REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Magazyn do wynajęcia

31.10.2017 07:23 #malinowiak
Jeśli potrzebowalibyście wynająć magazyn, sprawdźcie sobie stronę Kangu Self Storage https://kangu24.com/pl/, firma ma powierzchnie magazynowe od od 1 do 20 m2, konsultanci mogą pomóc w doborze odpowiedniego boksu, okres najmu jest elastyczny. Magazyny są bardzo nowoczesne i dostępne całą dobę. To dobra opcja, żeby zaoszczędzić miejsca w domu czy w biurze.
31.10.2017 09:05 #bryczes
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
11.01.2018 13:26 #janek8922
Do szukania odpowiedniego magazynu lub hali polecam stronę https://www.industrialgo.pl Jest to bardzo profesjonalna strona, która w swojej ofercie ma same konkretne propozycje. Wynająć magazyny można w każdej chwili. Strona pomaga również w kontakcie z właścicielem magazynu.
12.01.2018 21:24 #Grecki
Nie polecam
28.10.2018 22:22 #Romek27
Ja przy remoncie korzystałem z Less Mess storage i wydaje mi się, że warto. Wszystkie rzeczy bez żadnego uszczerbku, magazyny fajne i czyste. Cena ok.
REKLAMA
28.11.2018 23:44 pruszynka
Jeśli to ma być duży magazyn na potrzeby przemysłowe to nie opłaca się wynajem... dużo rozsądniej postawić małą ale własną halę magazynową. My tak zrobiliśmy, z pomocą specjalistów z Commercecon od 6 miesięcy jesteśmy "na swoim". Koszty nie były aż tak wysokie, na pewno słuszna decyzja.
21.01.2019 12:31 #Lubczak
W temacie magazynu dodam jeszcze jedno. Spójrzcie na te systemy wms. Przypuszczam, że mogą Wam się bardzo przydać.
05.03.2019 12:50 #Magik
Również polecam Less Mess Storage tak jak #Romek27 Dodatkowo na miejscu można kupić kartony i folie zabezpieczające.
09.03.2019 11:04 #Kika
Ja wynajmuję od dłuższego czasu w Less Mess. Jak do tej pory wszystko elegancko.
15.04.2019 17:46 #serfer58
Jeśli chodzi o magazyny z dużą powierzchnią, to polecam D.M.T https://dmt.waw.pl/. Do wyboru magazyny w Pruszkowie lub Brwinowie. W obu lokalizacjach składy są bardzo duże, a w dodatku firma oferuje też pełną obsługę logistyczną, dystrybucję i pakiet usług dodatkowych. Naprawdę warto.
17.04.2019 14:09 #MaciejD
Polecam Less Mess Storage, są dogodne warunki, dostęp 24h na dobę, generalnie znajomy polecił mi lokalizację na Kosmatki i jestem usatysfakcjonowany, mają darmowy transport do 10km, na miejscu również można kupić materiały opakowaniowe, wózki do skorzystania, polecam!
17.04.2019 17:55 Katarzynkaaa
Też mam rzeczy w Less Mess Storage na Bemowie i jestem mega zadowolona :)
18.04.2019 16:37 Matasek13
A ja mam w schowku na Kosmatki 2, też Less Mess i szczerze polecam, ładnie i czysto, naprawde bezpiecznie !
18.04.2019 19:49 #Jurij
Też polecam Less Mess!
18.04.2019 19:52 #Chanel
#Magik napisał(a) 05.03.2019 12:50

Również polecam Less Mess Storage tak jak #Romek27 Dodatkowo na miejscu można kupić kartony i folie zabezpieczające.
Też właśnie wynajęłam w Less Mess. Bardzo fajne rozwiązanie.
REKLAMA
19.04.2019 09:18 #ewatecok
wszystkie obszczymury co piszą reklamy za 50 gr od posta mają schowki w less , buahahahah
tanie biura sobie tam jeszcze zróbcie
29.04.2019 16:57 #Maciej
Zdecydowanie polecam Less Mess Storage z 24h dostępem, darmowym transportem i pomocną obsługą, sam wynajmuje już jakiś czas w przystępnej cenie i bardzo dobrych warunkach. Sprawdza się zwłaszcza w czasie remontu :)
16.07.2019 10:58 #Gość123
Wynajem hali magazynowej jest z pewnością opłacalny szczególnie dla firm, które dopiero co zaczynają prowadzić działalność i zwyczajnie nie stać ich na ponoszenie dużych kosztów budowy magazynów. Ważne jest jednak wybranie uczciwej firmy, która nie tylko oferuje przystępne ceny, ale również solidnie skonstruowane hale.
02.10.2019 17:16 #Karol1
Jak wynajmować magazyny to tylko W kess Mess Storage, śwtetne miejsce piękny budynek nie jakaś przerobiona mordownia. czyściutko suchutko elegancko
15.10.2019 12:57 #Wokul80
Jak już będziecie mieli wynajęty magazyn, to do wszelkich prac polecam wózki widłowe od dystrybutora firmy Emtor. W sprzedaży widlaki renomowanych marek, a także usługi serwisu, napraw oraz wynajmu krótko i długoterminowego.
15.10.2019 22:50 #weselo
wszystkie obszczymury co piszą reklamy za 50 gr od posta mają schowki w less , buahahahah
16.10.2019 07:58 Grzegorz0307
Czy wynajmujesz garaż na dwa samochody?
06.11.2019 15:38 #Mariola5698
Cześć, ja wynajmuje w Less Mess Storage, bezpieczne magazyny z dostępem 24h/7 polecam
06.11.2019 15:43 #stefankka
jak wyżej też wynajmuje w less mess i polecam
06.11.2019 17:55 #karawana troli
06.11.2019 19:10 #magdamaj1982@wp.pl
Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

67/3953 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 OKNA NAPRAWA SERWIS 787-793-700

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Dam pracę
 Poszukujemy do pracy monterów z biegłą znajomością rysunku izometrycznego i doświadczeniem pracy przy rurociągach (głównie przy prefabrykacji). Zapewniamy stałe kontrakty w całej Polsce i zakwaterowanie. Mile widziana własna działalność gospodarcza. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 661-491-058 lub 726- 311-555 oraz o przesyłanie CV na adres kadry.iap@gmail.com

Budowlane
 *BAREK-BECZKA niezwykle oryginalny barek domowy na alkohol. Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle oryginalnych barków domowych imitujacych beczkę. Barki wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. barekdomowy.wordpress.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%