchodzii (normalnie az to czuc jak sie miesnie twarzy rozluzniaja), ja byłam w gabinecie Bellderma na Gocławiu i było super, przede wszystkim polecam iść po lub przed jakimś stresującym dniem, aż inaczej się żyje!
Gdzie to dokłądnie jest? Możesz powiedzieć ile trwa ten zabieg? Czy są efekty od razu?
02.08.2020 12:33 #Magggie77
Gdzie to dokłądnie jest? Możesz powiedzieć ile trwa ten zabieg? Czy są efekty od razu?

Na Gocławiu na Umińskiego, jak sobi wpiszesz to wyskoczy. Pierwszy efekt to taki typowy wow, jest widoczna poprawa skóry no ale wiadomo, zabieg trzeba powtarzać co by były trwałe efekty. Jednym slowem: tak już po pierwszym zabuegu działa. Relaks super, gra muzyczka, świeczki się palą, bardzo relaksujące i odstresowujące, całość koło chyba godzinki trwa, dają Ci kapciuszki i takie cos do przykrycia zebys sobie swobodnie leżała i czuła się komforotowo. Gabinet bardzo przyjemny, sterylny, higieczny, estetyczny. Ja będę sobie chodzić tak raz w miesiącu bo na tyle mogę sobie pozwolić ale podobono to już spoko krok. Nie mogę się doczzekać znów tego relaksu:)
07.08.2020 09:43 #dziewczyna
U nas jest wiele placówek medycznych, ale czy w Magicznej Klinice była któraś z pań? Dla przypomnienia to ich strona: www.magicznaklinika.pl . zastanawiam się nad wykupieniem komuś zabiegu na dolinę łez, ale że sama nie mam doświadczeń, to właśnie Was proszę o wskazówki, polecenia...
17.08.2020 18:31 #jolacina
hej, jaka tam ze mnie pani ;) Jola jestem. Wiesz co, odwiedziłam tę magiczną, byłam na mezoterapii, jaką mąż mi na urodziny wykupił. Muszę Ci powiedzieć, że czułam się świetnie, tam jest tak miło, a przecież stresowałam sie jak nie wiem co. krzyczałam nawet na męża, że po co mi tam coś wykupował, a po zagojeniu ran zmieniłam zdanie. efekt widoczny od razu, fajnie wyglądała moja skóra. Niedługo idę na II sesję.
17.08.2020 20:45 #agnessa
Klinika Sfera, dr Migała - tyle w temacie zabiegów medycyny estetycznej w Warszawie. Chodzę od kilku lat do doktora, cenię go za zmysł estetyczny oraz za wiedzę i praktyczne umiejętności. Z perspektywy dłuższego leczenia mogę tylko polecić.
19.08.2020 16:39 #dziewczyna
No cześć, Jola. To skoro tak mówisz, to ja się chyba też na to porwę. Ogólnie mam wrażenie, że już na mnie czas, że muszę o siebie zadbać. Ale ciągle jakoś mi tak nie idzie, nie wiem, czemu. Z tą doliną łez i cieniami to największy problem mam właśnie.
26.08.2020 22:00 #jolacina
Idź, nie zawiedziesz się. U mnie jeszcze wyskoczył termin na dodatkowy lifting u pani Drawienko, w końcu odmłodzenia nigdy nie za dużo. Życzę Ci pozytywnych efektów i zadowolenia z tego właśnie. Także powodzenia. Na pewno będzie wszystko dobrze, u mnie się wszystko zwykle słabo goi, ale nie tym razem.
20.09.2020 17:05 #AniaWar
Polecam dobrą medycynę estetyczną ze Szczecina, która oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologi estetycznej.
21.09.2020 22:51 #weronikaaa
Ja chodzę do Sfery. Ostatnio dr zaproponował mi zabieg składający się z 59 składników, to koktajl na twarz zwany przez doktora Migałę jako "bomba", efekt WOW murowany, byłam pod wielkim wrażeniem i polecam się o niego podpytać :)
22.09.2020 08:00 #magda870
Z Waszych opinii zdecydowałam się na nici PDO w Magicznej Klinice. Po pierwszych konsultacjach jestem po prostu zachwycona! W końcu ktoś zajął się mną w odpowiedni sposób, na czym bardzo mi zależało. Wszystkie informacje zostały mi przekazane, aby wiedziała, co i jak.
23.09.2020 08:47 #DorotkaKa
Jeżeli szukasz dobrych http://medycynaestetycznawarszawa.com.pl to warto wybrać się do jakieś renomowaniej klinik medycyny estetycznej.
23.09.2020 08:49 #DorotkaKa
Jeżeli szukasz dobrych to warto wybrać się do jakieś renomowanej klinik medycyny estetycznej w Warszawie
30.09.2020 02:51 #truśka
Chcąc zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej, wcześniej warto byłoby zaopatrzyć się w Octenicare. To krem mający działanie łagodzące, regenerujące i nawilżające. Skóra po każdym zabiegu wymaga szczególnej opieki, a ten krem jest w stanie jej ją zapewnić.
01.10.2020 07:40 #magda870
Medycyna estetyczna daje nam dzisiaj bardzo fajne efekty, więc jak najbardziej można skorzystać z takich zabiegów. Ja akurat polecam sprawdzić wspomnianą już Magiczną Klinikę, ponieważ u nich możecie liczyć na najlepsze efekty. Ja wykonywałam u nich zabieg niciami PDO.
21.10.2020 20:46 #Luda
Ja chodzę do Akademia Medycyny Estetycznej na Ursynowie na Cynamonowej. Jeśli nie chcesz wypełniaczy to według mnie dobrym rozwiązaniem będzie jakiś zabieg związany z rewitalizacją skóry, np. skinbooster albo osocze bogatopłytkowe. Robiłam oba i wyraźnie poprawiły kondycję mojej skóry, jest znacznie bardziej ujedrniona, nawilżona, wygląda na młodszą ;)
22.10.2020 22:04 #gummy345
Robiłam zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Klinice Sfera u dra Migały, https://www.klinikasfera.pl/ Polecam to miejsce, świetna atmosfera, bardzo przyjazna. Z efektów zabiegów jestem oczywiście bardzo zadowolona :)
24.10.2020 09:06 #Nogsia9
Zdecydowanie mogę też polecić Akademię Medycyny Estetycznej na Ursynowie, w której wykonywałam zabieg odmładzania okolicy oczu. To miejsce z wyjątkową opieką, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Pani doktor Szczepańska u której byłam poświęciła mi sporo czasu na konsultacje, wszystko cierpliwie tłumacząc.

295/4826 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA