REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

Łamać nie łamać?

# obserwator

24.04.2003 20:27

Przy wielu blokach na Targówku są ładne ogródki, o które dbają lokatorzy mieszkań na parterze. Jest tam dużo zieleni: krzewy, drzewa, kwiaty. Miło popatrzeć, upajać pięknymi zapachami. Wiele osób przystaje przy ogródkach, zachwyca się ich urodą. Nauczycielki z pobliskich szkół biorą uczniów młodszych klas na lekcje przyrody w okolice ogródków i pokazują im rośliny. Są jednak i tacy, którym to przeszkadza. Łamią gałęzie, wyrywają kwiaty. Walczmy z tym, bo ta zieleń służy nam wszystkim, czyni otoczenie milszym i ładniejszym.

# działkowiczka

01.07.2003 18:34

Łamaczy i wyrywaczy jest stosunkowo mało. Prawdziwą plagą są "zwykli" mieszkańcy, którzy niestety nie zdołali do końca opanować umiejetności wyrzucania śmieci w miejsce do tego przeznaczone. Lecą więc z balkonów opakowania po kefirach, artykuły zywnosciowe wszelkiego rodzaju, stare zabawki (nowe niby tez, ale po nie warto zejść na dół wiec nie stanowią problemu). Sądzac po zawartości mojego ogródka większość mieszkańców zajmuje się głównie paleniem papierosów i uprawianiem bezpiecznego seksu. Zbieram więc kilogramy petów i zużytych prezerwatyw po to , by miła sąsiadka z góry mogła skarżyć się na zbyt intensywny zapach akacji i zrzucać mi na glowę kolejne porcje popiołu z palonego w miedzyczasie papierosa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA