REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kolejne stowarzyszenie upolitycznione i ...

# ...123...

10.09.2010 09:24

sposobem na bycie radnym.
"Decyzję o wstąpieniu w szeregi Platformy Obywatelskiej i kandydowaniu na radną Dzielnicy..."
Agnieszka Borowska
Prezes Stowarzyszenia
Partnerstwo Ulic Zielonej Białołęki
Moja Białołęka
http://www.naszabialoleka.pl/

# obserwator2

10.09.2010 09:42

to było wiadomo od samego początku pseudospołecznej działalności p. Borowskiej.

# obserwator 3

10.09.2010 11:36

baz przesady! akurat Agnieszka Borowska jest osobą pracowitą i zaangażowaną, umie w porę zorientować się, że jest jakiś problem, poszukuje rozwiązań, przedstawia argumenty, a to że walczy z wiatrakami, to już inna bajka. Jako radna PO stanie przed kolejnym dylematem - otwierać buzię tak jak dotychczas, czy milczeć jak każe partia. Niestety praktyka i wiele lat doświadczeń mówi, że nawet potencjalnie najlepsi kandydaci, gdy staną po drugiej stronie barykady - natychmiast zmieniają punkt widzenia.

REKLAMA

# politolog

10.09.2010 16:53

To, że Agnieszka kandyduje z list PO mnie nie dziwi... Takie sa reguły gry ustalone przez ordynacje i specyfike mst. Warszawy.
Myśle, ze zrobiła jednak o krok za dużo. Czym innym jest kandydowanie z listy, czym innym członkostwo w partii. De facto zapiasała tam też swoje stowarzyszenie, a to moze zniechecic wiele osób do dalszej współpracy...

# kolejny obserwator

11.09.2010 15:26

A co myślicie o stowarzyszeniu Bialołeka Dworska? Nic nie robią, a przypisują sobie wiele zasług. Pewnie też chcą kandydować w nadchodzących wyborach, dlatego tak się chwalą, a efektów ich działania wcale nie widać. Ostatnio np. napisali w "Naszej Choszczówce", że załatwili zwiększenie ilośći autobusów 152. A tu pech - właśnie od 4 września ZTM zmniejszył ilość autobusów tej linii. Może i chcą działać, ale wcale im to nie wychodzi. No zobaczymy czy "wystarują" w nadchodzących wyborach samorządowych. Wtedy będzie wszystko jasne - po co się zawiązali.

# chwila

12.09.2010 00:05

a bwradny z jakiego ugrupowania wystartuje?

REKLAMA

# Agata

12.09.2010 13:28

Jeżeli Borowska zostanie radną to znaczy że rada to miejsce dla niepełnosprawnych intelektualnie

# Baśka

13.09.2010 20:14

Platforma kupuje wszystkich którzy mogą dodać głosów nie patrząc co mogą wnieść .Najlepszy sposób oceny to spojrzeć na obecną listę radnych i ocenić przydatność. Może trzeba dokonać weryfikacji poglądów i podjąć inne kroki wyborcze?
Jedyny ,w inny od reszty sposób wyrazisty to Jaworski .Reszta to zbieranina nazwisk za którymi nie ma treści. Śą tylko interesy.

# cobra22

13.09.2010 20:47

Czy w ogóle bwradny wystartuje? Może jako radny niezrzeszony?

REKLAMA

# bwradny

13.09.2010 21:49

ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem, ale samorządem w obecnym wydaniu - upolitycznionym, kolesiowskim, korupcjogennym, niemerytorycznym - jestem zniesmaczony i zmęczony (fizycznie i moralnie).

# mieszkaniec b

13.09.2010 22:35

Uważam, że bwradny nie powinien startowac. Rada na dzień dzisiejszy to du..lizy lub leniwa opozycja, która nic nie może. Po co więc puszczać parę w gwizdek?

# hej,hej

14.09.2010 19:55

Jestem przekonana że oceny nie zawsze pokazują rzeczywistość.Jeśli macie zarzuty do Borowskiej -słuszne to trzeba je udokumentować.Trudno zrozumieć mi postawę kobiety która na sesjach ,w wywiadach i nie tylko krytykowała w swych wystąpieniach Platformę. Teraz może przyznać że to były żarty. Przyjmuje się ją bo taka jest potrzeba chwili.Potem może zacznie im figlować tak jak Roszak,Tumasz,Pelc.Wtedy przyjmie się kolejną Wożniakowską,Drojewską może inną osobę np.z Gospodarności.Skoro przechodzą z Gospodarności to oznacza że statek tonie i potrzebna jest modlitwa osoby którą wskazać powinna Matka Sławka..

REKLAMA

# bwradny

14.09.2010 20:35

Statek owszem, tonie, ale nie wiem, czy to statek "Gospodarność", czy raczej statek pn. "budżet m.st. Warszawy". Chcemy jeszcze więcej urzędników, jeszcze więcej gazetek lokalnych, jeszcze więcej Romantic i Sylwestrów. Jeszcze więcej!!!

# hej

15.09.2010 10:08

do hej, hej: Może byłoby Ci lepiej ją zrozumieć, gdybyś stanęła na stanowisku matki, która ma realny problem wymagajacy rozwiązań tu i teraz. Tych problemów jest dużo, matek tysiące, a czasu nie ma, bo dzieci rosną. Partnerstwo w ciagu dwóch lat podjęło kilkadziesiąt inicjatyw. Piotr Jaworski jako członek stowarzyszenia uczestniczył w większości. Wiązało się to z jego zaangażowaniem i nie sposób o tym zapomnieć.
Białołęka jest wielka, problemów i możliwości są tysiące. Trzeba szukać jakości na różnych obszarach.

# wyborca

15.09.2010 14:32

gadu, gadu itd.
wiadomo, że chodzi o kasę i diety oraz o możliwości załatwiania spraw o których zwykli obywatele dowiadują się po fakcie
jeśli białołęka nie stanie się samorządna gminą tak jak była przez dwie kadencje to kogobyście nie wybrali zawsze będą problemy z kasą bo niej decyduje ratusz na Placu Bankowym

REKLAMA

# sowa

16.09.2010 10:30

Słyszałeś o Gminie może w formie bajkowej.W tej formie widzisz powroty Dzielnic do Gmin.To się już nie wróci.Myślę wyborco że może trzeba spojrzeć inaczej i dać odpowiedż na pytanie -co zrobiono dla Dzielnicy mając tyle albo aż tyle środków?

# wyborca

19.09.2010 10:27

sowo
PO zapowiadała niesamowite usamodzielnienie dzielnic. Trochę dali nie powiem, ale nie dali budżetu. A to jest prawdziwa samorządność!!!
PO zapowiadała redukcję posłów i senatorów - nie zrobiła tego.
Wiele jeszcze innych bajek oPOwiadano ludziom.
Kiedy czytam jak kłócą się między sobą byli koledzy z Gospodarności, kto czego więcej zrobił to mi się chce śmiać.
Przecież kiedy jeden był burmistrzem drugi był przewodniczącym.
Obaj dali ciała przez 8 lat kiedy rządzili budżetem Gminy.
Dlatego sprawa wyborów samorządowych zaczyna się i kończy nie w dzielnicy ale na szczeblu Rady Warszawy.
Przez cztery lata nie słyszałem aby Pani Mariola R. zorganizowała jakieś spotkanie i OPOwiedziała co zrobiła na sesjach RW dla naszej Dzielnicy.
Dlatego zostawcie pionki z Modlińskiej 197 i pomyślcie ludzie o figurach z Bankowego!!! Bo tam jest władza i kasa!!!

 xlow

20.09.2010 15:56

#Agata pisze:
Jeżeli Borowska zostanie radną to znaczy że rada to miejsce dla niepełnosprawnych intelektualnie.
To ciekawe,
Akurat te osobę bardzo cenię bo COŚ ZROBIŁA. Dzięki jej wysilkom powstaje park przy Ruskowym Brodzie.
A TY Agato???

REKLAMA

 xlow

20.09.2010 15:56

#Agata pisze:
Jeżeli Borowska zostanie radną to znaczy że rada to miejsce dla niepełnosprawnych intelektualnie.
To ciekawe,
Akurat te osobę bardzo cenię bo COŚ ZROBIŁA. Dzięki jej wysilkom powstaje park przy Ruskowym Brodzie.
A TY Agato???

# znający się na rzeczy

20.09.2010 22:48

dziwne, że PO tak się na ten park zgodziła. I kiedy. Wiadomo wtedy juz było, że Borowska wesprze listy PO. Coś za coś.

# zróbmy coś razem

21.09.2010 09:29

efekt jet taki, że park zostanie.
I chyba o jego powstanie akurat chodziło.
A z tym coś za coś bym nie przesadzał. Może z innymi się po prostu nie dało.
Zresztą mam wrażenie , że większość potrafi tylko wytykać - kto z kim i za co... zamiast cos zrobić. Nic nie stoi na przeszkodzie pozostałym - zamiast wytykać innym - zrobić cokolwiek.

REKLAMA

# znajacy się na rzeczy

21.09.2010 11:05

problem jest taki, że nie chcą rozmawiać z nim za darmo lub bez konkretnych profitów, np. partyjnych.

# zróbmy coś razem

24.09.2010 17:12

o ile pamietam to Moja Bialołęka zaczęła bez zadnych szyldów partyjnych i obietnic.
Naciski na powstanie tego terenu przy Ruskowym zaczeły się zaraz po powstaniu stowarzyszenia Moja białołeka - równolegle z kilkoma innymi akcjami. Park sie udał.
Więc po co to wytykanie paluchami - może trzeba wziac z nich przykład

# eugeniusz

24.09.2010 21:27

park się udał po transeferze, o którym ciemny lud dowiedział się niedawno

# zrobmy cos razem_2

25.09.2010 20:21

Napisała, że wybór podjęła po wpisaniu istotnych projektów do Programu Opieki nad Zabytkami - to rok 2010, a przełom placu był w 2008. Poza tym jakby miała się zapisywać w zamian za coś - to musiałby to zrobić wielokrotnie, bo skutecznych działań było znacznie więcej i to dużo ważniejszych.

# czytelnik

25.09.2010 21:07

w programie opieki wspierali ją mocno inni. pamietam, ze wlodkowski, madej i chyba jeszcze ktoś byli w to zaangażowani.

# uczestnik

26.09.2010 21:44

Nikt temu nie zaprzecza - to było wspólne wypracowanie listy - kazdy dorzucał coś swojego i grupa opiniowała. Na stronie www.agnieszkaborowska.pl jest prezentacja szczegółowa niektórych elementów, zaproponowanych przez nią m.in. mazowieckie centrum w centrum, ścieżka archeologiczno - rowerowa, cmentarze ewangelickie - miejsce do spotkań z historią, autobus do muzeów
Elementy radnego Bartka Włodkowskiego to m.in. ochrona domów, dworków, muzeum, ścieżka wielokulturowa, kapliczki Płudy - tablice, Białołęka kolejowa itp.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy