REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Meble kuchenne na wymiar

# Kamill

15.07.2020 14:00

Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar i do tego jakieś zabudowane systemy mebli do mieszkania i tak się zastanawiam kogo tutaj ewentualnie warto wybrać, ktoś zajmuje się robieniem takich mebli i będzie w stanie dobre propozycje mi zaoferować. Jak macie kogoś sprawdzonego, po kogo będzie warto sięgnąć to dajcie namiar.

# Pawełek

20.07.2020 13:27

Możesz zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę www.LUVIOmeble.pl z Warszawy. Robią meble na zamówienie i z tego co wiem to właśnie bardzo często również nowoczesne projekty różnego rodzaju więc wydaje mi się, że to faktycznie może być dobra opcja, na którą warto będzie zwrócić uwagę.

# Olox

07.08.2020 07:06

Meble na wymiar, szczególnie do kuchni, to najlepsze wyjście. Spersonalizowane, dopasowane do gustu i potrzeb :) Polecam w tej kwestii firmę Fraktal.

REKLAMA

# garlicki

12.08.2020 15:02

Tutaj znalazłem ostatnio całkiem ciekawe rozwiązanie jakim są http://www.mebleada.pl/sklep/meble-kuchenne.html - można je dopasować do oczekiwanego wymiaru i jakościowo też niczego sobie to po złożeniu wygląda.

# Olena K

30.08.2020 16:24

Polecę biuro projektowe ORION (ul. Instalatorów), moim zdaniem mają atrakcyjną ofertę cenową. A jakość bdb!

 sedro

11.01.2024 08:31

Zobaczcie https://tomekbaran.pl/zalety-stylowych-drewnianych-kredensow/ duży wybór.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe