REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Libra Ink studio tatuażu warszawa opinie

# eelena

07.07.2017 16:07

Jak w temacie, czy ktoś miał już okazję korzystać z usług studia Libra Ink ? To będzie mój pierwszy tatuaż więc zależy mi na sprawdzonym miejscu. Z góry dzięki za opinie.

# janika

10.07.2017 18:13

Chętnie podepnę się do tematu bo też planuję niedługo zrobić pierwszy tatuaż i szukam sprawdzonego studia w Warszawie. O Libra Ink jeszcze nie słyszałam, gdzie przyjmują ?

# kamilkao

11.07.2017 16:51

Moja znajoma robiła u nich tatuaż i jest bardzo zadowolona, efekt rewelacyjny. Z tego co wiem przyjmują na alejach Jerozolimskich 6. Sama też się nad tym zastanawiam nad takim małym tatuażu. Słyszałam, że mają fajną ofertę w piątki - można bez wcześniejszych zapisów wykonać taką małą dziarę za 100-200 zł :)

REKLAMA

 kasandra

13.07.2017 16:52

Tak tak potwierdzam te piątki :) Ja akurat byłam u Waldka - specjalista w realizmie a takiej osoby szukałam. Generalnie nie była to moja pierwsza dziara ale doceniam chęć pomocy i doradztwo co do projektu. Miałam okazję odwiedzić już kilka podobnych miejsc ale tu na pewno chętnie jeszcze wrócę. Zresztą spójrzcie sobie na ich prace, jest mnóstwo fotek na ich fan page na facebooku.

 Lucjana

19.07.2017 14:15

Ja za to w warszawie polecam http://www.azazel.pl. Mój przyjaciel robił sobie u nich dość duży tatuaż i jest z niego bardzo zadowolony. Zresztą sama przyznaję, że wygląda obłędnie. A ja sama mimo, że mam już kilka no dobra dokładnie trzy tatuaże, nie wiem czy zrobię sobie jeszcze jakiś. Dla mnie tatuaż musi nieść ze sobą jakąś historię, przesłanie. Nie jest to tylko ozdoba. A ja na tą chwilę chyba opowiedziałam wszystko

# Mimi

20.07.2017 18:41

Może spodobają Wam się prace tatuatorów z Jah Love Tattoo http://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts mnie bardzo podobają się tatuaże, które wykonują, szczególnie wzory ornamentowe i geometryczne. To salon tatuażu warszawa na Wilczej, jakby ktoś był zainteresowany.

REKLAMA

# hania78

27.08.2017 13:57

Jak kolezanka wyzej-polecam Jah Love :) super ekipa, dziarałam się u Michala, a niedawno u Zuzi. Jak zwykle super atmosfera podczas zabiegu, takze ból jest do przezycia ;)

# roomi

29.05.2018 14:21

bylem na zabiegu mikropigmentacji w microhaair w poznaniu, to jest taki tatuaz na skorze glowy, ktory emituje wlosy, polecam wszytskim ktorzy maja problem z lysieniem

# ssyf reklama

30.05.2018 09:37

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

REKLAMA

# saa

06.11.2018 11:53

Krótko powiem. Przejrzyj portfolio www.time4tattoo.pl i szykuj kasę, bo jak marzysz o tatuażu to Patryk robi w Warszawie artystyczne, z duszą. Jak chcesz mieć na sobie prawdziwe dzieło sztuki to idealny kontakt. Spłacam raty za tatuaż, bo umożliwili taką opcję. System ratalny jest dość ekonomiczny, bez dużych kosztów dodatkowych. Jak zacząłem pracować to postanowiłem, że szybko zrobię sobie wymarzony tatuaż. Patryk zna się na rzeczy i przyciąga pasją. Znam wiele ludzi, którym robił tatuaż i zawsze jest efekt "wow".

# piotr11

12.05.2019 11:04

W Warszawie polecam sprawdzić ten salon:http://www.iroink.pl/. Jest to dosyć nowy salon na mapie Warszawy ale zatrudniają dos=świadczonych tatuażystów.

# Kajtkowa88

18.11.2019 17:44

Jak już robicie tatuaz to nie zapomnijcie o czymś takim jak pielęgnacja tatuażu. Z mojej strony na pewno mogę z czystym sumieniem polecić Tattoo Butter loveink, kosmetyk jest bardzo fajny bo ma wegański skład i pieknie pachnie.

REKLAMA

# kinn

28.11.2019 08:40

Ja mogę polecić www.time4tattoo.pl - robiłem tam 3 tatuaże i zawsze bardzo dobrze wykonane, duża precyzja, ogólnie bardzo dobra oferta myślę że warto do nich zerknąć. Patryk bardzo doświadczony, super radzi sobie z robieniem różnych tatuaży.

 pieknyolek

13.12.2021 17:34, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 18.01.2023 17:19

Jeżeli robić tatuaże to tylko tutaj https://www.tatuaze-warszawa.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA