REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Makijaż permanentny Warszawa

 Kielbikk

14.10.2019 12:37

Polecacie jakiś dobry salon gdzie wykonam makijaż permanentny? Ewentualnie może być jakaś wioska pod Warszawą. Póki co interesuje mnie newlook's permanent makeup, chętnie usłyszę o nich opinie.

# Julyx

14.10.2019 13:10

Polecam salon Newlooks :) Byłam, robiłam dawno temu kreskę w linii rzęs i usta, do tej pory makijaż jest idealny, a ja zadowolona :)

 śmieja

20.10.2019 19:13

Robiłam makijaż permanentny w kilku miejscach i firma Newlooks był zdecydowanie najlepszym wyborem. Makijaż wykonany dokładnie do milimetra, co przekłada się na piękny i naturalny efekt. Polecam.

REKLAMA

# Aga89

27.10.2019 00:00

Posiadam makijaż permanentny wykonany w tym salonie, powiem krótko - najwyższa półko. Polecam bardzo serdecznie

# Kasia09876

01.11.2019 19:33

Posiadam brwi metodą microblading zrobione własnie w Newlook's. Ja wybrałam ten salon ze względu na spoko lokalizację, ale okazał być się najlepszym wyborem. Zawsze polecam go komuś kto pyta o mój makijaż,
panie linergistki znają się na rzeczy, a zabiegi bardzo komfortowe.

 Kielbikk

01.11.2019 19:48

Pytałam również koleżanki w pracy o ten salon, też same dobre opinie. Jak uzbieram trochę oszczędności wybiorę się czym prędzej. Dzięki za pomoc, jak macie jeszcze jakieś opinie lub inne propozycje to chętnie przeczytam.

REKLAMA

# Jankowska

02.11.2019 19:42

salon podobno bardzo dobry, mam dwie koleżanki które są po zabiegach w tym miejscu i sobie chwalą.

 Kaisa

03.11.2019 12:25

Polecam ci tą firmę, bardzo dobra obsługa, świetna lokalizacja. Posiadam zrobione brwi, wyglądaja świetnie, a do tego naturalnie.

# teresa98

06.11.2019 14:59

2 lata temu robiłam tam makijaż permanentny oczu - kreskę w linii rzęs. Makijaż do dnia dzisiejszego zachwyca i podkreśla urodę. Osobiście polecam.

REKLAMA

 Kielbikk

06.11.2019 19:52

Jestem już umówiona na wizytę, będę robić brwi. Dam znać jak było i jeszcze raz dzięki za wszystkie odpowiedzi.

# Jolka1313

08.11.2019 07:42

A może warto zastanowić się nad makijażem zwykłym? tym bardziej, że http://www.neomakeup.pl/baza-hd-blur.html czy kredek do brwi jest naprawdę imponująca.

 śmieja

08.11.2019 23:25

Czekam zatem na opis jak wyszedł makijaż i jak ci się podoba.

REKLAMA

 Kielbikk

24.11.2019 19:37

A wyszlo super :) Makijaż baardzo mi się podoba, po kilku dniach zyskał swoją ostateczna formę i wygląda naturalnie tak jak chciałam. Salon bardzo profesjonalny, wizyta bez stresu, bez żadnych komplikacji. Ogólnie jestem mega zadowolona i dziękuję za polecenie.

 śmieja

24.11.2019 19:52

Mówiłam że będzie naturalnie, wszystko za sprawą nowoczesnego sprzętu i doświadczonej kadry, wiem bo firma działa już trochę na tym rynku

# Julyx

28.11.2019 18:26

dobrze wiedzieć, że po takim czasie dalej robią dobry makijaż, właśnie nabrałam ochotę na makijaż brwi, zacznę planować wizytę niedługo.

REKLAMA

# Lolipop

10.12.2019 17:28

Posiadam makijaż permanentny z którego nie jestem zadowolona. Jestem właśnie z warszawy i pytanie brzmi czy mogłabym tam wykonać usuwanie makijażu

# dudka

01.01.2020 23:53

ja byłam w Beauty Kingdom na Sarmackiej na brwiach i polecam. Ja się zdecdyowałam za poradą linergistki na metodę microblading. Wyszło bosko! Brwi idealnie są dopasowane do moich rysów twarzy :)

 śmieja

04.01.2020 20:50

Ta, w newlooks jest też usuwanie i korekta makijażu permanentnego.

REKLAMA

# Bożenka

04.02.2020 11:41

jeśli chodzi o makijaż permanentny to według mnie linergistka w Derma Clinic na Płatniczej nie ma swobie równych. Doświadczenie Pani to jedna sprawa, ale z takim wyczuciem estetycznym i proporcji to się po prostu rodzisz.

# Asiaassia

18.03.2020 14:07

Super makijaż permanentny wykonuje facebook.com/permanenturszulaifkowicz. Pani Ula to profesjonalistka i naprawdę zna się na rzeczy. Chętnie udziela porad. Robiłam u niej usta i jestem bardzo zadowolona. Niebawem wybieram się do niej a brwi

# Asiunia

11.05.2020 10:27

Ja robiłam makijaż u Pani Marty Gorzeń. Ma gabinet na ul Żytniej. Bardzo dobrze mi go zrobiła. Jest solidna i profesjonalna. Do tego zna się na rzeczy. Polecam

REKLAMA

# Pirejka

31.05.2020 21:49

Jeśli szukacie dobrych szkoleń z makijażu permanentnego polecam Akademię Nouveau Contour . Trenerki świetne, super przekazująwiedzę, można się wiele od nich nauczyc . Autorskie techniki. : nano ombre, nano lips, nano insta brows. Praca na najlepszej jakości produktach. Takie szkolenie na pewno nauczy zawodu

# Najka

15.06.2020 21:14

Ostatnio popularna jest Brow Henna - moim zdaniem lepsza opcja od makijażu permanentnego, nieinwazyjna, wygląda bardzo naturalnie :) Sama miałam robioną w salonie Lashes & Brows u Pani Patrycji Zielińskiej, efekt jest niesamowity http://patrycjazielinska.pl/ Pani Patrycja prowadzi również szkolenia (nie tylko z wyżej wymienionej metody), wiem, że jest bardzo profesjonalna, wiele osób ją chwali nie tylko za ogrom merytorycznej wiedzy, ale też świetną atmosferę podczas szkoleń.

# Iwonaa0

25.06.2020 10:45

Bardzo dobrze brwi zrobiła mi i mojej koleżance ta linergistka - facebook.com/permanenturszulaifkowicz. Długo się zastanawiałyśmy nad makijażem permanentnym i w końcu się zdecydowałyśmy. Teraz jestem bardzo zadowolona, koleżanka również. Zawsze ładnie wygląda nie rozmazuje się i nie tracę czasu na malowanie

REKLAMA

# Iza

14.07.2020 13:12

Pani Marta Ifkowicz Gorzęń robi swietny makijaż. Zrobiła mi cudownie usta. Bez bólu i bez żadnych komplikacji. Ma odpowiedni sprzęt i odpowiednie kosmetyki i co najważniejsze ma umiejętności. Polecam

# wisienka77

15.07.2020 21:21

Ja robiłam ale w Poznaniu . Polecam na prawde szczególnie moją kochana Pania Haneczke. Gabinet Medycyny Estetycznej Madame Art www.madameart.pl. Godny polecenia

# Majeks

24.07.2020 20:00

Bardzo dobrze szkolą w Nouveau Contour,świetne trenerki to podstawa a tu tylko takie są, pokazują wiele autorskich technik, zadowolona jestem bardzo z odbytych tutaj szkoleń

 wichurska

24.08.2020 10:58

Będąc na wakacjach w Słupsku trafiłam na studio wizażu https://www.makijazslupsk.pl/ gdzie zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi. Kreska zrobiona bezboleśnie i z wyczuciem przez co moje brwi dalej wyglądają naturalnie, a na takim efekcie mi najbardziej zależało.

# moniza

02.09.2020 20:16

Ja Ci mogę polecić gabinet Magdaleny Bąk na Karwińskiej. Szczerze? Według mnie to najlepsza linergistka w Warszawie. Wejdź sobie na jej FP i popatrz na prace. Robiła mi brwi i nie dość że wyszły super i szybko się zagoiły to jeszcze długo się trzymają.

# Agusia12

24.09.2020 09:50

Polecam panią Martę z Nefretete na ul Żytniej. Robiłam sobie u niej usta. Jest dokładna i profesjonalna. Ma doświadczenie i wiedzę. I potrafi też dobrze doradzić.

# szalonaaa

26.09.2020 22:45

Dziewczyny, mam pytanie. Pierwszy makijaż permanetny zrobiłam jakieś 2 lata temu. Co pół roku musze chodzić na dopigmentowanie.. Dodatkowo kolor jaki wychodzi mi na bwriach wpada w ciemny bordowy? Czy to wina mojej skóry czy pigementu używanego w salonie?

# Kasiakaskaka

26.10.2020 12:17

Bardzo dobra liergistką jest facebook.com/permanenturszulaifkowicz. Z koleżanką zrobiłyśmy u sobie u niej brwi. Wyszły cudownie. Kobeta zna się na swojej pracy ma doświadczenie i dobra rękę. No i pracuje na dobrym sprzęcie i dobrych materiałach

# izkaaka

28.12.2020 14:34

Ja te robiłam makijaż u pani Marty w Nefretete na Żytniej. Super babka która zna się na swojej pracy. Pracuje na dobrych materiałach, jest dokładna i ma doświadczenie i wiedzę. Jestem mega zadowolona

 Beata1407

03.01.2021 17:25

#Majeks napisał(a) 24.07.2020 20:00
Bardzo dobrze szkolą w Nouveau Contour,świetne trenerki to podstawa a tu tylko takie są, pokazują wiele autorskich technik, zadowolona jestem bardzo z odbytych tutaj szkoleń

Czesc polecam dziewczynę co prawda dojezdza do klientek ale jest świetna. Ma masę klientek i wykonuje tez medycynę estetyczna .Brwi idealne ,naturalne super kolory robi brwi .Indywidualnie ocenia i dobiera do klientki.Moge udostępnić nr tel .Serdecznie polecam ma na imię Edyta

# Agnieszka

04.01.2021 11:55

Ja polecam panią Ulę Ifkowicz. Ma gabinet na ul Żytniej. Bardzo miła i profesjonalna pani. Ma odpowiednie podejście do klientek, jest kontaktowa i przystępnie wyjaśnia wszystkie obawy. Nie ukrywam że trochę się obawiałam ale efekt mnie bardzo miło zaskoczył. Jest super

# danieldan

19.02.2021 08:55

Dzięki za artykuł, właśnie szukałem czegoś takiego.
Bardzo polecam ten artykuł: https://iamore.pl/wedding-planner/

# Mimiczka

21.02.2021 15:29

gabinet Magdaleny Bąk na Karwińskiej - w Warszawie nie ma lepszej osoby od makijażu permanentnego. Pani Magda ma świetne wyczucie estetyki i proporcji :)

# Izunika

02.04.2021 13:01

Bardzo dobry makijaż zrobiła mi i mojej koleżance pani Marta Ifkowicz Gorzeń. Profesjonalny gabinet. Pani Marta ma dobrą rękę i używa dobrej jakości materiałów. Chętnie tez doradzi i zaproponuje dobrej jakości kosmetyki

# Korcia30

29.05.2021 23:06

Jeśli szukacie sprawdzonych pigmentów do makijażu permanentnego, to tylko MOs Beauty Shop i ich MOs Permanent, czyli linia produktów do makijażu permanentnego.

# Monia30

01.09.2021 10:50

Widzę, że nie tylko ja jestem klientką Pani Magdaleny Bąk ;) Ja też jestem bardzo zadowolona z brwi, jakie mi zrobiła. Ona jest top of the top jeśli chodzi linergistki!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA