REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Med24, czy ktoś korzystał?

# julax

24.04.2023 13:11

Hej kochani czy ktoś z was korzystał może z Med24 i może podzielić się wrażeniami? Chciałabym sobie tym sposobem przedłużać swoje leki na tarczycę bo nie ukrywam że wizyta u specjalisty co miesiąc to spory koszt, a tu znacznie mniej chcą za przedłużenie recepty :)

# nossy

26.04.2023 11:56

No ja polecam bo korzystam regularnie czy to z ewizyt czy z przedłużania recept. Jedyn z czego nie korzystałam to z L4 ale to wiadomo od lekarza zależy czy ci wystawi.

# mańka

27.04.2023 10:34

No tak bo jakby każdemu wystawiali to wiadomo że to podejrzane. Dobrze że jednak tak nie robią i sprawdzają, czy komuś się należy l4, czy nie :)

REKLAMA

# lontek

04.05.2023 10:45

Dziękuję bardzo za opinie,ściągnę sobie ich apkę i przetestuję tym bardziej że widziałam że pierwsza wizyta jest taniej to za dużo nie tracę w razie W

# Kidson

17.08.2023 15:34

Korzystam regularnie od kilku miesiecy, bez problemu lekarz wystawia jak przesle sie dokumentacje medyczna ktora pokazuje że wczesniej lekarz zalecil dany lek - nie moze byc starsza niz 12 miesiecy. Dzieki temu nie place 250 zl za wizyte u dermatologa ;)
#julax napisał(a) 24.04.2023 13:11
Hej kochani czy ktoś z was korzystał może z Med24 i może podzielić się wrażeniami? Chciałabym sobie tym sposobem przedłużać swoje leki na tarczycę bo nie ukrywam że wizyta u specjalisty co miesiąc to spory koszt, a tu znacznie mniej chcą za przedłużenie recepty :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA