REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Korekta trasy linii 176

# yyy

30.12.2006 12:54

Drodzy dyskutanci - po wypowiedziach widać, że nie bardzo macie pojęcie o załatwieniu korekty trasy linii autobusowej. Myślę że w ZTM mają dużą wprawę w tłumaczeniu nawet licznym dzwoniącym, że nie ma takiej potrzeby, że jest to nieuzasadnione ekonomicznie itd.(oczywiście życzę powodzenia. Dlatego zamiast użalać się na forum weźcie się do roboty.
Po pierwsze należy napisać pismo poparte podpisami licznej grupy mieszkańców z propozycją zmiany trasy linii skierowane do ZTM
i tamże je złożyć.
Po drugie: analogiczne pismo złożyć burmistrzowi dzielnicy. Dobrze jest uzyskać poparcie istniejących na trasie autobusu rad osiedlowych.
Po trzecie zainteresować problemem (w tym pokazać kopie wysłanych pism) radnym na których przecież głosowaliście)i tu wymienię: PO p.Pelc,Roguska i burmistrz Kaznowski, SLD - p. Półrolniczak, PiS - p.Zajc i Oracz, Gospodarność - p. Włodkowski.
Po czwarte: nie zapominajcie też o wybranych przez Was radnych do rady Warszawy oni są też dla Was a nie wyłącznie do uprawiania wielkiej polityki p. Rabczon (PO), p.Wierzbicki (LiD) p. Maciejowski (PiS) (Uwaga pp Rabczon i Maciejowski są mieszkańcami Białołęki)

# antyrajca

30.12.2006 17:38

Jeżeli sami mamy piasać, zawozić, przedstawiać, zbierac, itd, to do q....y n...y PO CO wybieraliśmy radnych i tym podobnych wybrańców?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.12.2006 18:10

Biorac sie do roboty, nie zapomnijcie o jednym !
Jak bedziecie w urzedzie, to nie przeszkadzajcie ludziom w sluchaniu muzyki klasycznej, arii operowych, mszy i popisow chorow. Oni sluchaja, zebyscie wy, rozumiecie, mieli satysfakcje i rozwijali sie estetycznie, zebyscie nie musieli do centrum jezdzic, jakimis zapyzialymi autobusami. Ot co !
Pewnie myslicie, ze to tak latwo, wziac na siebie taki obowiazek, taka odpowiedzialnosc... ze to tak, pstryk i juz jest ? A pewnie...
A poza tym, co to wszystko ma znaczyc ?
Co to znaczy zlozyc przewodniczacemu... ?
Co to znaczy zainteresowac problemem... ?
Co to znaczy nie zapominac o ... ?
Bedziecie tak, po pokojach z tymi papierami chodzic ?
Poadresowac i na biuro podawcze wszystko, sturba wasza suka ! I nie krecic sie po budynku !
Bo tam sie w antraktach pieniadze sie dzieli.
Na rozne cele... ha, ha, ha... o ktorych sie wam nawet nie snilo.

REKLAMA

# komunikator

30.12.2006 21:38

Z autobusami jest dość trudna sprawa, od kiedy Furdynowa i Switalski napierdolili w ZTM-ie. Chcieli zyskac g;losiki wyborcow i wydzwaniali co 2 dni każde z innymi ofertami zmiany trasy tej samej linii. W ZTM rzucają słuchawką jak słyuszą bIAloleka. I się nie dziwie. Gadałem z jednym facetem z ZTM.

# Bedzio

30.12.2006 22:32

Masz racji sporo komunikatorze.Gdyby pokazac wszystkie projekty zmiany tras które proponują mieszkańcy to autobusy zatrzymywały by się pod kazdym domem.A w ratuszu ktoś dostałby świra.Uzdrowicielem w znacznym stopniu był Świtalski bo on się na wszystkim zna.

# yyy

30.12.2006 22:49

Z chamami Antyrajco nie ma sensu dyskutować.
Wpisy Bedzia i Komunikatora świadczą o tym, że rozumieją sens mojego postu. Matka Sławka jak zwykle trochę obok, ale fakt przez biuro podawcze czy też kancelarię można złożyć kazde pismo Matko (gratuluję bystrości)

REKLAMA

# Assan

31.12.2006 00:17

a może redakcja echa nam dopomoże w korekcie 176?

# sekretarz

31.12.2006 01:10

Ro Bialoleka Dw. wystapi o połaczenie tego osiedla i Choszczowki z metrem do ZTM i Dzielnicy . Tu raczej w gre moze wchodzic tzw. III linia okresowa (moj pomysł bez konsultacji z RO) kursujaca od 7 do 9 i od 16 do np. 19 łaczaca te osiedla z placem Wilsona. Raczej i 152 i 133 oraz 176 maja swoje potrzeby trasowe. A 176, przynajmniej rok temu jezdził tak na okraglo, ze docierał do Hallera po godzinie, wiec jest raczej po tej trasie zbedny.

# assan

31.12.2006 13:21

Jestem za, ale jeśli linia okresowa to tylko przyśpieszona o numerze 4xx,bo linie 3xx zatrzymują się na każdym napotkanym przystanku i są powolne.Moja propozycja: Przykładowo linia nr 411 Choszczówka-Pl. Wilsona(lub inna pętla w okolicy jeśli okaże się,że na Pl Wilsona nie ma już miejsca)Przystanki na trasie linii 411=> 1.Choszczówka 2.Raciborska 3.Polnych Kwiatów 4.Insurekcji(na żądanie) 5.Ołówkowa 6.Sadkowska?(na żadanie) 7.PKP Płudy 8.Zyndrama z Maszkowic(na żądanie)8.Smugowa(na żądanie)9.Faelbet 10 PKP Żerań(na żadanie) 11.Fabryka pomp?(nie wiem czy jest potrzebny ten przystanek na trasie linii do centrum? ewentualnie na żądanie) 12.Żerań Fso 13. Pl Wilsona. 13 przystanków to niewiele (tabor wystarczy raczej małopojemny, chociaż w szczycie bywa tłoczno)Jak wybydują pętlę przy metrze Marymont to docelowo taka linia tam może krańcować.Zapraszam do dyskusji zainteresowanych.

REKLAMA

# assan

31.12.2006 13:27

A i jeszcze godziny kursowania.Jeśli o mnie chodzi to może być od 6 do 9 rano i od 14:30 do 19:30(szczyt popołudniowy powinien być wydłużony)Autobus powinien kursować z częstotliwością co 15-18 minut.Na tak krótką trasę i przeciętną czestotliwość wcale nie trzeba dużo brygad do obsługi linii 411.

# mieszkaniecBialoleki

02.01.2007 22:34

Cytując assan:
Jestem za, ale jeśli linia okresowa to tylko przyśpieszona o numerze 4xx,bo linie 3xx zatrzymują się na każdym napotkanym przystanku i są powolne.Moja propozycja: Przykładowo linia nr 411 Choszczówka-Pl. Wilsona(lub inna pętla w okolicy jeśli okaże się,że na Pl Wilsona nie ma już miejsca)Przystanki na trasie linii 411=> 1.Choszczówka 2.Raciborska 3.Polnych Kwiatów 4.Insurekcji(na żądanie) 5.Ołówkowa 6.Sadkowska?(na żadanie) 7.PKP Płudy 8.Zyndrama z Maszkowic(na żądanie)8.Smugowa(na żądanie)9.Faelbet 10 PKP Żerań(na żadanie) 11.Fabryka pomp?(nie wiem czy jest potrzebny ten przystanek na trasie linii do centrum? ewentualnie na żądanie) 12.Żerań Fso 13. Pl Wilsona. 13 przystanków to niewiele (tabor wystarczy raczej małopojemny, chociaż w szczycie bywa tłoczno)Jak wybydują pętlę przy metrze Marymont to docelowo taka linia tam może krańcować.Zapraszam do dyskusji zainteresowanych.
przystanki Sadkowska niepotrzebny przecież blisko PKP Płudy i Ołówkowa, raciborska tez blisko mogłaby byc petla i polnych Kwiatów, fabryka Pomp odpada no i przydłaby się stały przystanek Pelcowizna aby wrazie czego można byłoby podejść na Bazyliańska aby tam wsiąść w autobus w strone np. Ząbek, Bródna...

# Assan

03.01.2007 12:46

Przy Sadkowskiej jest sklep i apteka, więc wydaje mi się że byłby potrzebny,choć mogę się mylić. Co do Ołówkowej jest to b.ważny przystanek, który jest konieczny. ( szkoła, przychodnia, sklepy, dom dziecka, starców, wspólny przystanek z 152 i 176 ).Linie przyśpieszone charakteryzują się tym,że na początku trasy mają dużo przystanków,muszą gdzieś przecież zebraż pasażerów.Ale pojawił się nowy problem,który może utrudnić uruchomienie takiej linii, mianowicie planowane za kilka miesięcy zamknięcie wjazdu na most grota w kierunku centrum z Marywilskiej!! dlatego trzeba skorygować trasę i skierować ją od Marywilskiej Płochocińską i Modlińską. Zamiast Pkp Żerań i Żerań Fso mamy Płochocińską i Konwaliową.=> 411 Choszczówka - Raciborska - Mehoffera - Polnych Kwiatów - Parowozowa - Ołówkowa - Bohaterów - Czołowa - Marywilska - Płochocińska - Modlińska - Most Grota - Wisłostrada - Krasińskiego - Pl.Wilsona ....Taka linia napewno bardzo przyda się mieszkańcom bloków przy Marywilskiej w dojezdzie do Modlińskiej,obecnie są skazani na dwa muchowozy 104 co godzinę i trupa 326.

REKLAMA

# Assan

03.01.2007 12:48

Właśnie trzebaby było pozbierać podpisy także od mieszkańców bloków przy Marywilskiej a nie tylko od mieszkańców Białołęki Dworskiej,Płud i Choszczówki..

# Świąteczna Paczka

03.01.2007 13:32

brednie, brednie, brednie
wnet i tak zginiemy w zupie
kupta se motocykle i jeździjta jak należy a problem korków zniknie sam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break