REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

10.09.2019 12:20 #troy
Polki i Polacy notorycznie mordują pieszych na pasach, chodnikach i przystankach, nagminnie łamiąc przepisy ruchu drogowego.
Państwo polskie daje na to przyzwolenie poprzez zaniechanie jakichkolwiek działań prowadzących do ucywilizowania sytuacji na drogach.
Jak długo jeszcze polski rząd będzie przymykał oko na drogowe bezhołowie i rzeź niewinnych ludzi mordowanych przez "kierowców"?
10.09.2019 14:03 #Inka89
No to szczeniak z Saaba teraz sobie posiedzi parę ładnych lat. Powinien dostać max 25 lat za dwa życia.
10.09.2019 14:27 #Waldemar
#Inka89 napisał(a) 10.09.2019 14:03

No to szczeniak z Saaba teraz sobie posiedzi parę ładnych lat. Powinien dostać max 25 lat za dwa życia.
Na pewno to pójdzie siedzieć osoba, która przekroczyła dopuszczalną prędkość, tak jak w przypadku wypadku na Fieldorfa.
Sądy stają się coraz mniej poblazliwe dla pseudo-kierowców przekraczających prędkość.
10.09.2019 14:48 #lideksynubeka
O,to już zależy od tego kto jest oskarżonym. Jeżeli jest to postać jak Najsztub,to sądowi nie przeszkadza,że oskarżony spowodował wypadek nie mając prawa jazdy i badań technicznych samochodu.
Kierowca SAABa może okazać się obrońcą konstytucji,a wówczas winną okaże się ta biedna kobieta,co zginęła.
Mlody Zientarski za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym jakoś nie siedzi. Podobnie Otylia Jędrzejczak.
10.09.2019 16:07 #Marian
A to juz zdecydowane, że kierujący pojazdem Innogy przekroczył prędkość?
REKLAMA
10.09.2019 17:07 #katherine
#Marian napisał(a) 10.09.2019 16:07

A to juz zdecydowane, że kierujący pojazdem Innogy przekroczył prędkość?
Jak większość w tym kraju bandytów drogowych.
11.09.2019 05:52 #Grażyna od Janusza
Forumowi eksperci tzw. Janusze od wszystkiego wiedzą już kto był winny. Oni zawsze wszystko wiedzą.
14.09.2019 20:05 #Technik
Co do wypadku na Bemowie na skrzyżowaniu Czluchowskiej i Świetlików to wszyscy patrzą na winę kobiety z Saaba, Owszem jest winna bo wyjechała z podporządkowanej, ale wiadomo, że kierowcy wyporzyczonymi elektrycznymi BMW jeżdżą tak ile fabryka dala.
Sam widziałem na ulicach, że nie przestrzegają przepisów drogowych i jeżdżą jak chcą.
15.09.2019 08:09 #mniodek
#Technik napisał(a) 14.09.2019 20:05

Co do wypadku na Bemowie na skrzyżowaniu Czluchowskiej i Świetlików to wszyscy patrzą na winę kobiety z Saaba, Owszem jest winna bo wyjechała z podporządkowanej, ale wiadomo, że kierowcy wyporzyczonymi elektrycznymi BMW jeżdżą tak ile fabryka dala.
Sam widziałem na ulicach, że nie przestrzegają przepisów drogowych i jeżdżą jak chcą.
Ty lepiej "wyporzycz" słownik ortograficzny. Dlaczego wrzucasz wszystkich kierowców do jednego worka? Czy to, że łapią więcej pijanych kierowców, to oznaka, że wszyscy jeżdżą "po kieliszku"? Czy to, że są mistrzowie "lewego pasa" oznacza, że wszyscy tak jeżdżą?
15.09.2019 10:59 #Technik
#Technik napisał(a) 14.09.2019 20:05

Co do wypadku na Bemowie na skrzyżowaniu Czluchowskiej i Świetlików to wszyscy patrzą na winę kobiety z Saaba. Owszem jest winna bo wyjechała z podporządkowanej, ale wiadomo, że kierowcy wyporzyczonymi elektrycznymi BMW jeżdżą tak ile fabryka dał.
m
REKLAMA
20.09.2019 11:18 wichurska
Patrząc na styl jazdy kierowców i styl chodu pieszych wcale nie dziwi mnie taka ilość wypadków...

147/2555 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski? Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak? Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukę angielskiego miałam masę problemów z kilkoma rzeczami. Zobacz sama: 1.Motywacja - raz ją miałam a raz nie 2.Czas - najczęściej go nie miałam 3.Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony 4.Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... www.angielski-skype.pl Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Sprzedam
 Sprzedaż pałek Heets sticks Iqos w okazyjnej cenie. Ogromny wybór smaków zachwyci każdego. Patyczki sprzedawane są w małych i dużych hurtach. Koszt będzie również różny w zależności od objętości partii. Dla stałych klientów hurtowych istnieje system zachęt. W sprzedaży wbija się w paczkę o odnowionym designie i bogatszym smaku. Kije Stik Heets Iqos są sprzedawane i dostarczane na terenie całego kraju i krajów na całym świecie: Rosja, Białoruś, Kazachstan, ZEA itp. Asortyment smaków: Heets Silver Selection - jest to bardzo proste połączenie smaku wybranej mieszanki tytoniowej. Heets Bronze Label - To nowa mieszanka, w której dominuje smak tytoniu z nutami kakao i suszonych owoców. Style Heets Purple Label to odważne połączenie zaprojektowane z myślą o najbardziej wybrednych koneserach o niezapomnianym smaku i bogatym aromacie.

Nieruchomości
 Nieruchomości Szczęśliwy Dom tel. 606-893-601

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - przedsprzedaż
REKLAMA