REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

marginesalia_idiotyczne

# anty MF

24.10.2004 11:41

Czy admin forum białołęckiego nie panuje nad postami ?
Czy nie żal wam jedynego forum które prężnie i konstruktywnie działało na stronach echa ?
Dlaczego jeden kretyn funkcjonujący pod dwoma, może trzema nickami rozwala całe forum a admin nic z tym nie robi ?

# abc

24.10.2004 13:44

To nie marginalia "przegoniły" stąd stałych bywalców, lecz im samym znacznie wcześniej wyczerpał sie repertuar. Duśka, Historyk, Kotka, Vladymir z żoną, Piotrek z Odkrytej i wielu innych przestało pisać na długo przed pojawieniem sie marginaliów. Sposób na marginalia to aktywny powrót dotychczasowych forumowiczów.

# wyjatkowy historyk

24.10.2004 20:00

Z mojej perspektywy wiecej szkody zrobił niejaki Mieszkaniec vel Wyborca swoim Cwierćinteligenctwem [to z uznania dla Jego intelektu] oraz kilku agresywnych gości, którzy wchodzili w dyskusje ich nie rozumiejąc. Marginalia [te prawdziwe i ich poprzednicy dodawali smaku swoim wyrafinowanym acz niekiedy belkotliwym stylem [ smaczku dyskusjom, nawet ciekawym dodatkiem były surrealistyczne {ze względu na miejsce} dyskusje o "bejach'. Myślę,ż forum się odrodzi... to kwestia czasu i jakiegoś generalizującego tematu.

REKLAMA

 Alf

24.10.2004 21:13

Sporo pomogłoby pokazywanie nr IP komputera w postach bez logowania na forum - wyszloby szydło z worka, kto to nadaje pod różnymi nickami...

# Mieszkaniec

25.10.2004 10:40

Podający się za "wyjątkowego historyka", prawisz mi komplementy twierdząc, że moja skromna postać mogła wywołać takie poruszenie. Musisz mieć jakieś problemy społeczno-przystosowawcze, bo już drugi raz się zdradzasz zmagania z własną samooceną, oceniając negatywnie innych. Kiedyś odszukałem wpisy Wyborcy, gdy padło na mnie podejrzenie, "że to ja". Nie byłbym zdolny/chętny do takiego wysiłku, biorąc pod uwagę ilość tekstu. Nie wspominając już o tematyce.
Jakie ciekawe przypadłości wykazuje garstka samozwańczych liderów nawet w tak małej grupie, jak gromadka forumowiczów: nakazywać, pilnować, cenzurować, oceniać, dominować. Przypominam, to jest forum, nie ambona.
A propos rzekomej absencji: sądzę, że to forum padło ofiarą nadmiaru samych znakomitych osobowości, przy niedoborze adoratorów.

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 17:04

Tak to jest forum a Wyborca był głupkiem. cieszę się,ze to nie Ty Mieszkańcu.

REKLAMA

# wyborca, ale nie głosujący

25.10.2004 17:14

O Historyku, przeginasz. Daj chociaż jeden przykład na głupotę Wyborcy. Sam swego czasu (po Twoich uwagach na temat Wyborcy) dokładnie przeczytałem kilka razy jego posty i poza tym, że był twoim adwersarzem (co samo w sobie mądre nie jest), żadnej głupoty nie stwierdziłem. Wręcz przeciwnie, waszą dyskusję-pyskówkę (personalną częstokroć) czytałem z zainteresowaniem.

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 20:14

[co za kultura i znajomość prawa oświatowego]
Koniecznie dla pelnego rozpierdolenia budzetu przejmijcie na garnuszek dzielnicy szkole Herberta ,ktora przewidziana jest do likwidacji(Glosy nauczycieli)
Chcecie jeszcze kilka pomyslow,Szkoda ze wsrod mlodego pokolenia sa takie palanty (mam nadzieje ze nieduzo)

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 20:17

{jakie wyczucie samorządu lokalnego, co za klasa i styl]
Najbardziej podoba mi się "historyk" który już prawie łka z rozpaczy że nie jest radnym. Jak go wybierzemy to on nam dopiero gówno zrobi. A więc hajda, do urn i mieszaj kijem w szambie. Zawsze jakieś gówno wypłynie i zostanie historykiem białołęckim albo gównozjadem białołęckim. Historyk, masz mnie z głowy. Swojego głosu ci nie oddam, wolę puścić bąka. Też śmierdzi.

REKLAMA

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 20:20

[doskonała znajomość finansów publiczny- dla każdego, kto choć odrobinę zna prawa bylo jasne ze globalny bodzet bialoleki sie zwiekszy, zmieni sie tylko dysponent]
Ja w jaki sposob finansujecie cala kampanie?i wreszcie jakie sa Wasze glowne zalozenia programowe(tylko prosze pisac o rzeczach realnych dostosowanych do przyszlego okrojonego budzetu (wedlug Pana o 30%, wedlug mnie o 50%)

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 20:26

[no gdzie ci politykierzy, ci karierowicze polityczni- prawda jest taka my byliśmy kwinesencją spolCzyli sprawa jest bardzo prosta Unia dla Warszawy to inaczej Unia Wolnosci ,ktora dziesiatkuja choroby zwane PO i SLD.Komitet Panow zalapal sie w calosci.gdyz biedna ,,UNITKA "na gwalt potrzebuje reaktywowania .No coz kazdy sposob dobry . Tak oto z spolecznikow rodza sie inteligentni i zarazem sprytni funkcjonariusze polityczni .Po wyborach wykonaja nastepny skok
( to taka gra w klasy) I teraz jest juz wszystko jasne tylko po jaka cholere tyle belkotu o dziewiczosci politycznej.ecznictwa- z wyboru po prostu uważam,że przy dzisiejszym stanie partii polit. upartyjnienie de iure dzielnic do niczego dobrego nie prowadz, gdybyśmy mieli tradycję polityczną Francji to co innego]

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 20:27

Myślę,ze te cytaty źródlowe wystarczą, by stwierdzić kto miał rację a kto psuł dyskusję.

REKLAMA

# nie głosujący

25.10.2004 20:42

Kto psuł - byc może tak, ale to są przykłady na chamstwo, a nie na głupotę Wyborcy.

# wyjątkowy historyk

25.10.2004 21:30

jezeli mądrość jest tożsama z cynizmem to Ok cynizm czyli powtarzanie z uporem nieprawdy. Jeżeli jednak za brak mądrości przyjmiemy prawdę materialną wypowiedzi, to wówczas?
a) czy prawdziwe były twierdzenia Wyborcy o przyszłych możliwościach bużetu?
c) czy prawdziwa była wypowiedź o Herbercie- gmina/dzielnica nie może z mocy prawa zlikwidować u siebie szkoły średniej- może co najwyżej stworzyć nową
c) brak zrozumiemia [nawet prawnego!!, a to już oczywista ignoracja] roli i możliwości rad osiedla, a także uprawnień wynikających z mandatu radne [możliwości interwencyjne są o niebo większe niż zwyklego obywatela]-to apropos bąka.
d) zarzucił mi politykierstwo i partyjność- podczas gdy nasza alternatywa byla programowa apartyjna

# nie głosujący

26.10.2004 11:08

Po pierwsze: nigdzie nie zaprezentowaliście waszej apartyjnej alternatywy, więc nie czuję się mocny w dyskusji na ten tamat.
Po drugie: jeśli wyborca popełnia błędy prawne czy inne, to jeszcze nie znaczy, że jest głupkiem. Prawdopodobnie Historyk też niejednokrotnie napisał coś co prawników lub urzędników rozśmieszyło.

REKLAMA

# Duśka

27.10.2004 12:40

Jeśli mam być szczera to właśnie drastycznie obniżający się poziom dyskusji, gdzie wieczne wtręty robili tacy jak marginalia filozoficzne, zniechęcił mnie do uczestnictwa w forum. Teraz sobie jedynie czasami przebiegnę po tematach, ale póki ten oszołom będzie tu się produkował ze swoim chamstwem i zafajdanym słownictwem to ja z nim w jednej dyskusji nie zabiorę głosu. Admin powiniem natychmiast takie wypowiedzi kasować. Pozdrawiam "starych forumowiczów". Z wami to byłu "nocne Polaków rozmowy", ech! Duśka.

# antypis

27.10.2004 13:09

Nie zgadzam się. Admin nie jest Bogiem i nie do niego należy decydowanie, co ma być a co nie wyświetlone na publicznym forum. Jak ktoś słusznie zauważył, to jest FORUM, czyli każdy ma prawo do wypowiedzi, nawet głupiej i nie na temat. Forum padło, bo forumowiczom brakuje weny twórczej. Gdyby ją mieli, to zagadaliby innych, marginalizując marginalia. Jest inaczej, muszą się przebijać, bo nie są aktywni. Tak jak i ja ostatnio, ale nie z powodu Marginalii, które czytam z przyjemnością pod warunkiem, że nie ma wulgaryzmów. Jak są - czytam bez przyjemności.

# Duśka

27.10.2004 20:46

To rzeczywiście racja, ale tylko częściowo. Może zabrakło nam weny, ale przecież nie jesteśmy nadwornymi pismakami tylko zwykłymi ludźmi, którzy mają kupe obowiązków, dzieci, a czas tak szybko umyka... Trochę się zagalaopowałam, przepraszam. Ale te wtręty "marginalii" są czasem tak denerwujące... Nie ze względu na poziom, ale właśnie te wulgarne słowa i tematyka! Duśka

REKLAMA

# gość2

27.10.2004 21:18

a po co na forum wena?? chyba jest ono po to aby napisac to o czym się w danej chwili pomyśli albo co by się chciało przekazać. I zadna wena chyba nie jest tu specjalnie potrzebna

# ala.

28.10.2004 12:14

Duśka!Ustalanie z góry kto jakim jezykiem ma pisać jest chore.Mi odpowiada Marginalia ze względu na fakt ,że ma coś w glowie (powiem że ma dużo więcej ).Ze swintuszy -taki to szczęśliwy kraj -i tacy to szczęśliwi ludzie.Ważne o czym pisze.Bo czy Tobie zwrócił ktoś uwagę że pytasz się =a gdzie jest dobry fryzjer? a kto mi podzeluje laczki? No kto?Kto ?Twój chłop.

# Piter

28.10.2004 15:38

Nawet najbardziej kretyńskie wypociny Marginalii nie są w stanie zniechęcić mnie do forum - po prostu większości ich nie czytam. Ale cenzura jest niedopuszczalna - to mocno zalatuje Białorusią.

# aza

28.10.2004 17:33

Chcac pominac wpisy M_F i Matki Slawka na forum Bialoleki nie ma co poza tym czytac.
Podpisuje sie pod slowami Duski, ze poki w kazdym temacie bedzie wtracac sie M_F i MS - nie wroca dobre czasy tego forum.
Po prostu nie chce mi sie pisac...
Pozdrawiam Starych :)

# kotkaa

28.10.2004 21:13

M_F pojawiły się, kiedy "starzy" zamilkli - może to zamilknięcie było związane z wakacyjnym sezonem ogórkowym, a może Forum wysycha... bo ile można we własnym gronie marudzić na temat korków i indolencji władzy? Trzeba cos robic (np napisać pismo do ZTM czy speców od buspasów)... a tego już się marudom nie chce. A jesli sie chce, to nie mają czasu na Forum :)

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.10.2004 09:43

Mialysmy nie zabierac glosu, bo malo, ze "podsrywano" tu sobie pod naszym ulubionym nickiem, to jeszcze teraz powstal wokol niego temat-wariacja.
Marginalia - Zle, Filozoficzne - Zle, Matka -zle, Slawka - tez zle, Ogorek - bardzo zle , bo Kastrat z Plud woli grzybki, a Moralistki z Pleszewa tra nogami na widok dwoch facetow.
Otoz Marginalia pojawily sie tu w maju. Pisaly sobie Margialia o przyjemnosci rowerowania, zeby jezdzic po sciezkach z usmiechem na buzi, moze nawet razem jezdzic, taki pogodny post, az milo i jak teraz czytamy to .... Tak bylo ...
I co ? Dostaly Marginalia od razu na dzien dobry "idiota po lbie", bo wychodzac na rower nalezy "op....lac" tych co chodza po rozowym ,a poza tym to ciagly kontakt z policja i egzekwowanie przepisow winny nam towarzyszyc od samego poranka. A nie te straszne dziwki w zielonych spodniach ze skory i te fury, i te komory, i te bryki .... Tylko policja i Patrole ABP !
Wiec sie zainteresowaly Marginalia blizej .
Narodowo katolickie scierwa polujace po nocach na miraze pedalow, rokitopodobna kreatura snujaca jakies quasi intelektualne pierdy o niczym, niby-dziennikarz ? jakis-kelner ? moze-alfons Ilony - ... ... jeden wie co to, to o tobie Cze. Gowniara, brud na osiedlu, brak policji, brak sluzby zdrowia, brak kina, brak kawiarni, brak winiarni, brak pubu, brak sklepów z prawdziwego zdarzenia, rozek odpada , komunikacja ...wolami do centrum byloby szybciej, najdrozszy basen na Hawajach, Tadek - ubecki ... .... i dziwka Pissuradesa, cwaniaczka przeprowadzajaca swoja je...na Matke na nowe mieszkanie wyudowane za Nasze K.... A Pieniadze !
I tak bylo przed wakacjami. I tak jest po wakacjach.
Tymczasem Bemowo zamyka linia tramwajowa cala obwodnice wokol swojego osiedla, na Bielany lada moment zajedzie Metro ... wszedzie kina, silwer skriny i imaxy, remontuje sie sciezki rowerowe i buduje fontanny na tarasach ze zlota. A u nas ?
No ... my obstawiamy za-radnych , Wspominamy Zubka i Borewicza, Rozmyslamy o jakims Przybylskim ( ... co to za ... ... , tak przy okazji ? ) i Pedalach.
Tak, Wilgotne ... .... jest to forum, rzeczywiscie . Ten ostatni usmiech jest autentyczny, dla Kotki i nie nalezy zastepowac go jakimkolwiek slowem.

# ???

29.10.2004 10:46

Ale Marginalia zdają sobie sprawę, że czasem przeginają! Dobrze, gdy można odczytać intencje takiego działania, gorzej, gdy nie.

# Duśka

04.11.2004 20:26

Do ALI : Po pierwsze ja nigdy nie zadaję pytań w stylu :Gdzie jest dobry fryzjer. Najwyżej na takowe mogę odpowiedzieć, jak ktoś pyta. A po drugie wciąż będę staroświecka, ale jednak wolę kulturalne dyskusje . A chamstwo w stylu "marginalii" jest mi zgoła obce. Nie odpowiada mi dzisiejszy pozorny luz poparty wulgaryzmami i nawet super inteligentna bestia nie musi używać takich słów, aby mnie do czegoś przekonać. Ani to dowcipne, ani ładne. Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe