REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA

Meble kuchenne na wymiar Warszawa

21.01.2016 12:59 Dick
Zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnię! U nas jest to łatwe. Nasza firma oferuje meble kuchenne na wymiar dla wszystkich. Dokonujemy darmowego pomiaru i wyceny. Otrzymasz także darmową wizualizację. W cenie usługi zawarty jest montaż a bezpieczeństwo całości zapewnia dożywotnia gwarancja. Firma Meble Castanea to kuchnie na zamówienie. Oprócz mebli kuchennych firma oferuje także meble biurowe, meble dziecięce oraz zabudowy szaf. Zaufało nam już wielu. Zaufaj i Ty. Skontaktuj się z nami.
21.03.2016 16:20 #Joanna Projaktantka
Ładne te kuchnie, co sądzicie o meblach włoskich? klik
19.04.2016 10:44 #anka763
ja kupowałam gotowe
19.04.2016 10:44 #paulina83745
A ja postawiłam na meble na wymiar ;)
19.04.2016 18:29 transsat
Tu masz fajne meble: http://jfm-furniture.pl/meble-kuchenne - dużo ciekawych realizacji.
wpis modyfikowany 1 raz, 19.04.2016 18:35 
17.05.2016 09:28 julia_m
Też jestem za meblami na wymiar :) Całkiem niedawno, bo rok temu, urządzaliśmy naszą kuchnię. To dosyć małe pomieszczenie, dlatego nie chcieliśmy decydować się na kupno gotowych mebli, niby było to możliwe, ale nie chcieliśmy "zagracać" tego pomieszczenia - woleliśmy w pełni dostosować kuchnię, po to, by dobrze zagospodarować każdy jej centymetr. Pewnie osoby, które tak jak ja mają małe mieszkania, wiedzą o czym mówię :). Projektem oraz realizacją mebli kuchennych zajęło się studio z sieci Max Kuchnie. Efekt końcowy był dla nas sporym zaskoczeniem, bo nie sądziliśmy, że mała kuchnia może być tak praktyczna i przestronna, dlatego jak najbardziej mogę ich polecić! :)
25.05.2016 16:13 #mrkoiuo
Ładne meble do kuchni zaprojektowała i wyprodukowała mi pod wymiar firma Kulenty z Gąsior (kulenty.pl). Samo projektowanie jest bezpłatne, bez jakichkolwiek zobowiązań. Mają jakiś dobry system komputerowy do wizualizacji, także można się w najmniejszych szczegółach zapoznać z przyszłym wyglądem pomieszczenia już z meblami. To pozwala na świadome zakupy, a nie kupowanie kota w worku.
29.05.2016 20:05 Adrian_nek
Ja proponuję najpierw zaprojektować kuchnię. http://perfectspace.pl/realizacje/ mają wiele ciekawych propozycji i na pewno kuchnia będzie idealnie wymierzona. Sam z nich korzystałem przy urządzaniu mieszkania.
REKLAMA
06.06.2016 00:05 #ejtka
Ja mam meble kupowane w Agacie, dobrałam je tak, że wyglądają jak robione na zamówienie :)
06.06.2016 08:33 natalia.r
U mnie też spisują się meble na wymiar ;)
13.07.2016 09:48 #olka734
@julia_m - a jak cenowo? w porządku? bo przejrzałam w ich galerii kilka realizacji i podobają mi się :) Napisałam Ci wiadomość na PW :)
24.08.2016 18:02 #kronczo
Nam meble kuchenne robiła firma http://hld.com.pl/ . Inaczej niż na wymiar się nie dało, mamy bardzo nietypowe pomieszczenie. Z efektu jestem zadowolona także polecam
26.08.2016 11:33 #Jakoe
A co powiecie na blaty kuchenne warszawa w aranżacji kuchni?
26.08.2016 13:47 #Herman-kuchnie.pl
Projektujemy, produkujemy i montujemy meble kuchenne na indywidualne zamówienie. Kuchnie które dla Państwa wykonujemy w pełni wykorzystują dedykowaną dla nich przestrzeń przy zachowaniu funkcjonalności i estetyki. Oferujemy kompleksową usługę która rozpoczyna się pomiarem, konsultacją i przygotowaniem projektów koncepcyjnych, a kończy odbiorem kuchni przez zleceniodawcę. Zapraszamy.

Kuchnie na wymiar Warszawa
11.03.2017 11:29 MarekGTI
Ciekawą ofertą jest też salon meblowy (kuchnie) z Jabłonny.
Kuchnie na wymiar
21.03.2017 19:56 #markizaM
Co prawda nie na wymiar, ale takie piękne, że warto wziąć pod uwagę :) https://www.italmeblewarszawa.pl/ Fajne, nowoczesne, designerskie, można wyczaić cudeńka.
29.03.2017 17:20 #buczek29
Jeśli chodzi o kuchnie Warszawa, to firma Qchnie.pl robi świetne meble. Znają się na tym fachu :) Na meble ich produkcji są 3 lata gwarancji.
30.03.2017 15:35 #MagdaF
Świetne kuchnie ma wymiar robi Bis Meble, wiemy bo mamy kuchnię od nich :) Maja solidne materiały i dobrych wykonawców, bo kuchnia jest świetnie dopasowana, bardzo funkcjonalna, o taką nam chodziło.
REKLAMA
12.06.2017 15:33 #Julia
My zamowilismy meble na wymiar z domuskuchnie.pl wybralismy kuchnie nowoczesna, bardzo solidne wykonanie, nie ma w ogole co porownywac do sieciowek.
04.07.2017 09:22 #ukss
Jest taki sklep meblowy jak Mebel Partner, u nich bym poszukał. Sprzedają stacjonarnie w Kępnie, ale można też internetowo przez stronę mebel-partner.pl zamawiać. Dużo świetnych krzeseł i foteli zwłaszcza. Jeśli ktoś potrzebuje rzeczy do jadalni, restauracji, tego typu miejsc to tutaj znajdzie designerskie rzeczy.
11.07.2017 13:25 #megusia
OK, ale jeśli chodzi o meble na wymiar, to jednak lepiej działać z firmą, która fizycznie może się pojawić w domu, wymierzyć, zaprojektować i zaproponować dobrane indywidualnie do danego wnętrza rozwiązania. U nas meble kuchenne robiła firma Qchnie.pl, można sobie zobaczyć, jakie mają realizacje na swoim koncie na ich stronce http://meblowanie.com.pl/.
11.07.2017 16:04 #marita
Jeżeli ma być oryginalnie to koniecznie zajrzyjcie do salonu Agaty Tam znajdziecie mnóstwo propozycji mebli i dodatków, które możecie zakupić. Wszystko w różnym stylu :)
25.09.2017 21:35 #artek
Zgadzam się, Bis Meble są rzeczywiście dobrą firmą. Wykonali dla nas piękne meble, bardzo solidne i funkcjonalne no i dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy. Bez porównania są lepsze od gotowych, to zupełnie inna jakość.
25.09.2017 21:35 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
08.11.2017 10:32 #milos
Przy meblach kuchennych od razu ważna jest elektryka itd, ja jak remontowałam dom z mężem to wymieniłam wszystko, nawet taką fajną ekpię od elektryki mam alltech z Zielonej Góry, mega profesjonalna i zaufana.
08.11.2017 11:04 #morswinkielecki
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
09.11.2017 14:31 AleksWoj
Meble na wymiar kuchenne ja polecam ale z Bydgoszczy bardzo dobra firma jest http://www.salonkomandor.pl/68-kuchnia
09.11.2017 14:46 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
26.03.2018 15:36 #mikiii
Mogę podpowiedzieć producenta u którego ja zamawiałem czyli Meble Janas z Twardogóry. Projektują, produkują, dowiozą, zamontują, także pełna kompleksowa oferta. Przy projektowaniu na bieżąco mogłem wprowadzać poprawki ,zmieniać, dopóki projekt oczywiście już przeze mnie zaakceptowany nie trafił do produkcji ;)
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
29.08.2018 11:55 Darful
Śmiało możecie skorzystać z usług SZAF-MIX
Warto zadzwonić i popytać,zapewniam że odbierze pan Lucjan który zaproponuje bezpłatną wycenę!
W ofercie mają meble na wymiar,z tego co wiem robią głownie szafy...
Do naszego zlecenia,można powiedzieć że podeszli indywidualnie i to się chwali ;)
30.08.2018 22:25 #kaśka72
My zamawialiśmy meble do kuchni w tej firmie http://meblowanie.com.pl/, kontakt dostałam z polecenia i bardzo się cieszę, bo wiem jak o dobrych fachowców, a tu trafili mi się najlepsi :)
17.10.2018 09:52 EwelinaBudzynska
Ja mogę polecić meble kuchenne na wymiar w Warszawie od http://www.meblecastanea.pl/referencje/ Naprawdę warto skorzystać z ch oferty - profesjonalizm wykonania i wysoka jakość. Potwierdzają to dobre opnie, polecam!
08.04.2019 14:08 #Klient
Nie polecam Szafa Gra Pana M.. Pieniądze wyrzucone w błoto- meble się uginają, kolory frontów są różne, szafki się nie domykają lub się nie otwierają. Niesolidne wykonanie mebli, zamiast regulacji stosowane są podkładki- multum dziur wykonanych z braku pomysłu jak inaczej wyregulować niedomykającą się szafkę. Przycinane fronty lakierowane- nierówne, zaczepiające o inne, co powoduje problemy z otwieraniem, blaty klejone ręcznie, przez co są spuchnięte.
17.04.2019 22:01 #kajka
Sprawdź sobie ofertę KDK Home, oni zaprojektują Ci kuchnię i ją umeblują. Na stronie https://kdk-design.pl/ znajdziesz więcej informacji i też portfolio. Jak dla mnie to świetne połączenie - kompleksowa usługa. :)
24.04.2019 09:40 #Musiek
My zastanawiamy się jeszcze nad zakupem takich mebli kalwaryjskich kuchennych. Widzieliście już może ich ofertę? Jak Wam się podoba?
29.04.2019 03:07 #Furman
Meble na wymiar w Warszawie i okolicach to najlepiej u http://szafynawymiar.waw.pl Jak zadzwonisz to Pan Lucjan odbiera telefony, spotyka się, wykonuje projekt i wycenę. Zawsze doradzi i pomoże. Montażem zajmuje się zespół składający się z 2 osób. Zawsze sprzątają po zakończonej pracy bardzo dokładnie.
12.05.2019 11:50 #gosia
Mamy kuchnie z Home Concept, robioną na wymiar. Jest pięknie i jest praktycznie, warto oszukać inspiracji w salonach Divani i Emprojekt.
18.05.2019 14:41 #hania12
Zgadzam się z Gosią. W warszawskim HC jest salon emprojekt studio gdzie robią świetne meble na wymiar. Mam bardzo niewymiarowy salon i fachowcy z emprojektu dali jak najbardziej radę :) Piękny prosty design który stworzyłam z mężem już jest w naszym salonie od ponad tygodnia. Nie możemy wyjść z podziwu.
24.05.2019 20:08 #Wiosna
GŁosuje na Wisonę, wtedy może dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
31.05.2019 12:07 #maur80
Jeśli chcecie poza drewnianymi meblami wprowadzić do swojej kuchni elementy z kamienia to zajrzyjcie do https://lukstone.pl/ . Mają w ofercie piękne blaty grafitowe i kamienne - estetyczne i wytrzymałe! Z kamieniem kuchnia wygląda solidnie i nie trzeba się martwić, że np gorący garnek zniszczy nasz blat.
31.05.2019 16:17 #jasia
#hania12 napisał(a) 18.05.2019 14:41

Zgadzam się z Gosią. W warszawskim HC jest salon emprojekt studio gdzie robią świetne meble na wymiar. Mam bardzo niewymiarowy salon i fachowcy z emprojektu dali jak najbardziej radę :) Piękny prosty design który stworzyłam z mężem już jest w naszym salonie od ponad tygodnia. Nie możemy wyjść z podziwu.
A czy ceny adekwatne do jakości? Tyle firm oferuje meble na wymiar, że mi trochę cieżko się odnaleźć..
01.06.2019 14:19 #jaga123
Mamy kuchnię meble z firmy Wiór Płyt z Wyszkowa. Były robione na wymiar bo kuchnia nie typowa ale teraz przynajmniej wszystko jest na swoim miejscu.
25.06.2019 13:51 #Ryd
Ja polecam kontaktowanie się ze sprawdzonymi fachowcami, wtedy ma sens robienie mebli na wymiar, w przeciwnym wypadku to jednak jest po prostu strata czasu. Ja mam świetne mniemanie o http://orionmeble.pl/oferta, mają bardzo dobre poczucie gustu i spełniają oczekiwania klientów. Podoba mi się takze to że dużo mają też propozycji od siebie. No i terminowi są, a na to zwracam szczególna jednak uwagę. Polecam generalnie uważam, że bardzo dobry kontakt
12.07.2019 13:43 #Adas
Najlepiej kupic w stylu drewnianym, zresstza sami obczajcie tutaj
meble po taniosci
12.07.2019 14:00 #montyerowski
obczaj sobie swój pusty łeb, specu od szmaa.atławej reklamy
18.07.2019 12:20 #marekk
Oferta naprawdę bardzo dobra jeśli chodzi o meble, które znajdują się w sprzedaży na stronie luviomeble.pl/. Wykonują zarówno meble nowoczesne jak i propozycje jakichś nietypowych projektów we wnętrzach, które mają nietypowy charakter. Warto zajrzeć do oferty, skontaktować się z nimi pewnie coś interesującego będą w stanie dla Ciebie przygotować.
19.07.2019 12:27 Mars40
Ale czemu mielibyście korzystać z rozwiązań, które nie są dla Was najbardziej korzystne? Przecież nie ma to większego sensu. Jak dla mnie, powinniście sprawdzić raczej możliwości, jakie daje chociażby zastosowanie elegancko wyglądających frontów skandynawskich z http://fronty-skandynawskie.pl/. Cenowo wyjdzie Was to znacznie korzystniej, więc warto się nad tym zastanowić.
22.09.2019 21:47 #Aggga
nam meble kuchenne na wymiar zrealizowała firma Orion z ul. Instalatorów. Wykonanie pierwsza klasa. Wszystko fajnie zaprojektowali - tak z sensem, aby meble były nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Maksymalnie wykorzystali całą dostępną przestrzeń :) wyszło super!
27.09.2019 22:20 #Lizza
Najpiękniejsze meble do kuchni ma wymiar robi firma Tim Meble, jestem zadowoloną klientką :) Robią solidnie i dobrze, a do tego z pomysłem.
30.10.2019 21:44 #bigaro
bardzo dobrej jakości meble mają w Janas Meble, my mamy kuchnie właśnie od nich. Na pewno posłużą latahttp://www.meblejanas.eu/

208/3969 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM GARAŻ MUROWANY PRZY ULICY ŁABISZYŃSKIEJ 19 ,O POWIERZCHNI 16,1 M2,TEL 600 870 919

Grunt sprzedam
 Sprzedam niezabudowaną działkę o pow. 1724 m2 położoną we wsi Łajski k/Legionowa przy ul. Nowodworskiej. Wszystkie media. Atrakcyjna cena do uzgodnienia. Tel. 604 992 884.

Gastronomia
 Włoska kuchnia w Galerii Zegrzyńskiej w Legionowie, już wkrótce otwarcie Tutto Bene Pizzeria. Tutto Bene Pizzeria to rodzinny koncept stworzony przez pasjonatów włoskiej kuchni. To już druga, po warszawskiej Białołęce, restauracja, której nowoczesne loftowe wnętrze ma być miejscem spotkań młodych ludzi, wspólnych posiłków dla rodzin z dziećmi czy spędzenia czasu w gronie znajomych. "W gastronomii ważna jest dla nas jakość produktu, który serwujemy, ale też atmosfera, którą tworzymy. Dlatego w kuchni używamy oryginalnych włoskich produktów, a pizza wypalana będzie w piecu opalanym drewnem." - mówi Marcin Stryjecki, właściciel. "W tym rejonie, Legionowo Piaski, niewiele jest lokali gastronomicznych, w których można dobrze zjeść i miło spędzić czas. Mamy nadzieję, że uda nam się ożywić to miejsce i przyczynić się do rozwoju lokalnej infrastruktury" - dodaje Marcin Stryjecki.

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki na Twoje projekty. Jestem osobą fizyczną, która chce udzielać pożyczek (od 5 000 do 25 000 000 EUR) wszystkim osobom, które są w stanie spełnić warunki mojej oferty. Odsetki wynoszą 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciągu maksymalnie 48 godzin. E-mail: kimdescamper@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA